Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna277

zwrot towaru zanim go przyslą allegro

Polecane posty

Gość inna277

Kupiłam wczoraj na allegro buty(kup teraz) Dziś byłam przypadkowo nazakupach i udało mi się wyhaczyćtakie same tylko tańsze-kupiłam. W związku zczym napisałam do sprzedawcy czy mogę zrezygnować zzakupu,wiem, że jest opcja zwrotu do 10 dni. Ale skoro zgory wiem że będę je oddawać to po co mają mi je wysyłać? Myślicie, że oddadzą kasę bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
WIE KTOŚ JAK TO JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrob
zaproponuj od razu, że mu zwrócisz prowizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyśle ci ich i odda kase. Chyba, że trafiłaś na buca, co nie da się z nim dogadać. Bo prawnie ty możesz zrezygnować z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
wg większości opinii odstąpienie od umowy jest możliwe dopiero po otrzymaniu przesyłki ponieważ masz 10 dni licząc od daty odbioru jeśli nie odebrałaś to nie masz jak oddać bo ten czas 10 dniowy nie zacząl jeszcze płynąc. ten zwrot jest po to że towar Ci się może nie podobać a nie dlatego że znalazłaś gdzieś taniej przez te 10 dni. poza tym i tak musisz wysłać oświadczenie o zwrocie na piśmie więc wyśleśz z tym co Ci przyjdzie no i musisz zapłacić za przesyłkę to będzie nauczką aby najpierw myślec i dopiero kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
ok dzięki za odpowiedzi uważam żę to byłoby co najmniej głupie ze strony sprzedającego wysyłać buty których i tak nie kupię ale trudno, najwyżej odeślę i stracę to 10 zł mam nauczkę zeby na allegro nie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×