Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Dzień desperacji

Polecane posty

Kogo dopadł dzień desperacji? Kto na siłę szuka kogoś na walentynkową randkę? Dzis ostatni dzień, dzień desperacji. Wszystkie lokale w mieście pełne desperatek i desperatów. Nic tylko brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej takie osoby zaoszczedza troche pieniazkow;) A lokale na miescie i tak juz dawno zarezerwowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem, czemu powinnam sobie kogoś szukać na 14 lutego, a nie na np. 13 czerwca? ­ poza tym to może być problematyczne, bo potem taki facet przyczepi się do mnie i będzie chciał kolejnych spotkań. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Walentynki to powinien byc wylacznie dzien naprawde zakochanych. Uwazam, ze tego dnia nie powinny obchodzic nawet pary ktore sa ze soba krotko, a co dopiero szukac kogos tylko na ten jeden dzien🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem ten cały pomysł to typowa komercha. ja swój prywatny dzień miłosny mam zupełnie innego dnia w roku i ten dzień ma dla mnie specjalne znaczenie i dłuuuugą historię :P ­ a walentynki to mi w sumie powiewają, bo tego dnia nic dla mnie ważnego się nie wydarzyło. ­ aczkolwiek lubię te walentynkowe lizaki, takie duże serducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina niewalentynka
desperacja straszne słowo...;) przez moment na mojej twarzy zagościł uśmieszek i kpina w duszy... znowu.. cały ten szał związany z walentynkami.. kolejny raz wypowiedzi ludzi dotyczące tego dziwacznego święta, kolejny raz słyszymy w radio ilu Polakom podoba się to święto a ilu powtarza, że to czysta komercha... kolejny raz brat pyta mnie co ma kupic swojej dziewczynie na walentynowy prezent... hmm jak zaczęłam... przez moment pomyślałam o tym drwiąco.. a teraz czuję jakby coś przekłuło mi serducho... niech kochają się ci co się kochają i wiecznie i dłużeeej... tylko że smutno.. dziś smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Walentynki to typowa komercja:) A wiadomo, ze na sprawach emocjonalnych mozna sie oblowic - wystarczy spojrzec jaka kapuche trzepia te wszystkie portale randkowe. I ludzie za to placa. Tak samo jak placa za baloniki, serduszka, czkoladki, prezenty i inne pierdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi małpka
Niebieskooki depresja w Świdniku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie do samego "swieta" nic nie mam, bo summa summarum jest to pozytywny dzien, tyle ze sztuczny - cos jak z sylwkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jebie jakies walentynki i wcale nie widze chmary obsciskujacych i calujacych sie p;ar na ulicach tego dnia jak to niekrorzy biadola dzien jak codzien-jak sie nie lazi po sklkepach i nie widzi tych czerwonych serduszek to nawet mozna nie wiedziec,ze to 'valentine's day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina niewalentynka
hmm ogólnie święta są w porządku, dopóki się nimi nie porzygamy /przepraszam, jestem ciut spaczona/ niejednokrotnie są jedyną okazją aby powiedzieć komuś coś miłego, powiedzieć jak ta druga osoba jest dla nas ważna... A trzeba ludziom mówić dobre rzeczy:) trzeba mówić sobie nawzajem, że nam zależy, że cieszymy się obecnością drugiej osoby... szukajmy sobie świąt każdego dnia aby każdego dnia motywowac się i wstawać wybierając każdego dnia daną osobę :) i zakończyłam pozytywniej... hahh bo ciągle wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najśmieszniejsze jest to, że tego dnia raczej trudno romantyczny nastrój, bo kina są zapchane gówniarzerią, a knajpy podstarzałymi lowelasami ze swoimi nowymi zdobyczami :P ­ lubię też kubeczki z serduszkami, po walentynkach będą to wyprzedawać tonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tloczenie sie na miescie w taki dzien zdecydowanie mija sie z celem. Lepiej zrobic cos romantycznego w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×