Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisza, ja i czas!

Jak przewieźć tort?

Polecane posty

Dziewczyny, jutro będę piekła tort. W sobotę muszę Go jakoś przewieźć (2,5 godziny drogi) i się zastanawiam czy jest jakaś możliwość, żeby Go przewieźć w chłodzie. Na mrożonki są torby termiczne czy lodówki a na tort?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to duzy tort? można kupić 2 torby na mrożonki i jedną naciągnać z jednej ztrony, drugą z drugiej (bo w jedna raczej nie wlizie) i jakos ten tort unieruchomic może w bagażniku? Bo tam jednak chłodniej troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
nie grzej w aucie albo daj do bagażnika - w końcu mamy zimę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przewozac torty robilam tzw ''domek'' z folii aluminiowej ktora wczesneij stala w lodowce okolo godzinki. temperatura sie trzyma. tylko trzeba uzyc wyobrazni by zbudowac cos takiego :P zrobic takie pudelko bez jednej sciany zakladane od gory ;) i oczywiscie tort do bagaznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxzx --> Fajne te termosy, ale na jednorazowy użytek to trochę szkoda mi kasy;) Chyba będę musiała pokombinować z tymi torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak 24 to te torby powinny dać radę ;) chyba, ze zdążysz kupić taki termos do ciast jak tu ktoraś z mam zalinkowała, ale nie wiem czy jest sens (chyba, ze czesto przewozisz tego typu rzeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne małpy na tym kafe :o
Kobito teraz jest zima więc nie masz czym się przejmować ;). Ja w listopadzie przewoziłam torta w bagażniku co prawda tylko 12 km do mamy na urodziny, miałam jedynie do tego tortu podstawę a tak to delikatnie owinęłam go w sreberku. I nic mu się nie stało, jedynie co trzeba uważać na drodze żeby nie robić gwałtownych hamowań,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Mozna tort zamrozić i wsadzić do bagaznika. Koleżanka wiozła tak tort do Niemiec w lecie i dojechał bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też............
Ja daje takie wkłady do lodówek turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne małpy na tym kafe :o
tylko wiesz nawet jak będziesz miała jakieś zabezpieczenie do tortu a zdarzy Ci się na drodze sytuacja że będziesz musiała gwałtowny ruch wykonać to Ci to nawet zabezpieczenie nie pomoże i tak się rozwali tort i tak. Uważam że szkoda kasy na to opakowanie, tylko musisz jechać rozważnie ;). Zresztą zrobisz jak będziesz uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsjlka
lodówke turystyczną postawić bokiem i wsunąć tort do tego wsadzić wkłady albo na zapalniczkę i po kłopocie Ale zimno jest a tor przecież nie lodowy więc nie wiem po co ta histeria :o chyba że zrobiłaś ze starej śmietany to skwaśnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×