Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wdwdwdd

KTO NIE CHODZIŁ DŁUGO DO DENTYSTY I SIĘ PRZEMÓGŁ

Polecane posty

Gość wdwdwdd

Wstyd mi, że zakładam ten temat, ale... Kompletnie nie dbam o swoje zęby - tzn myje, nitkuje itd, ale u dentysty nie byłam już bardzo długo. Dbam o siebie, peelingi, kremy, fryzjer, kosmetyczka, a zęby olałam, a teraz po latach zwyczajnie boję się iść do dentysty. Zaraz mam wizję, że mi będą chcieli usuwać zęby, albo, że leczenie bolesne... Czy ktoś ma podobnie ? Czy ktoś się po latach nie chodzenia do dentysty zdobył się na odwagę i jednak nie było tak strasznie jak sobie wyobrażał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwdwdd
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż :D I teraz ciągle mi powtarza, że był głupi że tak się bał i nie chodził. Teraz na wejściu prosi o znieczulenie i przestał się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
mołsz fejsluka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczcx
jeszu, dziewczyno, masz 12 lat? kazdy czlowiek chodzi do dentysty, nie ma w tym nic starsznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
chcesz to se pogodomy na fejsie,bo mie tez mierzi ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
fajnoł żes je z wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze do dentysty juz jakies 10 lat, mialam isc teraz bo mi sie kamien zrobil, ale kupilam sobie paste bez fluoru ELGYDIUM i po kamieniu ani sladu - wiec znowu nie ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
kaj taka paste idzie nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat nie byłas
udentysty zęba ci nie wyrwą bez wczesnejszej próby leczenia go, dopiero jak leczenie nie skutkuje to wyrywają no i oczywiście mozesz sie nie zgodzic na wyrwanie. a co do bolesnego leczenia- to zawsze mozesz poprosoc o znieczulenie. nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
co godocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat nie byłas
ja np nie byłam u dentysty 4 lata i miałam leczonego teraz jednego zeba, a trwało to bardzo krótko i wcale nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbghjk
ja tak miałem nie chodziłem do dentysty bo po prostu nic mnie nie bolało 3 zeby wyleczone i zaplabowane jeszcze w gim no ale w koncu przyszedł czas kiedy jeden zab podczas jedzenia mi sie ukruszył (jeden z tych zaplabowanych) oczywiscie tak sie bałem isc ze i tak nie poszedłem na szczeście nie bolał no ale po jakimś cxzasie juz nie było wyjścia zaczał boleć tzn tak bardziej ćmić no ale jednak było to uciązliwe. Zebrałem sie w sobie poszedłem okazało sie ze musi byc kanałówka, lekarz dał mi znieczulenie i nic nie bolało kompletnie nic az sam byłem w szoku, także naprawde nie ma sie czego bać to juz nie czasy szkolne gdzie borowali na żywca.Powodzenia sorry za błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja maravilha
wybija mi i nie moge linka wkleic o o elgydium.pl - tam znajdziesz ta paste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwdwdd
Ja nie wiem co to ból zęba, nigdy w życiu żaden ząb mnie nie bolał, bo może gdyby wreszcie zaczęło mnie coś nawalać to prędko bym się zebrała i leciała do dentysty. Kamień na zębach też mam nieduży, może dlatego, że nie piję herbaty, kawy, nie palę, czasami tylko piję czerwone wino. Ale wiadomo to co się osadziło pewnie dobrze byłoby ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja maravilha
dodam jeszcze ze nigdy w zyciu nie mialam czyszczonych zebow u dentysty, plomby tez nie mialam - mysle ze jeszcze dlugo mnie dentysta ogladac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgda21
Ja naleze do grupy panicznie bojacej sie dentysty;(( mam dziury, jeden zab zaczal mi czarniec ale boje sie okropnie;/ nie moge sie przemoc, sam zapach mnie odrzuca na wejsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
to jakas kryptoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja maravilha
eee tam reklama, mi ta pasta pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
to pokaż zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwdwdd
Ja to akurat mam traumę po dentystce szkolnej... jeszcze w podstawówce było takie babsko co rwało zęby jak opętane, to był paniczny lęk. Przychodziła po ucznia na lekcji jak jakiś kat, stukała w zęby i wypowiadała głośno " do usunięcia ! " . Rwała zęba, napychała do buzi dziecka jakieś ligniny i odsyłała na lekcje... Mówię Wam MASAKRA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwdwdd
Potem długo chodziłam na ortodoncję, zęby mam proste, a potem gabinet dentystyczny to już omijałam szerokim łukiem. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwa no nie moge!!!
prosze, masz - mam nadzieje ze teraz sie wklei :/ zaraz wracam do swojego czarnego nicka http://www.voila.pl/253/70k2j/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to ja pisalam. o o chcialam zapytac co ci to da? - dodaje ze pije sporo kawy, herbaty, podpalam czasem papierosy - mysle ze moje zeby sa w dobrym stanie i nie maja przebarwien nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałem, że nie byłem od lat u dentysty, nie wiem ile, moze z 10. Ale w zwiazku z inną przypadłością poszedłem do dentysty, okazalo się, że jeden ząb do leczenia kanałowego a reszta w porządku. Wyleczyłem tego jednego zęba, usunąłem kamień i zrobiłem piaskowanie, co dało mi efekt zębów jak nowych heh. Polecam iść, nie ma sie co bać - jak już się pójdzie, to moze być tylko lepiej i unikniesz wiekszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona29
Ja nie byłam już z 10 lat. Zawsze panicznie się boję i prawie mdleję u dentysty. Teraz jednak muszę znowu iść, bo ząb mi się ukruszył i muszę się jakoś przemóc :o Najlepsze u mnie jest to, że ja się nie boję bólu, ale sama świadomość tego, że tam siedzę i te dźwięki i zapachy z dochodzące do mnie mnie odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
to teraz pokaż z otwarta buzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciales zeby, masz zeby ;) teraz lec do apteki i sam sie przekonaj czy pasta dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labnagutreu
byłem w aptece i pani nakrzyczała na mnie i kazała przyjść z rodzicami,a najlepiej zebym przyprowadził ta dziewczyne co mi paste polecała,skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×