Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hsadfgfd

dziwne zjawisko na kafe z "bogatymi"

Polecane posty

Gość fdxv
sory to pyanie bylo do zosia maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamalowanaj
ja akurat zarabiam dużo więcej niż 1000 zł, może jestem jedyna nie wiem, ale są napewno takie osoby czemu się dziwicie? z mężem mamy na rekę ponad 10000zł na miesiąc, samej gołej pensji, więc nie generalizujcie moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxv podziel sie pomyslem
przepraszam, pomylilam adres mailowy !!!!!!!!!!! zosia.maria@interia.pl mieszkam w bawarii, pracuje na minijob w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ??????????????????????
jeszcze tu dziuni brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mogę wtracić słówko
Ja mam pytanie o ten zwrot podatku, czy jak miałam jedno dziecko i dostawałam ok 1100 czy 1300 ( nie pamiętam) to teraz mając dwoje dzieci dostanę 2300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile podatku Ci potrącili z pensji. Nie możesz dostać więc zwrotu niż zapłaciłaś podatku. Nie wiem ile jest zwrotu na dwoje dzieci, ale jak powiedzmy 2000 a Tobie odciągnęli tego podatku np. 1000 to nie możesz dostać więcej niż ten 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jedno dziecko jest 1112 Czyli na czwórkę x 4 Oczywiście tyle dostaniesz ile zapłaciłaś, nie więcej niż 1112 za dziecko/rok, jeśli dziecko ma mniej niż rok to proporcjonalnie do il miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
bieda jest w kraju, dzieci głodne, ludzie maja wyroki eksmisyjne jest źle i dobrze już nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4.753,14
Dokładnie taka kwota wpłynęła nam w tym miesiącu na konto. Pracuje tylko mąż,ja jestem na wychowawczym. Opłaty-800zł kredyt 500zł mieszkanie 100zł prąd 300zł dojazdy do pracy 60zł gaz 100zł prąd 200zł telefony i internet jedzenie plus chemia ok 1400zł Dwoje dorosłych plus prawie 3letnie dziecko. 2 razy w tygodniu ryba, 5 razy jakieś mięso. zupa tylko dla dziecka. w domu nie brakuje warzyw,owoców i niczego. ciuchy używane w dobrym stanie, buty tylko nowe. Jak widać jeszcze da się odłożyć. Nie narzekam,nam się żyje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolos
tak wszystkie są bardzo bogate na kafe za granice jeżdzą i wyśmiewają się za biedniejszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kogo to ze ja nie mam
My mamy 2500 na 4 osoby (ja ,maz +2 dzieci).Ja mam 1500 maz 1000.Ciezko jest.Nie jezdzimy na wakacje ,nie chodzimy nigdzie.Ubrania uzywane,glownie dla dzieci kupujemy,bo dla nas to raz na kilka lat jak juz cos sie podrze lub zniszczy doszczetnie.Mieso mamy raz w tygodniu.Nie ma perspektyw na lepsza prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 162cm i 64kg
Nas wielu dalszych znajomych uważa za bogatych,bo zamiast wrócić po macierzyńskim do pracy poszłam na bezpłatny wychowawczy. Na pewno ich zdaniem jesteśmy bogaci skoro nie należy mi się rodzinne ani płatny wychowawczy. Ale czy pensja 5tysięcy w dzisiejszych czasach to tak dużo? Moim zdaniem nie :O Uważam,że żyjemy na uczciwym poziomie ale do luksusow nam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w necie można sobie pofantazjować :) ja nie wiem czy jestem bogata czy nie-starcza nam na czynsz,opłaty,jedzenie,ciuchy,pomagam finansowo mamie.I jestem szczęśliwa że jesteśmy zdrowi,mamy dach nad głową i pełne brzuchy :) i na wakacje niekoniecznie latamy do Dubaju.Prawo jazdy jest, ale jeszcze myślałam kiedy i jakie auto kupię, napewno na sam początek będzie małe i używane,jak narazie wystarczą mi moto-nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wakacje latamy ale do Polski :D bo będąc za granicą urlop w Polsce to dla mnie niesamowita frajda.Brzmi dziwnie?Trudno, nie kazdy musi to rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kilka kasiastych osób
i one nie siedzą na dennych kafeteriach, tylko łażą gdzieś po knajpach, jeżdżą na weekendy zagranice, latają na mecze do Barcelony, na wyprzedaże do Londynu także to "bogactwo" kafe to grubymi nićmi szyte nie raz, nie dwa wyszło tu szydło z worka i te cudne kasiaste osoby, ponoc piekne i zgrabne okazywały sie sfrustrowanymi bezrobotnymi z nadwagą w necie każdy jest anonimowy, moze kreować się na kogo chce, nawet stary dziad moze udawać dzieciaka - także podchodze do tego z dużym dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×