Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Pendziorku, przyczyny moich rozwodow nie naleza do twojej historii :) ... jako czytajaca gawiedz, jestem zafascynowana ciagiem dalszym tej opowiesci :) .... prosze o wiecej szczegolow i przyspieszenie akcji :) .... co z dzieckiem? .... Julia akceptuje twoje dziecko, bedzie zaangazowana w wychowanie? ... jakies wspolne spotkania, wyjazdy na wakacje lub ferie ... moze dorzuci jakis grosz do alimentow lub kupi twojemu dziecku prezent... a moze juz zaplanowaliscie spotkanie calej rodziny, czyli "wszystkie dzieci sa nasze" :) bede czytala i komentowala ta opowiesc :P :D.... czuje, ze dzieki tobie naprawde pokocham "harlequiny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pirdziu
ale stado zazdrosników się zebralo haha:-D pedzior bierz Julkę na bok i idźcie z tego forum po co tu jeszcze byc jak znalezliscie siebie?:-) trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla gawiedzi. W końcu coś tu się ruszyło. Jest ciekawie. Wiodące tematy- podwójna zdrada i mój. Czym byście się zajmowali w pracy... A tak macie rozrywkę i co poniektórzy pożywkę. Frida; chciałbym poznać powody skoro nie możesz uwierzyć w to co stało się z moim związkiem w tak,niby, krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będziemy mieli z julią własne dzieci. Wszystko można jeśli się tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się stało
że Cię fiut swędzi,to już na zdjęciu widać :O ale nawet dobrze się stało,kobitka sobie znajdzie normalnego faceta i wtedy jej się ruchanka zachce.Ciekawe tylko czy jak dziecko dorośnie i spyta dlaczego nie jesteście z mamą to co odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się stało
Ja pierrdole zamieniłeś z laską kilka słów i już planujecie dzieci ty jesteś jakiś po pierdzielony projekt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość cierpliwa jest...
ja tez chcę pracować w kafee, jak to zrobić Pendzior? Mam lepsze historie niż Ty, potrafię też stworzyć bohatera od podstaw i lepiej bym to poprowadziła niż Ty, bo za szybko go spaliłeś, trzeba było powolutku dawkować emocje, a nie BUM! żyli długo i szczęśliwie...poza tym widać, że dzieci nie masz, bo pomijasz je za bardzo w swoich opowieściach. Spaprałeś na końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ... Pendziorku, przez ciebie;) dzisiaj faktycznie prawie ;) zaniedbuje obowiazki sluzbowe :D:D:D:D:D:D:D:D:D kazdy ma swoja bajke. moja w zaden sposob nie pasuje do twojej :)... ale staraj sie, staraj... jako ta czytajaca gawiedz, powoli zaczynam widziec w tej opowiesci podobienstwo do niezbyt udanego ciagu dalszego "przeminelo z wiatrem" ... oczywiscie jesli chodzi o brak logiki ( ...wsadzila listy retta do szuflady nocnej szafki. ulozyla sie wygodnie. ach, westchnela i przeciagnela sie rozkosznie - jak przyjemnie zasypiac z listami retta pod poduszka... - to bylo jakos tak. dokladnie nie pamietam, bo czytalam przed baaardzo wielu laty :) ) gawiedz czeka na ciag dalszy :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc powiedz
w jakim wieku masz dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyb windy towarowej
Pendzior a bywało tak wcześniej, że myśleliście z żoną o rozstaniu? bo jakoś tak trudno naprawdę uwierzyć, że tak z dnia na dzień mieliście inne nieporozumienia? były wcześniej między Wami zgrzyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzebień bez zęba
13:47 [zgłoś do usunięcia] Pendzior Jeśli kogoś poznam to jej o tym powiem. I to zanim się prześpię z nową. Będzie miała zdradę na życzenie, a nie w afekcie. Pendzior666@ Żyj i pozwól żyć innym. Przynajmniej tym, którzy na to zasługują @interia.pl Ciekawe ,czy ta biedna kobieta - jego żona już wie,że kogoś poznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej rozmowie na temat rozstania, zanim jeszcze pojawiła się julia, oznaczało dla niej, że chce sprowadzać sobie kobiety. I, że albo na stałe albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
W początki tego serialu wierzyłam, potem już coraz mniej, a teraz już nie wierzę ,prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki chcesz dowód a Ci go dostarcze. No z żoną nie porozmawiasz bo już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzisiaj dzien czytelnika.... gawiedz nie odpuszcza i czyta z zainteresowaniem.... ;) znowu brak akcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dalej nakręcacie się w ten temat "telenowela brazylijska " teraz Julia się pojawiła -;) Ludzie wierzę ,że są tu dorośli i mają ODROBINĘ ZDROWEGO ROZSĄDKU i nie wierzą w tą ckliwą bajeczkę -"dorosłego mężczyzny którego zajęciem jest pisanie przez cały dzień ma kafe " ludzie ogranijcie się i przestańcie się wkręcać w tą słabą bajkę ! A ty pedzior czyli KOLEŻANKO ALBO KOLEGO znajdź sobie jakieś zajęcie inne w końcu . Albo jeżali to jest Twoja praca i Ci za to płacą to przepraszam wkręcaj ludzi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gawiedz czeka ..... czekam Pendziorku, czekam... ciekawi mnie rozwoj akcji tego opowiadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce opadają -;( i jutro od nowa cały dzień pedziora na kafe i wszyscy super podekscytowani zerknę spycjalnie jutro wieczorem -temat jutrzejszego odcinka "pedzior wszytskich zaskoczy" może jakieś dziecko z Julią ? żona będzie chciała wrócić ? -;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo już nie mam innych pomysłów ,żona odeszła problem seksu się rozwiązał -albo Julia będzie miała słabe libido albo będzie temat o wielkiej miłości-;) no i jeszcze żona się pojawi .....-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę uszczknąć rąbka tajemnicy. Od jutra mam nocki więc będę obecny. Dziś mam jeszcze wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
Jestem ciekawa dalszego ciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×