Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

Plany na Walentynki

Polecane posty

Andro wez mje pociesz :P Wlasnie sobie uswiadomilam, ze pierwszy raz spedze Walentynki sama :O Najpierw zawalana bylam milosnymi listami i kartkami walentynkowymi, przez kolejnych 15 lat zawsze przy mnie jakis Walentyn byl...i to bedzie pierwszy 14 luty w moim zyciu, kiedy bede sama 😭 Why??? Dlaczego wlasnie ja😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie dostaniesz walentynkę. Najlepszą, obiecuję Ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaódkaP15
Jeśli o mnie chodzi, ani myślę siedzieć tego dnia sama w domu :-) W tym roku wybieram się do DS Instytut. Mają świetne promocje na zabiegi pielęgnacyjne, z których skorzystam. Znajoma poleciła mi masaż czekoladowy. Skoro nie ma przy mnie drugiej połówki, sama sprawię sobie mały, walentynkowy upominek. Poza tym, przeglądając cennik usług dostępnych w DS Instytut natknęłam się przypadkiem na bardzo miłą niespodziankę. Otóż...każdy, kto kupi w Walentynki zabieg, będzie mógł w prezencie skorzystać z porad wróżki Grażyny. Bardzo mnie to cieszy. Chętnie poznam swoją przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Walentynki chodzę na urodziny do kogoś bardzo wyjątkowego...pijemy do upadłego, odwożą mnie do domu, co rok historia się powtarza...mam nadzieję, że jubilat dożyje chociaż setki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don Huan
Dom Studencki Instytut? A w jakim to mieście? Ale żeby w akademiku robili masaż czekoladowy????? To chyba jest jakiś akademik dla pedziów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyć bez większych obrażeń. :) To smutny dzień dla takich jak ja, nawet stulejarze naiwnie z nadzieją wysyłają anonimowo walentynki z wyznaniami swoich nocnych polucji. :P Mam nadzieję że w tym roku nie będą już ścigać ludzi za to że lubią tylko swoje towarzystwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniSz
Zdarzyło się Wam mieć ciche dni w Walentynki? Fatalna sprawa, zwłaszcza, kiedy przywiązuje się wagę do tego święta. Nigdy więcej nie chcę czegoś takiego powtórzyć. Jeśli macie jakieś problemy, albo znacie kogoś, kto się z tym boryka, możecie polecić poradę mediatora. Naprawdę fajna sprawa. To namiary na osoby, które są sprawdzone i skuteczne: www.mediator.vel.pl www.facebook.com/coachingdialogu tel. 501 157 066, albo 501 701 334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep27
Ja zabieram żonę do Tuan Club Spa . Wybrałem Pakiet dla Dwojga duet masaż do wyboru: masaż aromaterapeutyczny, olejami świec lub gorącymi kamieniami + lampka wina oraz słodki deser , a później pewnie jakaś romantyczna kolacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×