Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubaśna

SZCZECIN - poszukuję towarzyszki

Polecane posty

Gość Grubaśna

Szukam chętnej dziewczyny do wspólnych ćwiczeń, siłowni, ogólnie rzecz biorąc aktywności fizycznej :), piszcie śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Z lewobrzeża jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, szkoda. Brakuje mi towarzyszki do spacerków. Bieganie nie dla mnie już, ale lubię pospacerować takim szybkim rytmem ok 5 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Coś nie widać chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że Szczecin to taki koniec świata. Też trudno mi się samej zmobilizować a powinnam. Proponuję wsparcie na forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Miejmy nadzieję, że jednak chętna lub chętne znajdą się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci tego. Ja póki co dziś rozpoczęłam "męki" z Chodakowską. I jest źle. Brak mi kondycji, nie potrafię skoordynować napięcia brzucha z oddechami. Jak zaczynam ćwiczyć, zapominam o oddychaniu... Nawet ze staniem na jednej nodze (kiedy wywijam drugą) mam problem. Jestem załamana, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Ja jestem chętna:) a chodzisz gdzieś na siłownię juz? Zależy Ci bardziej na utracie tkanki tłuszczowej czy wyrzeźbieniu sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
OOO :), jak miło :) Mi na tłuszczyku :p, a Tobie? Póki co nigdzie nie uczęszczam, a Ty? Jesteś z Lewobrzeża? Jakie godziny by Tobie odpowiadały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Ja już teraz stawiam na ukształtowanie sylwetki bo sporo już straciłam więc teraz chcę ciało ujędrnić:) Z lewobrzeża - tak. Teraz chodzę do Active, głównie na siłownię. Chodziłam wcześniej na step bo bardzo lubię, ale jestem po kontuzji (naciągnięcie mięśni w łydkach) więc teraz wszystkie aeroby odpadają... Mi pasuje właściwie codziennie - oprócz środy. czasem może być nawet w godzinach porannych. a Tobie? Z jakiej dzielnicy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
A do którego Activu chodzisz? Ja mam blisko na Kilińskiego, ale do tego na w Kupcu też mogę. To ile kilogramów już zgubiłaś, pochwal się:). Mi też pasuje codziennie, a to czy rano czy pod wieczór, do dogadania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Mi do tego na Kilińskiego też lepiej - w Kupcu raz byłam ale taki tłok że nawet miejsca nie miałam żeby się przebrać... W sumie zrzuciłam 10 kilo, ale teraz przez zimę i brak ruchu wróciły mi ze 3-4. Więc postanowiłam nie dopuścić do powrotu wszystkich i się więcej ruszać. Prawda też taka że po takich ćwiczeniach człowiek jednak lepiej się czuje:) Otwierają też fajny klub - North Gym - tylko trochę daleko jak dla mnie. Ale podoba mi się, że mają zajęcia z jogi antygrawitacyjnej - na takich specjalnych hamakach. A twój cel? Z iloma kg planujesz się pożegnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Czyli wstępnie wspólny klub mamy upatrzony :), fajnie. Ja to bym tak z 7 kg chciała :) Z Niebuszewa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
10 kg - piękny wynik :) Tak to jest niestety z tymi kilogramami, uwielbiają wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Z niebuszewa nie - ale wygodniej mi dojechać na Kilińskiego. Ja będę na pewno w niedziele. Jak masz ochotę dołączyć to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
A nie miałabyś ochoty pójść od czasu do czasu n tą joge antygrawitacyjną i/lub zapisać się ze mną na pole dance?:) Ja juz od dawna sie przymierzam, ale tak samej to nie mam motywacji i chyba odwagi tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Grubaśna i jak tam Twoje nastawienie psychiczne?:) tylko nie mow ze zrezygnowalaś... Trzymam kciuki za wysoki poziom motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
Witam Również jestem ze Szczecina :) Chodzę na basen 3-4 razu w tygodniu ale pływam rekreacyjnie. Z chęcią zapisała bym się na jakieś zajęcia , może rower lub bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Hej:) W activie są zajęcia z rowerów:) Jak się nieco ociepli to chętnie dołączę sie do biegania - ale póki co u mnie to odpada bo jestem po kontuzji lydki:/ A na basen gdzie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
Basen akademi morskiej :) 3-5 razy w tyg . Zapisała bym się na jakieś zajęcia fitness ale nigdy nie byłam na fitnessie a na siłowni tylko w gimnazjum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Jestem dziewczynki, choroba mnie rozłożyła. Ja nadal chętna na porcje aktywności:-). Co byście powiedziały na wspólną kawke lub soczek? Niestety, ja najwcześniej mogę dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
u mnie cały weekend odpada niestety :) ale np poniedziałek koło godziny 12-15 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Szkoda, niestety na ten moment nie potrafię powiedzieć, czy dam rade w poniedziałek. A z jakich okolic miasta jesteś? Musimy też zobaczyć, czy Syana jest chętna na kawę lub coś innego, a jeśli tak to jakie terminy Jej odpowiadają:-). Fajnie, że się odezwałyście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
os Bukowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
No to będziesz miała kawałek do nas, nie przeszkadza to Tobie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
nie :) mam jedną koleżankę z Bukowego i razem jeździmy na basen akademi morskiej 3-5 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
To podziwiam :). A w jakie dni i w jakich godzinach chciałabyś się trochę poruszać :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Ja na soczek albo kawke się piszę:) Pasuje mi niedziela, w poniedziałki jestem wolna tylko do 13:30. Potem pracuje do 19. Fajnie by było jakby udało sie nam spotkać to wtedy byśmy sie dogadaly kiedy co gdzie i jak:) A co robicie na co dzień? Aha i ponoć w sobotę/ niedzielę w north gym (nowy klub) bedą dni otwarte. Idziecie? Ja sie zastanawiam czy nie pojechać. Mało prawdopodobne ze kupię sobie tam karnet bo to trochę daleko ode mnie ale chętnie bym pojechała zobaczyć jak sie rokują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×