Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Norma :O Teraz do południa będą spijać kawę i lizać sobie duupę powitaniami. Dzień drugi tematu a już zaczynają dyskutować o swoim nudnym życiu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, opowiedz nam zatem o swoim ciekawym życiu. Liźniemy wtedy, zamiast swoich dup, Twojego wielkiego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ma nudniejsze życie od naszej nudy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chuuj Wam do mojego świata z Tobą na czele WZorrowa. Już nie udawaj że tak Cię to interesuje. Co mam pokazać Wam jak należy żyć, by naprawdę czuć że się oddycha. :D :D Wolne żarty i tak wrócicie do swojej mamejskiej rzeczywistości i z rozkoszą bezpieczeństwa delektować się kawusią, obgadując sobie tych, którym właśnie odbija, jak mi :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, nie unoś się tak. Czynisz zarzut, więc niech Cię nie dziwi, że ktoś pyta o argument na jego poparcie. Ponadto w sposób nader wulgarny zwracasz sie do mnie, podczas gdy ja niczego złego Ci nie uczyniłam. Nie znasz mnie ani moich intencji, więc to strzelanie agresją na oślep poczytuję jako rodzaj profilaktycznej samoobrony. Uspokajam - mnie nie musisz się bać. Nie robię ludziom krzywdy, o ile się o to zbyt mocno nie dopraszają. No i powinieneś zdecydowanie mieć na względzie, że możesz trafić na większego wariata niż Ty. Skąd wiesz, że ja nim nie jestem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obgadując sobie tych, którym właśnie odbija, jak mi xx nastepnym razem złozymy kondolencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cichą nadzieję że temat dotrwa do 27 ;) I koniecznie musi go zaszczycić swoją skromną osobą "Vi" Nie dlatego że każdy Ją uwielbia, ale... i to będzie tajemnica, ale spokojnie nie zaciskajcie zwieraczy ze strachu, chociaż to do mnie nie podobne ale będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszysz czy obiecujesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZorrowa :D po takim poście naprawdę czuję się spokojny. Nitz bowiem mnie tak nie uspokaja, jak świadomość kontaktów z osobą, nie dość że kulturalną, to do tego rzeczową. Kulę ogon i szacun :) 🖐️ Następnym razem postaram się Ci dokuczyć WZorrowa w taki sposób, by wyglądało to na bardziej celująco. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to dałam Ci cynk Nowy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy zeby sie na kogoś obrazić musiałoby mi na kims zależeć:classic_cool: ty raczej nie występujesz na tej liście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Dzisiaj pierogi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
A wolisz zobaczyć ruskiego czy grzybowego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Te pierogi są już nadziane, Gruszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęcc
poka i poka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Już jestem. Nadziewałam :classic_cool: Dostaniesz oba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×