Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dzorzdżina

czy warto kupić mieszkanie na wynajem ?

Polecane posty

Gość sammera
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. Oczywiście kupno pod najem jest bardzo opłacalne, ale do takiej inwestycji ludzi zniechęcają kwestie lokatorskie a przecież łatwo to rozwiązać. Na przykład w Warszawie biuro Eugeniusza Jaworskiego oprócz sprzedażą/kupnem zajmuje się też zarządzaniem wynajmem więc tutaj za niewielką opłatą możemy mieć to z głowy i wyglądać tylko pieniążków od najemców ;) Łapcie do niego numer 603 195 624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna34
Opłaca się, trzeba tylko kupić apartament w dobrej lokalizacji. Jedną z takich jest Anchoria Aparthotel http://www.dsdevelopment.pl/oferta/anchoria-aparthotel w Mechelinkach bardzo blisko od morza i w niedalekiej odległości od Trójmiasta. To oferta DS Development, dobry model biznesowy, umowa zapewnia między innymi gwarancję wypłaty czynszu w całym okresie obowiązywania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkas
Pewnie że warto, w ten sposób może potem wynajmować pokoje dla studentów. A coraz więcej jest takich ofert a studenci szukają. Moja siostra niedawno wynajęła pokój studencki w Katowicach i wybierała ofertę na stronie http://kosciuszki33.pl/o-nas/ . I pomyśl jak można w ten sposób zarobić a jednocześnie student ma gdzie mieszkać, ale najlepiej to szukać takiego mieszkania blisko uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majami123
Mieszkanie pod wynajem jest kosztowane ale jest to rzeka mlekiem płynąca. Mam mieszkanie z rynku wtórnego w Warszawie. Wynajmuję studentom, co miesiąc spływają na konto konkretne pieniądze a mieszkaniem opiekuje się przedstawiciel firmy per modum, który od czasu do czasu sprawdza czy drzwi i okna są jeszcze na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkakk
Według mnie jak najbardziej się opłaca. Ja sama niedawno kupiłam mieszkanie pod wynajem http://pcg.pl/ i już mam kolejkę potencjalnych najemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie według mnie nie warto bo wyrzuca się kasę w błoto i nie można sobie nic w nim remontować po swojemu, ja kupiłem ostatnio mieszkanie i chciałem w nim coś pozmieniać i np wstawiłem ruchomą ściankę akustyczną sowan swg 120, na pewno wynajmując mieszkanie nie mógł obym tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Lewska
Znajomi chwalą sobie to rozwiązanie. Na początku zaczęli wynajmować mieszkanie, które dostali po babci. Później kupili kawalerkę w Warszawie z myślą o przyszłości syna. Z logicznych powodów zaczęli ją wynajmować, żeby lokal nie stał pusty. Jak do tej pory mieli szczęście do lokatorów i wszystko było zawsze ok, a oni mieli z tych dwóch mieszkań taki zysk, że teraz przymierzają się do kupna kolejnego mieszkania. Osobiście wybrałabym coś na Mokotowie, bo do dobra lokalizacja przez wzgląd na liczne firmy, stację metra, parki, itd. Fajne oferty można znaleźć w Grupo Lar. Na przykład teraz mają ofertę wakacyjną z ceną 7900 zł za m2 i odbiorem mieszkania na początku przyszłego roku. Na http://www.przyworonicza.com/pl/inwestycja/aktualnosci.html można na bieżąco śledzić tego typu promocje i informacje o dostępnych lokalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w sumie też wszystko zależy od dzielnicy, przeznaczenia takiego lokalu/mieszkania. Powiem Wam że ja myślę o inwestycji w nieruchomości. W której planowanej, powstającej inwestycji można kupić mieszkania pod wynajem? Chodzi mi oczywiście o Warszawe….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam na wynajem. Najlepsza moja dotychczasowa inwestycja. W Bydgoszczy i Poznaniu od jednego dewelopera Red.Co. Sprawdzony deweloper, mieszkania są genialne położone i super wykończone, dlatego się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Polecam zajrzeć i przeanalizować artykuł dotyczący tego tematu ->malopolskie-firmy.pl/umeblowanie-apartamentu-do-wynajecia/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renstatu2
Widziałam właśnie te mieszkania od dewelopera Red Co i naprawdę jestem pod wrażeniem! Super wykończone, przestrzenne i przede wszystkim okolica przyjemna, z dala od zgiełku! Dziękuje za polecenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wynajem nieruchomości w Bielsku to mam pozytywne doświadczenia z panem Filipkiem z BBN Efekt (ich strona: https://www.bbn-efekt.pl/). Szybko znalazł mi parę (małżeństwo) zainteresowane moim mieszkaniem i jak na razie mieszkają, płacą, nie mam z nimi problemów a wiem że sporo właścicieli mieszkań którzy decydują się podnająć komuś ma spore problemy – z wypłacalnością, albo co gorsza dewastacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie Red Co. Też zdecydowałam kupić mieszkanie na wynajem w Bydgoszczy właśnie od tego dewelopera. Wiem, że to dobra inwestycja, bo mieszkania są w dobrej lokalizacji, dobrze wykonczone, jak mowisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaKalska
Pewnie, że warto, ale tylko w miastach gdzie jest dużo studentów, wtedy nie ma problemu z wynajmem. Moje mieszkanie wynajmuję już od 2 lat i cały czas zajmuje się tym pan Wilczyński z agencji Twój Pośrednik. To on obsługuje lokatorów w razie potrzeby. Polecam takie rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena30
Ja uważam, że warto bo mi się koszta które wydałam na zakup mieszkania zwracają w zawrotnym tempie - tyle mam chętnych na mieszkanie! Zakupiłam fajne mieszkanko w Rowach nad Bałtykiem, kurorcie turystycznym i postanowiłam je wynajmować turystom. Mieszkanie znajduje się na bardzo fajnym, ładnym i przyjaznym osiedlu Lubicz, do morze jest również nie daleko. Turyści przyjeżdżają tam nie tylko w wakacje jak się okazało, bo teraz na jesień/zimę tez mam chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ceny najmu są obecnie tak wysokie że musi to być opłacalne. Zwłaszcza w dużych miastach. Jeżeli chcecie się rozwinąć w tym biznesie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.mieszkaniami.pl Zajmują się zarządzaniem najmem w największych polskich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Tomek

