Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wikulka

szkolenia z UP w Krakowie

Polecane posty

Gość wikulka

Witam:) Czy któraś z Was starała się o szkolenie z UP w Krakowie? Jak jest z miejscami? Ciężko się dostać? Interesuje mnie kurs księgowości.. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina b.
Nie ma obowiązku odbywania szkolenia w Krakowie. Mieszkam w Częstochowie, a kasę z Up przeznaczyłam na szkolenie w Warszawie, w New Nails. Uczyłam się masażu - była to cała masa pracy, ale dało mi to dokładnie takie efekty, jakich oczekiwałam. Wszystko zakończyło się powodzeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikulka
o, a to nie wiedziałam, że tak można. A jak to wygląda, szukasz sobie szkoleń na stronach różnych UP, później idziesz do swojego i składasz jakieś podanie o kurs, który Cię interesuje? czy trzeba to jakoś szczególnie uargumentować? Swoja drogą też pochodzę z Cze-wy;) Od kilku lat mieszkam w Krk..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia g.
Tylko część szkół ma opcję finansowania szkoleń z UP. Up daje kasę na szkolenia wyłącznie w wybranych szkołach, sprawdzonych. Państwowa kasa popłynie tylko do pewniaków - nigdy nie da takich sum przypadkowej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalima brac
New Nails ma tą opcję od lat, bo ja szkolenie finansowane z up robiłam u nich kilka lat temu. Był to świetny pomysł - ja byłam bezrobotna, bez prawa do zasiłku, a oni dali mi za darmo szkolenie stylizacji warte kilka tysięcy. Właśnie w ten sposób znalazłam pracę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×