Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnia21

Grawer na pierścionku zaręczynowym

Polecane posty

Gość gość
aleś autorko głupia! doroąnij gówniaro bo takie pomysły tylko tępe nmastolatki mają. współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach nie ma wstydu wybierać pierscionek z partnerem . Nie widzę w tym nic złego . Ja dostałam sam diament a pierscionek sama zaprojektowalam . Wychodząc za maz i chcąc spędzić całe życie z Ta osoba , trzeba byc szczerym ( luzna relacja) więc otwarcie powiec " kotku , pierscionek pomoglam Ci wybrać , ale grawer możesz zrobic sam " prosto i na temat :) szczerość zawsze na czasie ha ha :) pozdrawiam . PS. Olej wszystkie głupie komenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrób to po tym jak już go dostaniesz, zasugeruj wybrankowi że fajnie by było gdyby coś było na nim wygrawerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi obrączki, ale tez napis na tablicach grawerowała firma www.cezarszczecin.pl. Bardzo fajnie to wyszło i co najważniejsze solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zostawiałam swoją bransoletkę do grawerowania u http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ . Napis został wykonany czytelnie i starannie, z pewnością tak samo będzie się prezentował na Twoim pierścionku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę Diamond Sky w Krakowie. Mają dwa rodzaje grawera, mechaniczny i ręczny. Grawer to personalna pamiątka, mi osobiście bardzo się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często korzystam z usług grawerowania, nie tylko artykułów metalowych. Jeśli szukasz fachowców w tej dziedzinie to zalecam nawiązać współpracę z http://power-graw.pl/ , których wygrawerowane produkty są bardzo porządne, a przede wszystkim rzucają się w oczy. Wykonane napisy posiadają niezwykle porządnie wykonane napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysiekNK

Ciekawym pomysłem może być wygrawerowanie inicjałów, dedykacji lub imienia na diamencie na pierścionku zaręczynowym 🙂 Ja coś takiego lata temu robiłem i Żona do dziś się zachwyca. Jakby ktoś chciał to daję stronkę firmy w której to robiłem. Pollabo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×