Po szkole wyjechałem do Anglii w celach zarobkowych. Chciałem zarobić na mieszkanie w kraju. Najchętniej nad morzem. Myślałem o wynajmowaniu. Rodzina postanowiła się dołożyć żeby kupić dwa lub trzy mieszkania. Jak byśmy wynajęli to szybko się zwróci. Przeglądaliśmy różne oferty interesowało nas to aby,  mieszkania pochodziły od znanych deweloperów. Trafiliśmy do bardzo dobrej firmy Kuncer  http://www.kuncer.pl/koszalin-mieszkania-na-sprzedaz.html z Koszalina, firmy z bogatym doświadczeniem. Po wstępnych oględzinach zdecydowaliśmy się na zakup dwóch mieszkań. Trzecie dokupimy nieco później, ponieważ dopiero w planach budowy. Niesamowite, że aż tylu chętnych jest na taką inwestycję. Renoma firmy robi swoje. Dokładość i terminowość to druga sprawa, estetyka wykończenia. Najważniejsze jest jednak położenie. Blisko do morza nad jezioro. Nie ma chyba lepszego miejsca. Ja i cała moja rodzina jesteśmy zadowoleni z dokonania takiego wyboru. Polecam wszystkim tą firmę. Zapomniałem dodać, że lokale są takie komfortowe że postanowiłem w jednym zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhj

Pieprzone spamerstwo, wypieprzac z tymi reklamami yebane gnomy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0908
Dnia 30.10.2018 o 12:44, Gość ElżbietaKalska napisał:

Pewnie, że warto, ale tylko w miastach gdzie jest dużo studentów, wtedy nie ma problemu z wynajmem. Moje mieszkanie wynajmuję już od 2 lat i cały czas zajmuje się tym pan Wilczyński z agencji Twój Pośrednik. To on obsługuje lokatorów w razie potrzeby. Polecam takie rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu się tym zająć.

