Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze mowić

jacy mężczzyni maja najwieksze powodzenie u kobiet

Polecane posty

Gość gość
a ja bym chcial odważna, inteligetną, prawdomówną, z poczuciem humoru,pracowitą (nie pracocholiczkę), wierną, chroniącą "ognisko rodzinne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny i madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam przystojnych facetow i dobrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze mają duże powodzenie. Starszy kumpel już dawno mi powiedział "Chcesz rwać najlepszy towar ? Nawet nie będziesz musiał jak lala skuma, żeś lekarz". Dlatego ryje do matury jak poy******y i naqrfiam na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam fajnego lekarza.zostal starym kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie zaden facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd, charakter bad boya- pewny siebie, arogancki, mający gdzieś uczucia innych, pieniądze, Kobiety wolały by żyć z 2 facetami jeden bogaty i ciapa, którym mogłyby sterować i trzymać pod pantoflem a drugi wyłuskany bad boy, który posuwał by ją jak szmatę na oczach tego pierwszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie będzie odkrycie Ameryki, że : 1)stosunkowo zamożni (nie bogacz ale taki, żeby czuć było przy nim tę finansową stabilizację) a jednocześnie(!), 2) mądrzy, 3) i przystojni ( jasne, że każdy przez przystojność rozumie coś innego ale chyba wszyscy się zgodzą, że chodzi o faceta względnie wysokiego, bez brzucha piwnego i w ogóle nadwagi, z zadbanymi zębami i bez drastycznych problemów z cerą). A, że facetów spełniających te 3 kryteria na raz jest baaardzo mało, to macie odpowiedź dlaczego kobiety nie robią pierwszego kroku...- nie mają do kogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy bogaty niz biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutal Truth 86
Cham, prostak ćpun, alkoholik, damski bokser, k****arz, idiota z numerem buta większym od IQ. To chyba główne cechy które podobają się współczesnym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mi już tylko singielstwo zostało bo ani nie jestem przystojny ani zaradny ani wykształcony. Do tego nie mam zainteresowań ani żadnych znajomych i nie jestem stanie tego mienić mimo wielu starań porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich obserwacji- wysoki-nie musi byc przystojny, dobrze zarabiajacy, towarzyski, otwarty, zawsze w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealny facet jest: przystojny, szczery, uczciwy, wierny, interesujący się podobnymi rzeczami co ja, inteligentny, introwertyk, kulturalny. No i oczywiście niezależny finansowo, żebym nie musiała go utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z O singielstwie to mógł byś mówić wtedy gdybyś był przystojny i wykształcony ale sam z własnego widzimisię lub z nieśmiałości. Ty co najwyżej aspirujesz do starokawalerstwa albo już nim jesteś jeśli masz te 35-40 lat na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam marzenia nierealne
ideał?wysoki silny psych i fizycz,pracowity ale nie bardzo bogaty bo tacy mają zryte banie,wierny,uczciwy,zrównowazony,niegłupi,taki który potrafi obronic kobiete,najlepiej beznałogowiec,opiekunczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci odwazni męscy konkretni nierozmemłani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy się kobiet nie pytajcie tylko naukowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę jakie preferencje, bo ja patrząc na partnerów koleżanek zauważyłem ze babki wolą raczej umięśnionych damskich bokserów z wybujałym ego albo wręcz przeciwnie, zdalnie sterowanych pizdowatych nerdów bez charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2
Chamscy . Gości kulturalnych o manierach dżentelmena i szanujących ich wysyłają na drzewo. To pewien paradoks ale im gorzej są traktowane tym bardziej one w nich wpatrzone. To chyba jakiś podświadomy atawizm , biologia w ogóle tego niekontrolują, wyłącza im się myślenie. A potem oczywiście płacz, bo jak on tak mógł mnie skrzywdzić etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi mieć kilka cech: - bogaty - ładny - młody - wysoki - zdrowy Do tego jeździć porządnym autem: Polski Fiat 126p staje się w naszym kraju coraz popularniejszym samochodem. Usunięcie jego drobnych niedomagań leży przecież w mocy olbrzymiego kombinatu przemysłowego jakim jest FSM. Jesteśmy przekonani, że grono zwolenników tego samochodu wówczas jeszcze bardziej się powiększy, bo przecież można stwierdzić, że POLSKI FIAT 126 p TO DOBRY SAMOCHÓD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu2 dziś Mężczyźni też lubią chamskie wulgarne kobiety, Broken na kafe jest ulubienicą w śród męskiej części kafeterian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2
Chamskie kobiety , świecące tyłkiem i cycami przed każdym lubią prymitywy, normalni tacy jak ja trzymają się od nich z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym chamstwem to bzdura sam przez pewnien czas zgrywałem takiego bad-boya ale w żaden sposób mi to nie pomogło. Po prostu trzeba być przystojnym i pewnym siebie i chamskie traktowanie kobiet zbytnio nie niweczy tych cech ale też na pewno nie dodaje atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu2 chamem czy chamską jest się z charakteru a nie dlatego, że nosi się wydekoltowane bluzki, to są kobiety zboczone, nie moralne. Można być kulturalnym ale zboczonym lub chamem ale aseksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charakter wazniejszy od wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak David Garrett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych jak chleb, dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×