Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Nowy w mieście mówię o swojej w twoich ustach nodze. Stopie. Palcach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żaden sposób Ironiczna eM :) Zabrakło mi tylko pomysły by Cię zaczepić. Mój błąd. To nie zmienia faktu że cieszę się że lecisz z nami, nawet kiedy nie ma pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja, jak się robi usta? :/ 🌼 :) Co u ciebie? Kiedy nowa porcja zdjęć for me?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście z tobą konie mogę kraść. I kawę pić. Na dworcu. :P Ja tylko w sytuacjach intymnych jestem awanturna. Tak więc mogłabym cię uszkodzić dotkliwie. Ty to wiesz i nie zapraszasz mnie do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twarz to ja zwykle siadam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem i zdaję sobie z tego sprawę że mam kulawą bajerkę> do tego tyle lat w tym szambie, efie, może zryć czachę Aż dziwne że nie jestem obłąkany. Świrować do dziewczyny? Zabijcie mnie bo się męczę w swojej niemotzy. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają. Bardzo się podobają Alicja. ❤️ :) Z tym linkiem mam problem czasem, bo to szukać trzeba w zakładkach. Nic to, nauczę się na pamięć. 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście twoja "bajerka" jest jak najbardziej na miejscu. Stała, niezmienna i taka, która powoduje szybkie bicie serca. Jesteś moim ideałem. Szlag by to trafił Nowy w mieście. Dobra, dosyć. Nie bądź dla mnie taki, bo ja staję się taka dla ciebie. Wolę gdy jesteś chóój. :) Opierrdol mnie no, potraktuj jak burą, jak zło najgorsze. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramy cóś Nowy w mieście czy się pieścimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ta jeszcze rozkochuje mnie w sobie bardziej.Naprawdę oszaleć można. :P Ale trzeba trzymać fason jak na dziadełe przystało i buszować po forume, tpiąc mamejstwo i płaczliwe cioty pokroju Androgena. Może po tym poście wkurrwi się jak człowiek ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdy ciągniesz mnie za kucyki, to takie ekscytujące. Dawaj chłopie muzę, nie myśl tyle. :P Jestem uraczona, zatem wylewna. Nie zmuszaj mnie do tego. Grajmy i siedźmy cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do obłędu Nowy w mieście. :P Ejże, coś ty tak się doczepił do Androgena? Co? Zazdrosny jesteś? Nie masz powodu, on mnie nie chce. Chciał, ale już nie chce. Zatem bądź spokojny. Służę. :P A muzyka jak nie przychodzi tak nie. Na mnie nie licz, radio leci. Przez chwilę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, serce na dłoni mi dajesz, a ja taki zły dla Ciebie jestem. Mam wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam zazdrosny :) Swój chłopak więc mu docinam. Nie spina się zaraz zgrywając bohatera, na luzaku odpisze i właśnie takich ludzi szanuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś, jesteś. Przecież nie urodziłam się wczoraj Nowy w mieście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, zauważyłam że jesteś dla mnie oschły. W każdym razie moje stanowisko do ciebie się nie zmieniło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to oznacza, że się nie zmieniło? Potraktowałabym cię jak ostatniego chama, takiego skóórwysyna bez szkoły :), wskoczyła ci na biodra i do krwi podrapała. No ale skoro zmieniłeś do mnie stosunek, możesz o tym incydencie zapomnieć. Dziękuję, skończyłam, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó jedyne co może zrobić, to przelecieć Cię tak, że na drugi dzień sam będziesz miał ochotę wyprać skarpetki. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście jest 17 strona. Piłeś do tego by było 17. Skaczemy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyka
spod a nie z pod nowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście pozwól mi się nabić. :P 'Wchodzę w stan seksualnej błogości'- wiesz czyje to Rybko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej. :P Teraz to już karty rozłożone. :) 'Cudowna euforia jest dla mnie obowiązkiem. Erotyczny wstrząs to funkcja pożądania. Tymczasowo ślepy, nowe wymiary czasu czekają na odkrycie. Niekontrolowane dźwięki wyrywają się z jej śnieżnobiałego gardła'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×