Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cati424

Gdzie kupie ladna , niespotykana torebke?

Polecane posty

Gość gość
polecam salon Evity w Krakowie. Kupiłam tam swoją "nietypową" torebkę :) Jest ich tam mnóstwo a z tego co się orientuję mają jeszcze 2 salony w Krakowie i 2 na śląsku więc wybór jest pewnie jeszcze większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie w Evicie w salonie na Zakopiańskiej kupiłam taką sukienkę:http://evita.com.pl/p,22,all,,,,,,,2930,torebka-wieczorwa-100.html#.U1jKYbmKDIU, do małej czarnej jest super:)) Polecam ten salon wszystkim, którzy szukają czegoś "innego" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne torebki są zazwyczaj w sklepie Parfois. Mam już stamtąd ze trzy i za każdym razem ktoś mi mówi, że mam fajną torebkę i pyta, gdzie ją kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe te torebki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam dwie na ragazzafashion.pl bardzo mi się podobają, fajne kolory dobry materiał, a nie kosztowały dużo i to mnie najbardziej cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep z torebkami http://www.jakatorebka.pl mnóstwo modeli, kolorów, światowe wzory, torebki ze skóry naturalnej i ekologicznej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gresta
Ja bym Ci radziła poszukać na www.vip-republic.pl świetne ceny tam mają i duży wybór markowych torebek. Mi się bardzo ta spodobała https://www.vip-republic.pl/pl/akcesoria/michael-kors-jet-set-travel-checkerboard-tote/ Jest dość niespotykana. Właśnie planuję ją zamówić. Napisałam do obsługi sklepu bo miałam wątpliwości co do dostawy i odpowiedź otrzymałam w ekspresowym tempie. Bardzo fajny jest ten sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może widziałaś teraz te modne torebki Chanel mi się strasznie podobają aczkolwiek cena... No ale myślę że na ulicy robią furorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy zaglądałaś do sklepu Eobuwie. Tam różne ciekawe torebki możesz znaleźć. Nie sugeruj się nazwą - nie mają jedynie butów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena1978
ja kupowałam przeważnie torebki w sklepach Venecia, ale w pobliżu mnie otwarli sklep z włoskimi torebkami i tam mają duuuży wybór, i wszystko dają po rabacie, mają też stronę, bodajże włoskistyl lub wloski-styl, ale nie jestem pewna, lepiej wpisac w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja torebki kupuję w Barelly Bags. Jest to sklep internetowy, ale ich towary są z najwyższej jakości i są nawet w stanie doszyć dodatkowe usprawnienia po konsultacji z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię z New Looka, Andy Fashion i Perfouis lub jakoś tak się pisze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio napisałam taki poradnik na temat torebek, więc jeśli jesteście w trakcie poszukiwania, to najpierw zapoznajcie się z moim blogiem, aby dokonać jak najlepszego wyboru, w końcu torebka to nie jest tylko worek na potrzebne rzeczy ;) Zapraszam: http://torebki.kobiecyswiat.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zajrzyj na Eobuwie. A nuż coś się trafi, coś się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskaaq
Niespotykane torebki tylko w tym sklepie http://www.royalpoint.pl/ torebki są takie zjawiskowe, znane marki i przede wszystkim kuszące ceny ja uwielbiam torebki mogłabym je przegladac godzinami na tej stronie takie cudenka maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam e-madlen.eu, szybko tanio solidnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaxxx
albo zalando albo www.soro.pl w tym drugim są bardziej luksusowe i nie każdego stać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania hal
Zobcz sobie na cervandone.pl - bardzo oryginalne torebki i to ze skóry, jakościowo bardzo dobre moja mama chwali, bo ma jedną (na razie), ja też chyba sobie kupię w końcu,bo bardzo mi się podoba ta Flora&CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowmimarys.blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładną, oryginalną i przede wszystkim wytrzymałą torebkę kupiłam w salonie Andy-fashion. Mają kurtki skórzane, futra naturalne, kożuchy itd. Ale również torby skórzane ;) Rewelacyjne! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×