Też tam myśle, ale bardziej stolica czy np kraków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa! Moje ulubione dzielnice to Wilanów, wola, Mokotów, od studiów zawsze gdzies w tych miejscach pomieszkiwałam, teraz na Wilanowie kupiliśmy mieszkanie od polnord ale to dopiero będzie powstawać wiec najbliższy czas na wynajętym, chociaż tez tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolla

Moim zdaniem warto, szczególnie w dużych, turystycznych miastach. No i przy tej okazji dobrze jest skorzystac z pomocy biura nieruchomosci, ja korzystałam z abc dom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskaa

No jasne, że się opłaca! Szczególnie w bardziej turystycznych miejscowosciach, wtedy wynajem krotkoterminowy oplaca się. My tak z mężem wybnajmujemy od jakiegos czasu nasz apartament w kompleksie apartamentow Lubicz w nadmorskiej miejscowosci Rowy. I to nasza najlepsza inwestycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Pewnie, że warto. Jak będziesz wynajmować dobrze jest się zabezpieczyć. Wielu z moich znajomych wynajmuje mieszkania za pośrednictwem biur. Moja koleżanka korzystała z tego na przykład: https://oferta.autograf-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toli3

No jasne, ze sie opłaca, tym bardziej w turystycznych  miejscowościach. My z mężem się zastanawialismy długo i w koncu postanowilismy ze zainwestujemy w mieszkanie nad morzem. I takim sposobem od jakiegoś czasu mamy mieszkanie pod wynajem krótkoterminowe i jest duże zainteresowanie. Ale to też na pewno kwestia miejsca i samego apartamentu - w kompleksie Apartamenty Lubicz w miejscowosci Rowy. Piękne okolice, bliziutko do morza, to i chetnych jest cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella

No jasne,z e tak! My z mezem kupilismy meiszkanko w miejscwosci Rowy nad Bałtykiem. Jest taki bardzo fajny kompleks apartamentow lubicz. Teraz wlasnie wynajmujemy turystom i powiem wam, ze zainteresowanie jest naprawde spore. I nic dziwnego - jest blisko do morza no i okolica jest mega spokojna i jest cicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Warto i mogę polecić biuro 7house, mają świetne ofety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Moim zdaniem warto. Przyjaciółka tak zrobiła, tylko, że nad morzem w Rowach. Kupiła apartament od Lubicz Apartamenty, a teraz ciągle je wynajmuje. Jest to jej dodatkowe źródło dochodu ale też zajęcie bo wcześniej nie pracowała. Tak się wkręciła, że myśli, żeby kupić kolejny na tym samym osiedlu i też wynajmować, a czasem mieć dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywatna opinia

Przede wszystkim nie powinno się takiego mieszkania kupować byle gdzie. Ja zdecydowałem się parę lat temu na zakup mieszkania pod wynajem w miejscowości Rowy za pośrednictwem Lubicz Apartamenty. W sezonie letnim jest przysłowiowa "rzeźnia", ludzi jest multum, ale oczywiście nie narzekam z tego powodu. W zimie jest mniej ludzi, natomiast też chętnie przyjeżdżają odpocząć od codziennego zgiełku i naładować baterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie tak. Jeśli się kupi mieszkanie na fajnym osiedlu, z infrastrukturą, w dobrej lokalizacji, z łatwym dojazdem w każde miejsce, to nie będzie problemu z wynajmem. Super inwestycja, która spełnia te kryteria, powstaje teraz na Tarchominie - Apartamenty Nowy Tarchomin. No i mieszkania z praktycznym rozkładem, a do tego w różnych wariantach metrażowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×