Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka eswu

mąż chce rozwodu...

Polecane posty

Gość dfdsfsfdsdfdf
POWIEDZ MU ZE DOSTANIE JAK przyzna sie w sadzie do swojego bledu i bedzie z jego winy, to utrzyma cie i dziecko, takie ejest prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska eswu
na dniach ma skladac pozew, wtedy sie okaze jaka strategie przyjal... czlowiek ma tupet i tyle... wyrahowany, perfidny...tylko takie okreslenia przychodzą mi do głowy. Caly czas utrzymuje ze spotyka sie z ta laska od niedawna, ja mysle, ze dluzej a ta fascynacja , "kochanie" jej od lat poprzestawialy mu klepki pod czaszką.... I on bedzie mi mowil, ze polubownie chce.... na jakiej podstawie ?! bo kocha/zakochal siei ja mam mu pod nos podsuwac zgode na wszystko ? ha ! na drzewo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska eswu
Kochany -troskliwy nawet zyczenia na dzień kobiet przysłał, tupet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takmyślę
uważaj, chce cię urobic. myśl o nim formalnie, na zimno. on chce osiągną jakis swoj cel. A twój cel to urządzić się jak najlepeij w tej sytuacji. Zrób to dla siebie i maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska eswu
Inaczej nie zamierzam To ze on uklada sobie życie i jest szczesliwy nie znaczy ze na wszystko sie godze, podziekowalam mu za falsz. Boze nie sądziłam ze ktos bliski przez lata tak szybko może stać się obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabsoba
odpowiedz sobie na pytanie czy ty jako zona jestes idealna dla niego bo nigdy tak nie jest ze tylko jedna strona jest winna,nic sie nie dzieje z dnia na dzien tylko to trwa i kazdy dojrzewa do decyzji czy kobieta czy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska eswu
Owszem wina lezy zawsze po środku i idealny nikt nie jest. Jednak nie próbuj mi sugerować ze bylam taka franca skoro w kilkanascie dni utracilam uczucie od meza. Jaką bym nie była on do tamtej zawsze mial słabość, wkoncu sie znudzilam a pan może rozwinąć skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Toska Ewu odezwij sie jak sobie radzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2034
Toska jak sie trzymasz? Urodziłas? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X rafal

Haha banda ...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fox rafal

A ty yntelygentny inaczej. Idz sie spuscic znowu w zamknietej lazience tylko cicho bo zona moze uslyszec. 

Do zobaczenia na klatce. 😂

Sasiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×