Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikołka

zawiedziona mężem - mam go dosyc

Polecane posty

Gość kikołka

dzis załamałam sie zupełnie...zdałam sobie sprawe jaki jest moj mąż...mam go dosyc. Jestem klebkiem narwow tylko przy nim. wszystko mnie wkurza i denerwuje w nim czy to normalne po 3 latach malzenstwa.??? zony powiedzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdkd
Normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bywa, kiedy wielkie uczucie wygasa, a ukochanego czlowieka widzisz bez "znieczulenia", jakim bylo uczucie, ktore Was polaczylo. Taka jest kolej rzeczy, wszystko przemija. Tyle, ze u WAS nastapilo to bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona żona
Tak to jest jak się nie przykładasz w małżeństwie. To jest bardzo ciężka praca. Wybraliście siebie na dobre i złe. I wyobraź sobie że to nie on cię wkurza tylko to ty sama sobie stwarzasz problemy. Kto ci powiedział że będzie lekko, łatwo i przyjemnie ? Z tym czy z innym zawsze będzie pod górkę. Dopóki nie wydoroślejesz zawsze będzie gówniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikołka
jest nudny jak flaki z olejem, wkurza mnie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt1
cos wiecej mozesz napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trudno przewidziec, co moze jeszcze napisac zawiedziona zona. Moze oczekuje porad tego typu : zostaw go, poszukaj sobie kochanka, itp. Szkoda, ze przez chwile nie zastanowi sie, ze rozstanie w malzenstwie oznacza porazke dwojga malzonkow. Uwazam, ze Ona nie zrobila nic, zeby poprawic relacje z mezem. Ona szuka na forum cudownego rozwiazania, tzn. pozbycia sie faceta, ktorego sama na meza wybrala. Nooooo, autorko, to Twoj problem, ale zanim wniesiesz pozew o rozwod, zastanow sie, czy to Ty nie jestes nudna, wymagajaca tylko od innych miernota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudka 86
pytania sa takie, jak dlugo sie znacie, ile czasu byliscie ze soba przed slubem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do wiosny...
no chyba nie jest to normalne :O ja mojego po 3 latach kocham z każdym dniem coraz bardziej :) a przed ślubem nie był flakiem z olejem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak bylo z wami ale wsrod moich znajomych jest trend - uhh milosc kocham, szaleje i po roku cz 2 znajomosci slub i rozczarowanie, przed slubem trzeba sie dobrze poznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×