Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja999

biust kobiet trenujących fitness

Polecane posty

Gość kaja999

witam, mam takie pytanie, jak ułożyć sobie zestaw ćwiczeń i na co zwracać uwagę podczas ich wykonywania aby nie "zmniejszyć" sobie biustu a wręcz go "umięśnić"? Jest mnóstwo kobiet trenujących fitness, których biusty są wręcz "umięśnione" w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Na przykład Carolien van Dijk, Natalia Muntean czy Jodie Minear. Ja lubię ogólnie ćwiczyć i staram się codziennie poświęcić godzinkę na ćwiczenia, ale udało mi się najbardziej umięśnić pupę i nogi. A marzy mi się biust, który jest wręcz "umięśniony" a nie tylko jędrny :P http://4.bp.blogspot.com/-8F8ys4f5HhE/ULXUGepD1JI/AAAAAAAACQE/sOItwXDhfcE/s1600/536489_291886014254175_1262897834_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Biustu nie da się umięśnić bo w biuście nie ma mięśni. Możesz rozbudować jedynie mięśnie piersiowe POD biustem, co spowoduje optyczne powiększenie i wypchnięcie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturycha.28
KAJA:D przecież one mają implanty:D może co najwyżej Natalia ma naturalne. Pracuję w tej branży i 80proc kobiet ma implanty piersi - ja też. Tylko ja na implanty zdecydowałam się dlatego,że zawsze miałam rozmiar biustu ''0'' i akurat ćwiczenia nie miały wpływu na piersi. Oczywiście ograniczam trening na klatke bo implanty są pod mięśniem i już nie chce rozbudowywać tych mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturycha.28
ewikss Chyba nie pod biustem a właśnie nad. Mięśnie klatki dają optyczne wrażenie wypełnienia biustu od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja999
kulturycha.28, dziękuję za odpowiedź. Zawsze miałam cichą nadzieje, że samymi ćwiczeniami można znacząco poprawić sobie biust :P postaram się włączyć do swojego grafiku ćwiczeń, ćwiczenia na górne partie klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturycha.28
Kaja nie masz za co dziękować:)po to tu wchodzę żeby pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
kulturycha.28, popatrz na atlas antomiczny. Mięsień piersiowy większy zajmuje praktycznie całą przestrzeń, na której usytuowany jest biust, plus ponad nim. Jego rozbudowanie w górnej części - głównie na ławce skośnej - tworzy "rowek" nad piersiami (to, co nazywasz wypełnieniem "od góry") i wypycha piersi do przodu (rozbudowani na ławce płaskiej i na skosie ujemnym części żebrowej i brzusznej tego mięśnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
a czy jest cos ,czego nalezy unikac bo zle wplywa na biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja999
Domdzia, dziękuję za ćwiczenia, od jutra zaczynam:) wydaje mi się, że najlepiej stosować dobry stanik podczas ćwiczeń, zwłaszcza podczas biegania czy skakania na skakance. W każdym razie, biust musi być dobrze "umocowany" :P Ja osobiście od jakiś 3 miesięcy śpię w staniku bo lubię na brzuchu spać a to źle wpływa na biust. Jednak spanie w miękkim staniku pomaga na biust- staje się jakby bardziej podniesiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne ćwiczenia na biust ma mal b są na youtube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×