Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziulla 23

Trudne seksu poczatki czyli jak uczyliscie sie rozkoszy !?

Polecane posty

"masz 27 lat, a wiec lata najwiekszego szaleństwa za sobą, " okres największego szaleństwa to indywidualna sprawa, na kafe ogólnie często robi się projekcje na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz Pendzior jacy tu sami prawi odwiedzają to forum...ja miałam 13 i o mnie można powiedzieć, że byłam dzieckiem...ale to skomplikowana historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
ciasteczkowa, czyli kazdy otwarty na przyjemnosci w tym samym wieku co ty zaczal sie masturbowac, osiagnal orgazm, dolaczyl sex-zabawki, itp? a jezeli nie to jest ciemnota hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
gratulacje pendzior, umawiasz sie na korki z seksu? bo kiepski jestes skoro przez 15 lat zrobiles z zonki slup lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmonser
Pendzior - niech spróbuje z innym, może z nim będzie miała orgazmy. Czasem taka zmiana pomaga. Niektóre kobiety reagują bardzo mocno w trakcie spotkań nowymi kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj przeczytać tamten temat i dopiero się wypowiadaj. Kochanek?- myślała o tym, nie zabroniłem, bo nikt nie jest niczyją własnością. Jednak nie skusiła się. Domyśl się dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
moze sie skusila tylko o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
taki kochanek o ktorym maz wie to zadna frajda, ukrywanie sie daje dreszczyk emocji heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
dzieki za porady!! bede sie starala bardziej otworzyc :-) czasami pewne pozycje nie wychodza ale zwykle konczy sie to kupa smiechu i wyborem innej :) wiem ze to m byc zabawa i przyjemnosc i fajnie poewnego dnia jakbym miala orgazm bo moj facet rozniez tego wyczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, jesteśmy z alternatywnej rzeczywistości- jesteśmy szczerzy wobec siebie. Nawet nie wyobrażasz sobie jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
wiem skad sie bierze kobiecy orgazm, w watku ktory podales mozna sie raczej dowiedziec skad sie orgazm nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretew
cześć pendzior :P to ja"to tak boli" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
oh, uwierz, nie chce sobie tego wyobrazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmonser
Pewnie myśli, że jak ona spróbuje to ty też będziesz zaraz chciał się bzykać z panienkami więc woli zostawić status quo. Bez tej obawy poszłaby na całość i wreszcie zaznała rozkoszy seksualnej z dobrym zawodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal z moralem
Nie chcialabym byc z facetem ktory dyskutuje o moim orgazmie czy tez jego braku z panienkami na kafe:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretew
napisalam na Twoim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa teoria... Ale to już było... Miałem kochanki przed ślubem i się przyznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretew
kawal z moralem - a ja bym chciala byc z takim facetem. bo przynajmniej szuka sposobu zamiast odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakawaka33
no nie wierze co za koles!!! wyruchal nieletnia, potem ja jeszcze zdradzal, nie daje jej orgazmu a ona z nm jeszcze jest :o Matko kobieta chyba nie jest normlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
no to ona wie juz ze masz sklonnosci do zdrady, wiec nie chce zebys ZNOWU poszedl w tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi caluśieńkie 15 lat i nie będe pisała ilu partnerów bo mnie wyzwą od dziwek!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehh aa
jak facet zdradza jeszcze przed slubem... wiadomo dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal z moralem
I w dojsciu do orgazmu mialyby mi pomoc rady internautow? I na necie opisane byloby moje zycie seksualne? I moj facet podawalby swoj numer telefonu kobietom z kafeterii? Dlaczego opinie ludzi z internetu mialyby wplywac na to co moj facet robi ze mna w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym...nie czytacie uważnie...myślę, że Pendzior zrobił bardzo wiele, aby zadowolić swoją partnerkę...brak jej orgazmu spowodował, że zaczął ten problem wręcz studiować, zatem poświęcił wiele czasu i energii zapewne, aby dokonać jakichś zmian...chciałabym żeby mój mężczyzna tak walczył o to, aby mnie było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie rozmawiać za te tematy... No ale na kafe to same świętoszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx jaaa xxx
moze i zrobil wiele nie wiem nie znam czlowieka ale jak slysze ze przelecial ja w wieku 16 lat a potem zdradzal przed slubem to sorry jakby facet mi stado wielbladow kupil to by do niego nie wrocila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal z moralem
Jak dla mnie to przykrywka by porozmawiac o seksie z innymi kobietami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×