Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazona...

Czego objawem, oprócz guza czy krwiaka, moze być ból głowy????

Polecane posty

Gość przerazona...

Od kilku dni boli mnie głowa. Zaczeła jakos tak w czwartek po południu, bolała w piątek, w sobotę (myślałam, ze to migrena od wiatrów, zmiany ciśnienia), w niedziele czułam się dobrze,głowa mnie nie bolała, w poniedziałek znowu gorzej. Generalnie w nocy i rano czuję sie dobrze, dziwne samopoczucie zaczyna się po południu... Ponieważ sie tym strasznie denerwuję (wyobrazam juz sobie najgorsze), częśc objawów na pewno jest na tle nerwowym... Wróciłam dzis po południu z dziećmi do domu, zabrałam sie za faworki, kilka godzin w kuchni, w miedzyczasie zajmowanie sie dziecmi, dopiero teraz sie polozylam. Pod koniec jak stalam w tej kuchni, to dostalam wypiekow na twarzy ( z nerwow? ), mam poczucie zatkanych uszu, tzn. słyszę niby dobrze, ale czasami czujs sie jakbym wepchnela tam wate. Jak pochyle glowe mam poczucie jakby nachodzil mi do nosa katar, ale go nie mam. Jeszcze w zeszlym tygodniu schodzil mi katar po przeziebieniu, ale teraz w nosie jest czysto. Mam takie poczucie, jakby brało mnie jakies grypsko, ale nic takiego sie nie dzieje. Temperature mam w granicach 36,3-36,7. Jutro musze wybrac sie do lekarza, ale jakiego - neurolog, laryngolog, ogolny??? Co to do cholery jest???? Ten ból nie jest ciągły, czasami nawet nie wiem, czy mnie ta głowa naprawde boli czy tylko czuję sie dziwnie... mial ktos cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria aa
migrena????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od lekarza pierwszego kontaktu, do neurologa trzeba mieć skierowanie a jak prywatnie to też można czekać. Może ciśnienie masz wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona...
Ale tyle dni??? Ja migreny miewalam, 2-3 dni i spokoj, kiedys tak mnie glowa napieprzala, ze az zaczely mi dretwiec rece. Przyjechalo pogotowie, cisnienie, wywiad, lekarz stwierdzil, ze to na tle hormonalnym... To bylo kilkanascie lat temu... mialam wtedy bardzo duzo stresow, teraz tez tak jest.... Moze to na tle nerwowym, ale sie strasznie tym denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaka
stresujesz sie czymś? Ja miałam takie bóle zawsze w stresujących sytuacjach, od migreny rozni się tym, ze gdy moje zycie było beztroskie to głowa nie bolała :D Kiedys nawet z tego powodu pojechałam w środku nocy na pogotowie bo wyłam z rozpaczy i nie potrafiłam zasnąc od 4 h a za 3 miałam i musiałam iśc do pracy. Jesli to migreny lub takie bóle jak ja to nic nie pomoze tylko lykanie taletek (na mnie tylko ketanol działał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olal
To moga tez byc zatoki. Lub nerwy. Ale lepiej pojsc do lekarżaozywiscie. Mnie tez zesto bol glowa. To moze tez byc cisnieniowe ale nerwy, jeslisie akrecasz to pewnie jak najbardziej tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona...
Stresów mam sporo - małe dzieci plus inne sprawy, niedawno podpisałam duzy kredyt, ktorego się obawiałam, kto wie, może to spoźniona reakcja??? I co ci na pogotowiu lekarz powiedzial/zrobil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
zażywasz tabletki anty? ja miałam takie bóle w czasie przerwy w zażywaniu - i musiałam zmienić tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona...
Nie zażywam, nigdy nie zażywałąm. W zeszłym tygodniu miałam okres, zauważyłam, że po ciazach zamiast bolu brzucha, mam bol glowy podczas miesiaczki. No ale ona juz minela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaka
Dał mi zastrzyk z ketonalu i jak reka odjął. Plus powiedział mojemu męzowi, że mam błekitną krew :D Miałam tez skierowanie do neurologa, okulisty i laryngologa. To Ci da lekarz pierwszego kontaktu. Ja nie byłam u nich bo jak tylko zmieniłam prace to wszystko się uspokoiło. I z czasem wlasnie sama zauwazyłam, że glowa mnie boli w stresujących sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaka
