Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hsadfgfd

dziwne zjawisko na kafe z "bogatymi"

Polecane posty

Gość hsadfgfd

Wszystkie kobiety które udzielaja się na tym forum zarabiają po 10 tyś minimum:) Tak... Nie ma zwykłych kobiet wykonujących zwykle mało płatne zawody,a jeśli się znajdzie taka to od razu jest zlinczowana przez te bogate.... Wszystkie jeżdza po 5 razy w roku na wczasy zagraniczne, maja wielkie domy, mieszkania 5 aut..... Wyobraźnia widze,że wam ładnie pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaśka
Potwiedzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaaa1
A w internecie tak bywa że każdy może byc tym kim zechce a nikt tego nie zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el maniano
tu nie ma fajnych kobiet, jesli juz to rzadkosc, pełno samotnych matek idiotek, uposledzonych emoocjonalnie kobiet, molestowanych przez ojca i brata, zranionych duszyczek przez złych facetow ktorzy je wykorzystali we wszystkie dziurki i uciekli do innej, wulgarne cizie bez szkoły, majace problemy z czytaniem ze zrozumieniem, twierdzace ze szacunek nalezy im sie z urzedu bo sa kobietami, zakochane w sobie hipokrytki twierdzace ze wszystko wina facetow, biedne istoty bez zaradnosci zycioowej czekajace na jelenia co odmieni ich zycie, pprzeciez maja tyle do zaoferoowania, glownie swoja d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legiony Lucyfera
wstyd sie przyznzac ze facet ja bije i robi jako pijany robotnik na budowie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant w kaszance
ach tam kobiety... wszyscy udzielajacy sie na kafe mezczyźni to wzory do nasladowania i bicia pokłonów za sam fakt, że istnieją :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie, ja nie pracuje i nic nie zarabiam, jestem kurką domową :-) Mąż zarabia owszem,duzo, dlatego nie musze pracowac,, nie narzekamy wiec , auta mamy dwa w tym jedno nowe, drugie 15 latek :-D wakacje raz w roku, ewentualnie drugie znacznie tańsze niedaleko na kilka dni. Nie ubieramy sie w drogich sklepach tylko znanych sieciówkach, nie jadamy na obiad trufli, tylko normalne dostępne wszędzie jedzenie. Zakupy robimy w Lidlu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czytasz wybiorczo
nie sie wciaz rzucaja w oczy posty tych bez pracy albo pracujacych w sklepach ( np w galeriach za 1600) Poczytaj uwaznie kafe i zobacz,ze tych jest najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsadfgfd
no,ale podoba mi się to,że mimo tej biedy w kraju co mamy wszystkie panie siedzące na kafe maja prace za 5,10 tyś zł miesiecznie a jak znajdzie się taka co zarabia 1000zł to jada po niej jak po głownie,że jest nikim, po co rodziła dziecko,że lepiej ogólnie jakby jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej...
widzę sporo tematów nt becikowego, zasiłków z mopsu i innej opieki, próśb o ubranka czy buciki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam ja lubię
a ja nie pracuje, bo nie muszę, mam tyle kasy ile potrzeba, 2 auta i 2razy w roku super wczasy, można? mozna, tylko trzeba miec głowę na karku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czytasz wybiorczo
a ze sa posty nieszcesliwych, molestowanych,zproblemami - widac nie maja sie komu wyalic, to tu piszą - i dobrze, zawsze to jakas terapia. Poza tym kafe jest nie tylko dla mlodych kobiet. Takze dla tych duzo starszych, ktore maja juz swoje domy, samochody, z męzami , ktorzy dobrze zarabiaja - uwazasz,ze nia ma w POlsce takich kobiet? Maja czas sobie popisac na kafe- no i im wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsadfgfd
Motylla85 nie wszystkie, ja nie pracuje i nic nie zarabiam, jestem kurką domową Mąż zarabia owszem,duzo, dlatego nie musze pracowac,, nie narzekamy wiec , auta mamy dwa w tym jedno nowe, drugie 15 latek wakacje raz w roku, ewentualnie drugie znacznie tańsze niedaleko na kilka dni. Nie ubieramy sie w drogich sklepach tylko znanych sieciówkach, nie jadamy na obiad trufli, tylko normalne dostępne wszędzie jedzenie. Zakupy robimy w Lidlu Kobieto a jak się przyznasz,że nie pracujesz to zjadą Cię takie Terenie,ze leń i utrzymanka jesteś,że robić powinnaś a nie na męża utrzymaniu. Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legiony Lucyfera
