Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujgfrfgd

w jaki sposób odbieracie związki homo?

Polecane posty

Gość ujgfrfgd

jesteście tolerancyjni? możecie podać przykłady ale nie chodzi mi o imię i nazwisko ani o ksywy tylko o jakieś historyjki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujgfrfgd
Moje nastawienie do gejów, bi i les jest ok. Może to będzie głupi przykład ale go podam. Kiedyś w Telewizji oglądałam program o 2 chłopakach, prawdopodobnie byli gejami i mieszkali w Londynie. Opowiadali oni o historii małego lewka, którego przywieźli z Afryki i którego adoptowali. Lew miał na imię Kristian. Oni tak bardzo tego lwa kochali jakby był członkiem ich rodziny, ich synem. Nie spotkałam się nigdy z taką troską z taką opiekuńczością.... Jaką potrafią dać geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cudze życie nie interesuje 🖐️ po co z tym walczyć wgle? :O a jakby na ziemi homoseksualiści byli większością a hetero mniejszością jak teraz homosie to co? :classic_cool: fajnie by było? zmienilibyście to? uważalibyście się za gorszych? pieprzyć to 🖐️ każdy niech sobie żyje tak jak mu dobrze, a reszcie chooj do tego 🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio hetero...
Mam dwóch znajomych, homoseksualistów, którzy są parą, ale jestem jedną z niewielu osób, która wie. Nikt ich nawet nie podejrzewa, bo są bardzo męscy, dużo bardziej męscy niż większość hetero, a do tego bardzo się kochają, nie kłócą się, nie wyzywają, w ciężkich chwilach wspierają i powiem, że zazdroszczę im takiej miłości, bo sam nie spotkałem jeszcze tej jedynej kobiety. Kiedyś byłam przeciwny temu, żeby homoseksualiści wychowywali dziecko, ale jak widzę tę parę to jestem za. A że część społeczeństwa jest idiotami to z nimi jest coś nie tak i trzeba coś z homofobami zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huszu
"a jakby na ziemi homoseksualiści byli większością a hetero mniejszością jak teraz homosie to co? " to by ludzkość wyginęła w czwartym pokoleniu po stworzeniu człowieka przez boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgyuji879
Uważam, że pary homo powinny mieć takie same prawa jak pary hetero. Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tępią homoseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie tepię ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem ,że p ary homo owinny mieć takie same prawa jak pary hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huszu
ludzie nie chcą związków nie dlatego bo są homofobami ale dlatego że to pierwszy krok do adopcji dzieci zrozumcie a czym jest małżeństwo w polskim prawie instytucją która ma na celu ochronę potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djjjjiiiii
allium, zajmij się sobą, a wyższości swojego związku nad związkiem kogoś innego sobie nie dawaj I chyb chodziło o potępianie kogoś, a nie tępienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filli filliiii
Zapomnieliście o tym, że homoseksualiści mogą mieć dzieci, wystarczy wynająć surogatkę, a komórkę jajową można wziąć od innej kobiety, żeby surogatce nie było przykro, że to jej dziecko, pary hetero tak robią, więc homo też mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tgyuji879 Uważam, że pary homo powinny mieć takie same prawa jak pary hetero. Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tępią homoseksualistów. xxxx chyba jednak o tępienie . czytaj . ze zrozumieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgyuji879
@allium Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filli filliiii
tępią czyli zabijają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gejach nie sądzę nic złego, ale zwożenie lwa do Anglii to pojebaństwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huszu to by ludzkość wyginęła w czwartym pokoleniu po stworzeniu człowieka przez boga ­ hah dobre sobie :) ja to napisałam czysto teoretycznie... dla podania przykładu... a Ty mi wyskakujesz z zayebiście śmieszną w sumie odpowiedzią... taka mądra, a wierzy, że Bóg ją stworzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chce sie równych praw - trzeba też mieć równe obowiązki . małżeństwa spełmniaja rozmaite role - min poczynają i rodza dizeci . Stąd też wiele u prawnień , ktore dotycza małżeństw wypływa z ich ochronnej roli jaką pełnia jako rodzina . Jaka rodziną , jakie obowiązki rodzinne pełniłaby para homo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wferukkkii
Jakie z kim sypia? Chyba kogo kocha, a nie z kim sypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wferukkkii
Czyli pary, które nie mogą mieć dzieci i single nie pełnią żadnej roli, czyli bezpłodni ludzie nie powinni mieć możliwości zalegalizowania związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miuuuukkkii
Ale homoseksualiści mogą mieć dzieci i je wychowywać do cholery, ktoś wcześniej pisał, wystarczy sugoratka i komórka jajowa innej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nadinterpretacja . Piszę o małżeństwach - nie o singlach . Oczywiście , że małżeństwo nie miusi mieć dizeci - nadal jest małżeństwem i rodziną - ale mozę mieć. Natomiast p ara homo choćby nawet chciała - nie pocznie i nie urodzi swojego biologicznego dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdigfijgifjigfg
Jak by wyginęła ludzkość, kobiety by rodziły dzieci, a homoseksualiści wychowywali, a związki hetero byłyby mniejszością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdigfijgifjigfg
A para bezpłodnych ludzi (lub gdy 1 osoba jest bezpłodna) też dziecka nie może mieć, więc nie powinni mieć prawa wziąć ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety by rodziły dzieci, a homoseksualiści wychowywali a kto płodziłby te dzieci ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgyuji879
No właśnie wkurza mnie takie gadanie, że pary hetero są po to, żeby robić dzieci. Ile jest par, które nie mają dzieci bo nie chcą lub nie mogą? Albo argument, że seks hetero jest naturalny, a homo nie, bo tylko ten pierwszy służy przedłużeniu gatunku. To dlaczego prawie każdy uprawia prawie całe życie seks z zabezpieczeniem? A niektórzy faktycznie całe życie? To jest naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym sadze ze lepiej dla dziecka wychowywac sie w domu z rodzina homo (bo kto powiedzial ze oni zle beda sie tym dzieckiem zajmowac) niz siedziec w domu dziecka. Kazdy ma prawo do szczescia, problemem tutaj jest tylko jedno - spoleczenstwo ktore bedzie wytykac takie dziecko palcami, no i rodzicow ( 2 tatusiow, 2 mamusie ) jezeli kazdy zmienil by swoje nastawienie moze i te dzieci bylyby szczesliwe - dzieci potrzebuja milosci nie wazne czy bedzie to para hetero czy homo w domach dziecka im tego nie zapewnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgyuji879
I jak zwykle w przypadku dyskusji o związkach homo rozmowa schodzi na temat dzieci. Nie umiecie tego rozdzielić? Nie można akceptować takich związków, a nie popierać tego, aby miały one możliwość adopcji? Otwórzcie się trochę na świat, na innych ludzi, którzy często są odmienni niż Wy i muszą cierpieć tylko dlatego, że są w mniejszości, choć nikomu nigdy nie zrobili żadnej krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że toleruje takie osoby i związki które tworzą. Moim zdaniem jedyną różnicą są inne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×