Ale idź do tego lekarza, spróbuj sobie porobić badania. Nigdy niewiadomo co sie za tym kryje. A sama wiem po sobie ze ból głowy potrafi się dac nieziemsko we wznaki. Ja to po prostu wyłam z rozpaczy i turlałam sie po łóżku, potrafiłam się specjalnie uderzyc o coś czy się mocno szczypałam aby ten drugi, nowy ból poczuć, zeby miec choc chwile ulgi w bólu głowy (jakos tak to działa, ze czujemy bardziej nowy i silniejszy ból). Wiem,że durna rzecz ale naprawde rady nie dawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadjaksjkfdsf
zatoki albo gruczolak przysadki, niskie bądz wysokie ciśnienie , wysiłek fizyczny a nawet i stres. Przyczyn bolu głowy są setki nie jest powiedziane ze tylko guz czy krwiak . Ja miałam z powodu zbyt dużego poziomu estrogenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabelinka
jesli chcesz to Ci pomoge, tylko nie mysl ze jestem szurnięta... Ja mam straszne migreny, jestem 3 dni wyłączona z życia i swiadomosci z bólu... I odkrylam calkiem niedawno ze jedyne co mi pomaga to nurofen zatoki... Tylko bron boze nie ibuprom zatoki tylko nurofen... Spróbuj moze i u Ciebie zadziala, koszt niewielki a moze akurat sie uda, tylko jak bardzo boli to biore 3-4 na raz... Pozdrawiam i odezwij sie czy pomogło... Zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawdatp ka
zapalenie opon mózgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej to jest
raczej to jest zapalenie zatok np zatok czołowych-klasyczne objawy. Najlepiej isc do lekarza pierwszego kontaktu który da skierowanie do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, co ty kobiecie piszecie.Autorko- ból głowy może mieć różne przyczyny. Stres, zmęczenie, nieodpowiednia dieta, zmiana ciśnienia, przewianie, zatoki. Z tego co piszesz wygląda to być może na zapalenie zatok- wybierz się do lekarza. Idź się dotleń- po obiedzie lub wieczorem idź na długi spacer i przede wszystkim nie doszukuj się u siebie objawów nie wiadomo czego. Psychika czasem potrafi nieźle namieszać. Dla własnego spokoju możesz iść do lekarza pierwszego kontaktu, jak zajdzie potrzeba - wyśle cię na dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja borykam się z silnymi bólami głowy już od miesiąca :( Z tego powodu trafiłam 14.02. do szpitala , Strasznie bolała mnie głowa z tyłu,odczuwałam ucisk.Czasem ból obejmował całą głowę,aż miałam zawroty .W tomografii nic nie wyszło,ale opis z rezonansu trochę mnie zaniepokoił: "W istocie białej prawego płata czołowego asymetryczna struktura naczyniowa mogąca być małym naczyniakiem". Mam przepisane leki od migreny-divascan i przeciwbólowe ,ale to nic nie daje.Nadal mnie boli głowa.Czasem mniej,czasem bardziej.Wczoraj zaczęła mnie boleć w nocy i dalej boli,już nie mogę wytrzyma :( Mam zgłosić się do kontroli do neurologa. Myślałam,że te bóle mogą być związane z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych,dlatego odstawiłam je 22.02.Ale ból nadal utrudnia mi normalne funkcjonowanie.MAM JUŻ TEGO DOSYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze tooo
Okulista!! Czesto ludzie trafiaja do okulisty na samym koncu, po calkowitej diagnostyce, lacznie z badaniami obrazowymi glowy. Przyczyna czesto okazuje sie badalna..ukryta nadwzrocznosc. Przy tej wadzie mozna dobrze widziec i czlowiek nic nie podejrzewa. Okulary rozwiazuja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze tooo
banalna a nie "badalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

Nie wiem jakich urządzeń do tej pory próbowaliście, ale ja mimo, że miałem wiele inhalatorów jest mocno zaskoczony tym jak działa ten cały Clip za 7 euro z Niemiec. Taki mini inhalator a takie działanie – dla mnie to coś rzeczywiście niespotykanego. Warto sprawdzić i spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatoki, migrena, koitalne bóle głowy, napieciowy ból głowy, ból głowy od kręgosłupa.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×