Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wdwdwdd

KTO NIE CHODZIŁ DŁUGO DO DENTYSTY I SIĘ PRZEMÓGŁ

Polecane posty

Gość labnagutreu
serio,mam blisko to poleciałem szybko i poprosiłem o paste,a narobiło sie takie larmo,że mało co nie zostałem obity przez aptekarzową,co to jest za pasta? to jakiś podobno lek na potencje a nie pasta do zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
ja sie balam jak chodzilam do dentystki, ktora nie chciala mi dawac znieczulenia, pozniej sie przenioslam do innej, na wejsciu dostaje znieczulenie i jest ok, nawet lubie te wizyty;)))) a bólu bałabym sie raczej gdybym nie chodzila i jak tylko cos sie dzieje od razu biegne sie umowic! A co do zeba...musialam miec usunieta zdrowa 4, bo mialam asymetryczny zgryz i przed zalozeniem aparatu mi usuwala babeczka...znieczulenie i nie czulam zupelnie niczego, nawet po;) takze znajdz dobrego specjaliste a nie pozalujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jndnjn
Tak czytam i nie moge! Chodze do dentysty co pol roku! Tak zeby zrobic przeglad . Zwykle nie ma nic do roboty, czasem usuwam kamien. Zawsze jak ja ide zabieram ze soba corke. Zeby sie przyzwyczajala i obyla ze stomatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten ból, że się rzadko chodzi do dentysty, ja jakiś czas temu unikałam gabienetu jak ognia, no i zaglądałam tylko w momencie, jak poczułam, że mam dziurę w efekcie byłam co 5 lat i niestety potem hurtem kilka zębów, nie dość, że nie było to przyjemne, to jeszcze dużo mnie kosztowała ta przyjemność. Ale poszłam po rozum do głowy i chodzę co pół roku do Galerii Uśmiechu sami mi przypominają smsem, że już pora. Dzięki temu, że chodzę regularnie to wiem jaki jest stan moich zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirke8
no ja ogólnie dość szybko wyleczyłam się z nieregularnych wizyt u dentysty - potem szłam po 2 latach i się okazywało, że mam po 4 powazne ubytki :/ Wyleczyć z nieregularności można się łatwo - nagle wiesz, że im częściej będziesz chodzić, tym mniejsze ubytki będą i mniej czasu spędzisz na fotelu;) Niemniej, odkąd chodzę do Dental Services w krk to już się tak nie boję dentysty i te przeglądy co pół roku mnie nie stresują, lekarze mają naprawdę fajne pdejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam tak samo, że dentysta to zło konieczne, jak wyczułam dziurę w zębie to szłam, a to nie było zbyt przyjemne, bo bywało że nie tylko jeden ubytek mam do zrobienia. Lepiej jest chodzić regularnie, poza tym trafiłam na bardzo przyjazny gabinet Galerię Uśmiechu. Dalej się boję, ale nie tak jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też raz na 5 lat, albo rzadziej szłam, ze spuszczoną głową jak poczułam, że mam dziurę w zębie. Potem się przeprowadziłam do Krakowa no i za daleko było jeździć do rodzinnego miasta na wizytę. wiec też mi było nie po drodze szukać dentysty, ale jak mnie ząb zaczął boleć to nie było rady i poszłam do Dental Services, bo mają też czynne w niedzielę. Teraz już staram się regularnie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×