spolecznstwo jest biedne nie boagate, i to widac, kto ma ten ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej...
Motylla - leń i utrzymanka jesteś, wstydź się, jak mąż znajdzie inną sobie to zostaniesz z niczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba raczej jest tak
że inne matki uznają ileś tam kasy za nie wiem jakie bajońskie kwoty:O nie raz pisałam już, że nie pracuję, a tylko mąż zarabia pieniądze i jest to 6 tys.zł na rękę i kokosy to nie są:O zaraz oczywiście sypią się komentarze: jak to? mało ci? inni muszą żyć za 1000zł i inne bzdety:O więc nagle okazuje się, że za 6 tys. zł można żyć Bóg wie na jakim poziomie, ale litości! nas jest 4 osoby - 2 dorosłe i dzieci, do tego kredyt 1500zł na mieszkanie to co to jest w sumie te 6 tysiaków? starcza jedynie od 1 do 1-go wiec może stąd to złudzenia, że wszyscy tacy bogaci tutaj:O a my na pewno do bogaczy nie należymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czytasz wybiorczo
jesli zarabia 1000 i jej sprawa, to ok, ale jesli zwala wszystko na rzad, zydow, nmasonow, cyklistow, Tuska itp:) to nic dziwnego,ze po niej jadą i radza, zeby sie wziela w garsc a nie rodzila kolejne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej...
6 tys to niewiele, bo to jakby dwie osoby po 3 tys zarabiały. U nas teraz właśnie 6 tys zostało ( bo nie wróciłam do pracy po macierzyńskim) to jest cięko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Też zauważyłam to przechwalanie się ile to nie zarabiają, a zaraz następny temat zakładają "nie mam pracy", "jestem głodna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylla 85
hahaha, nooo wiedzialam ze tak bedzie. Tak tak ale jak to mówi mąż - ja tez pracuję ,tylko w domu. A opeikując się synkiem nie mam urlopu ani L4 wiecie??? :-D Jestem szczęśliwa i dziekuje Bogu ze tak nam sie zycie potoczylo. Zresztą szczęśćie to jedno, ale wieeeele zależy do nas samych..,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba raczej jest tak
no to spróbuj tutaj napisać, że 6 tys. zł to mało, zaraz Cię zjadą, że pazerna jesteś:D mając jeszcze kredyt 1500zł to te 6 tys. to po prostu nic:( i taka jest prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pracuję, nie mam znikąd nawet grosza. Siedzę w domu i czekam aż dzieciaki dorosną chociaż do wieku przedszkolnego. Mąż zarabia ok. 5 tys (mieszkamy przy granicy i zarabia po niemieckiej stronie) więc powoli ciągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylla 85
6 tys to duzo teraz nie jest, niestety. Wszystko drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba raczej jest tak
dobrze, że dzieci są jeszcze małe, to i wydatki mniejsze, gorzej, gdy pójdą do szkoły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz rozni sa ludzie
dla mnie 10 tys to nie zadne bogactwo, mamy wiecej nawet, ale oplat tez polowa, dom mam od zawsze i to zadne bogactwa, 3 auta sredniej klasy, tez musza byc:) wakacje 3, 4 razy -zadna mi tu wielka sprawa taniej niz wpl nie kzadna zarabia 1200zl, sa ludzie s co im sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czytasz wybiorczo
a ze ktos ma meza , ktory zarabia? Nie oznacza to przeciez,ze kroanie.Kury domowe tez sa rozne, niekoniecznie tylko leza i pachną Większość tych wzglednie bogatszych jednak ciezko na swoje zarobki pracuje -a kiedys w szkole uczyli sie , a nie opieprzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czytasz wybiorczo
zgadzam sie z Motylla, ze wiele zalezy od nas samych. Oczywiscie,ze sa np ciezkie choroby, nagle sytuacje losowe, ktore wiele przekreslaja- ale ile tego jest? No, moze na kafe to widac, bo ludzie nie maja sie gdzie wyzalic. Ale to nie jest asowe zjewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×