Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Gość Doktorr,
Muszę się przygotować do tej spowiedzi:P A rozgrzeszenia udzielasz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Potrzebna stuła do ucałowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Opuszczam to miejsce i idę grzechy sobie przypomnieć . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie. :D Jak mam tu czas pisać, to ten temat nie może tak po prostu spaść z tapety. Co prawda nie mam pomysłu by go ciutkę ożywić, ale podbijam z nadzieją że ktoś podniesie sztandar. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Nowy
w Walentynki też przerywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna- czekamy , czekamy tylko czy Nowy ma na tyle wielkie jaja (wyobraźnie)żeby nam pokazać, że sie nie wypalił do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tzo nie wolno? Właśnie w taki dzień przegyw jest wyjątkowo spektakularny. Wszyscy zakochani wręcz tańczą na twoim grobie, rozkoszują się nie tyle miłością, tylko tym że ktoś ma przejjebane i siedzi sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolisz Nowy jak potłuczony wiesz? Walentynki obchodzisz ? ok, masz ❤️ i 😘 z :P kobita jestem więc może sie skusisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż, czekaj może nie, nie wiem jak wyglądasz, może jesteś stary dziad? a może młodzieniaszek ? trudny orzech do zgryzienia:D ale mam do Ciebie pytanie zagadkę otóż dlaczego kobiety świecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty mi chcesz dokuczyć zielony groszku? Niechcący odnoszę takie wrażenie. Daj sobie spokój i nie marnuj prądu Pluto i rozdeptywano mnie na różne sposoby a mam śmiałość dalej tu pisać Ciężka więc będzie Twoja próba i może warto skupić się na rozkładaniu nóg z kimś, kogo życie nie wyruchało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, panna groszek to właściwie uraczyla Ciebie komplementem, mianujac mlodzieniaszkiem. Ty się ciesz, dzień dobroci dobiega końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma co się łączyć Androgen, jesteś bystrym dzieciakiem i do tego laski na Ciebie lecą. Zlamiłeś i nie becz a już bardziej nie identyfikuj się ze mną Spokojnie już byś ruchał, ale jesteś nygusem i płakliwą mameją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście wyjmij nogę z buzi jak mówisz publicznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe upe.
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, gdzie mi do Ciebie? Nie sposób się z Tobą identyfikować takiemu leszczowi jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×