Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cati424

Gdzie kupie ladna , niespotykana torebke?

Polecane posty

Gość gość
Zalezy od budżetu :) jak niespotykana to wybrałabym cos oryginalnego znanego projektanta - poszukaj w Via Della Spiga , wyprzedaz mają https://viadellaspiga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wyszukać na FB profil : pracownia twórcza Zuzi Górskiej. Babeczka tworzy piękne torebki ze skóry naturalnej i nie tylko. Można samemu wybrać materiał, wzór, połączenie kolorów i zrobić np osobisty napis/podpis wyszywany na zewnętrznej stronie. Fajny pomysł na prezent. Najlepiej szukać na stronach z hand made'em. Mamy pewność , że będzie wyjątkowa. Co do torebek mam ciekawy artykuł do poczytania. Co powinno być w damskiej torebce. Oprócz tego, że zazwyczaj jest w niej wszystko :P Pozdrawiam https://100club.pl/artykuly/15-rzeczy--ktore-kazda-kobieta-powinna-miec-w-torebce,3545.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia34
Jeśli chodzi o zakup ładnej torebki to polecam Ci rozejrzeć się po butikach i przejrzeć oferty w internecie. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Dodatkowo zachęcam do przeczytania tego artykułu: http://www.fillsystem.pl/najmodniejsze-torebki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie tutaj - www.merg.pl/firm-pol-1328093196-Merg-Selection.html Na lepszych warunkach raczej fajniejszych nie znajdziecie, ale oczywiście szukajcie, być może uda się coś znaelxc. Ja nie patrzę na marki, po prostu szukam po jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokinsss
Prowadzę sklep internetowy z torebkami damskimi i bardzo dobrze mi schodzą rzeczy od multicase24.pl. Żadna klienta nie zgłosiła do ich produktów reklamacji. Skóra naturalna to jednak solidna sprawa i do syntetyków nawet nie ma odniesienia. Zostawiam ci numer do mojego konsultanta w tym sklepie 22 830 00 24. Można poszerzyć, dzięki nim wiedzę o produktach skórzanych i najpopularniejszych markach w branży. Uczciwe podejście, więc zostawiam namiary. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja torebki najczęściej kupuję w sieci. Szukam promocji i wyprzedaży w różnych sklepach internetowych. Mam też swoje ulubione jak Limango. Można w nim kupić torebki od różnych znanych producentów w naprawdę niskich cenach. W zeszłym tygodniu kupiłam na przykład taki model - https://www.limango-outlet.pl/furla/skorzana-torebka-furla-w-kolorze-czarnym-s-37-x-w-32-x-g-12-cm-2-5474705 Świetnie pasuje do eleganckich ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciekawy sklep internetowy na www.dobre-repliki.pl . Kupuję u nich prawie od roku i jeszcze żadnego produktu nie musiałam reklamować, odsyłać, wymieniać czy cokolwiek w tym stylu. Dużo klasowych replik takich marek jak LV, Prada, Dolce Gabbana – można znaleźć coś z mody damskiej ale też męskiej. Ja tutaj zegarek Hublota dla męża na przykład kupowałam. Replika zrobiona bardzo precyzyjnie, nie można się było do czego czepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowi w prezencie kupiłam etui na klucze ze skóry naturalnej od sklepu www.greenburry.pl i jest bardzo zadowolony. Ogólnie chciałam coś minimalistycznego i z przyjemnym dla oka logiem. Bardzo mało jest takich produktów, gdzie logo można od razu zaakceptować. Teraz przymierzam się do zakupu torebki skórzanej od nich. Płacisz przede wszystkim za ręczną obróbkę produktu, bez wad technicznych. Skóra naturalna się sprawdza i to bardzo, bo ładnie się starzeje i przesadnie nie trzeba wiele czasu poświęcać na pielęgnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123345
ja ostatnio polecam wszystkim moje nowe odkrycie: www.evangarda.pl lubuję się w torebkach wszelkiej maści i treści, kupiłam od nich już 3 i polecam z ręką na sercu, mają fajny styl i dobre gatunkowo materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jesteś w stanie przeznaczyć na zakup torebki? Pytam bo teraz na stronie www.BucikSklep.pl są ciekawe promocje na galanterię skórzaną, warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ładne a do tego niespotykane torebki to tylko tutaj https://malykuferek.pl/ Wiem, że to brzmi tak bardzo bezwzględnie, bo pewnie coś jeszcze znajdziesz w internecie, ale ja się przekonałam, że tutaj takich torebek, których normalnie nigdzie nie znajdziesz (mam tu na myśli głównie sklepy stacjonarne, no bo wiadomo, że na takim allegro to jest... wszystko, ale akurat na allegro jest drożej niż w tym sklepie) Sklep sprawdzony, także z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamów sobie na ali, pewnie nie trafisz nikogo kto będzie miał taką samą, albo zawsze możesz coś kupić i sobie samemu przerobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupować na e-obuwie, fajne buty, a jak nie pasują bezproblemowo można oddać, uczcie podchodzą do kupującegp 😉 Ja kupuję przez Picodi, a teraz jest do 20% cashbacku 😉 Wystarczy się zalogować my.picodi.com/pl/sign-up?registration=1045 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×