Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudolfo

Co sądzicie o panienkach, które się całują i macają na imprezach

Polecane posty

Gość muzułmanie są dokładnie na
poziomie średniowiecza nie wiem co trzeba mieć w głowie by popierać ciemne wieki pierwsze z brzegu: www.wiocha.pl/858221,Cyrk tak, popieraj to dalej nic do nich nie mam jako ludzi, nie jestem rasistką, ale to o robią momentami jest chore, ale tak czy inaczej ewoluują, w końcu nowożytność nadejdzie i dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie są dokładnie na
" no ale to one takie tolerancyjne więc ich to zgubi mi to na rękę " jesteś gejem a matka Cię porzuciła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przzzeeememeememk
mysle że jesteś dziwnym człowiekiem, chcąc muzłumańskie prawa wprowadzać w Polsce. A ja jestem katolikiem nie praktykującym i jestem z tego dumny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnolud Salgado
ale tak czy inaczej ewoluują, w końcu nowożytność nadejdzie i dla nich Znam arabów i zapewniam Cię że nie co prawda europejscy arabowie piją alkochol chodzą na dziwki i korzysstają życią jak eurpoejczyk bo to dla nich wygodne ale nadanie praw kobietom nie jest dla nich wygodne i tego nie zrobią islam to religia pod facetów dlatego ją popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnolud Salgado
oni ewoluują w religi tylko to co jest dla nich dobre i przestrzegają to co jest wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z nim
"krasnolud Salgado" czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1985
On ma rację rzeczywiście arabwie europejscy tłamszą nadal swoje kobiety a sami chodzą na dziwki piją i to samo co europejczycy do tego ataki terorystyczne walki na bliskim wschodzie oni się nie zmienią ludzie się nie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przzzeeememeememk
Ania to idź i ich nawracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1985
Ania to idź i ich nawracaj. Po co robią to europejscy w tym Nasi żołnierze niech ich zabijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1985
nie wiem po co Europejczycy tak się wszystkim dzielą poglądami technologią wiedzą dobrobytem z innymi nacjami kulturami rasami a teraz taki debilny pakistan ma broń jądrową .....a byliśmy panami ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie są dokładnie na
no to popatrz na historię "białych", ile lat po średniowieczu sytuacja kobiet i niższych klas się zmieniła? tyż zmieniano to co było na rękę rządzącym (czyli bogatym facetom). tym się różni ewolucja od rewolucji, że nie następuje nagle lecz stopniowo. jednak to chyba zakres wiedzy z podstawówki więc ludziom dorosłym zarówno zarys historii jak i elementarne pojęcia powinny być znane...chyba że macie ferie, to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie są dokładnie na
zresztą: I ja mówię ci, że ci, co władzę mają Robią syf i w tym syfie się tarzają I mówię ci, że ten, kto ma władzę Niech zawsze, zawsze budzi w tobie odrazę Niezależnie kto to będzie I niezależnie skąd on będzie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretgadf
pierdolisz tylko w europie uzyskały kobiety równouprawnie dlatego że mężczyźni chcieli im je nadać przeciż mogliśmy wyjść z bronią i je pobić lub nawet kilka zabić i nie byłobyrównouprawnienia tak to robią arabowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretgadf
tylko że my jestśmy cywilizowani i popieramy równouprawnienie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie są dokładnie na
ta, mogliście kobiety pozabijać, ale na szczęście łaskawi jesteście? nie to co wredne Arabusy?:D gdyby nie pewne okoliczności przymuszające do tego to kobiety dłużej by na swoje prawa czekały. poczytaj dlaczego w Szwajcarii w latach 60 kobiety dostały prawa wyborcze. podpowiadam: tak, wojny miały na to wpływ a teraz wysil rozumek i dodaj dwa do dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie są dokładnie na
sory, rypnęłam się, lata 70., dokładnie '71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Przesada w żadną stronę nie jest dobra. Ani walenie się z kim popadnie ani ascetyczne unikanie seksu. A na tym forum Zawsze skrajności, zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×