Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość figlarka madzia

MOJE PROBLEMY zdrowotne a CIAZA ?!

Polecane posty

Gość figlarka madzia

witam!! chcialam zapytac ciezarne panie albo po ciazy jak to jest z kregoslupem i innymi pozostalosciami i dolegliwosciami w trakcie i po?? ja mam problemy z kregowlupem - odc lendzwiowym, jak chodze zbyt wolno czy stoje za dlugo juz mne on boli :/ boje sie co bedzie w ciazy, hemoroidy juz mam , lecze ale powracaja wiec w ciazy sie poglebia?? mam tez problemy z trzymaniem moczu (cwicze miesnie kegla) boje sie co ze mnie w i po ciazy zostanie i czy bede w stanie ja zniesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę wypowiedzieć się tylko co do kręgosłupa. Też mam problemy (skolioza, lordoza pogłębiona, niedomykalność kręgów). Powiem tak: w pierwszej ciąży była rewelacja :D Zachwalałam ciążę jako najlepszego terapeute od kręgosłupa ;P Wszystkie kobiety nawet zdrowe narzekały, ze boli a mi wszelkie bóle przeszły. Potem zanim wróciły to ze 2 lata minęło- także odpoczełam. Natomiast w tej ciąży jest normalnie dramat... ani wstać, ani leżeć, ani siedzieć, ani chodzić... najchętniej zawisłabym w powietrzu ale się nie da. Kręgosłup mi dokucza mniej więcej od terminu spodziewanej @ i tak z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej... także widzisz- może być super, a może super nie być... gwarancji nikt niestety na to nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarka madzia
wiem sprawa indywidualna... mam w planach popracowac nad ta czescia kregoslupa zeby wzmocnic go i miesnie tych partii zawsze powinno to jakos pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
Witaj. Ja obecnie jestem w ciąży (trzeciej) i również mam problemy z kręgosłupem, kręgozmyk II stopnia dolnego odcinka. Przed czułam się jak drewno, ciężko było się przekręcić z boku na bok a rano lepiej nie mówić. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co, ale od kąt jestem w ciąży to mi przeszło :) Nie wiem tylko jak to będzie z porodem, żeby się tylko nie pogorszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarka madzia
ja sie boje ze mi sie pogorszy :/ zwlaszcza nietrzymanie moczu i hemoroidy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu no w najgorszym wypadku może się pogorszyć- fakt ;) ale nie zapominaj, że to nie sredniowiecze i takie rzeczy można operować ;) Musisz to sobie przemyslec i sama wybrać co jest dla Ciebie ważniejsze. Ja ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć z ręką na sercu, że bycie mamą to najpiękniejsza rzecz jaka w życiu mnie spotkała. Jednak wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarka madzia
nie chce wybierac :-) wiem ze chce miec malenstwo tylko nie chcialabym zeby mialo sfrustowana i schorowana mame :/ dlatego etraz staram sie jak i wczesniej jakos zorganizaowac swoje cialo i umysl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×