Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

37. Jeszcze się nigdy nie zawiodłem na spotkaniu w realu po poznaniu w sieci. Tam był tylko seks... Tu jest znacznie głębsze ;D uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weffgfgh
pchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselisko... Eee... Na molo w sopocie. Pod warunkiem, że będzie 1000 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
to już nie tak długo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfhhfg
sdsafghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sie zaczyna
No właśnie ile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia jest duzo
mlodsza od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka jozka :D 🖐️ skoro w tym opowiadaniu, pojawiaja sie znowu dodatkowe watki :) niejako zmuszajace mnie do kolejnej wypowiedzi... wiec przymuszona sie wypowiem ;) Pendziorku, wierze w temat, czyli brak seksu w zwiazku.... ale nie wierze, ze ten akurat temat ciebie dotyczy. nie czytam tego bardzo dokladnie, tylko sporadycznie i wiele rzeczy z pewnoscia mi umknelo :) wierze, ze facet moze przez dlugie lata akceptowac taki stan rzeczy.... czyli miec go z laski... od przypadku do przypadku... na odczep sie... dziala to takze w druga strone :) kobiety rowniez tkwia w takich zwiazkach nie wierze, ze nagle cudownie objawila sie jakas romantyczna julia ;) akurat cudownym zrzadzeniem losu "wpadla" na niezrozumianego, niezaspokojonego faceta piszacego o swich problemach prawie 24 h na dobe ... od nie wiem kiedy, bo nie kontroluje... ale od dawna. jestes tak zabezpieczony finansowo, lub masz wspanialy wolny zawod pozwalajacy ci tkwic w "kawiarni" dniami i nocami? ... kiedy pracujesz? kiedy znajdujesz czas na opieke nad dzieckiem? ... i wiele jeszcze innych pytan moglabym zadac ... ale nie zrobie tego z lenistwa :) sam temat jest dobry... i moze zakoncz go ta - julia - nie z werony:) skoro juz nia jestes bo jesli dojdzie do tego, ze zaczniecie tu wypisywac jak obydwoje juz sie kochacie i zyc bez siebie nie mozecie.. i bedziecie sie duchowo wspierac.. i wzajemnie pocieszac... i zyc razem dlugo i szczesliwie, pielegnujac wlasne zapotrzebowanie na sztuke pielegniarska... to zrobisz z tego naprawde dobrego tematu.... scenariusz do telewizyjnego "tasiemca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sie zaczyna
Epizody :O widać że szukałeś szczęścia u innych loszek,nie dziwię się że żona nie chciała się z Tobą kochać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior to lepszy cwaniak ;) ma przygotowaną bajeczkę o żonie która go zaniedbuje, a jednocześnie myk, myk, zamieszcza zdjęcia swojego nagiego torsu z tatuażami, no i litościwe panienki same mu się pchają w objęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsa
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzebień bez zęba
Gdzie jest jego tors? chcę zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem sajgonki
Poza tym mi się wydaje,że może Ona Cię złapała na dziecko? skoro piszesz(w innym temacie)że na Twoej komplementy odpowiadała zażenowaniem a jakiś stary dziad jaj ją skomplementował to była w skowronkach :O widać,że Ona miała Cie w doopie być może nawet Cię nie kochała,i powiem Ci,że dziwna laska jakaś powalona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje na 3 zmiany w systemie 4brygadowym. Pisze tylko z telefonu. Pracę mam taką, że pozwala mi na pisanie. Córką z żoną na zmianę, która też pracuje na zmiany-dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sie zaczyna
paskudny ten tatuaż i ogólnie nic mi się nie podobało w fotce.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właścicielką torsu jest już julia. Jeśli udzieli zgody, zechce się podzielić, pochwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzebień bez zęba
Gdzie jest ten tors? dlaczego mnie zbywacie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sie zaczyna
Dobra zagrywka na zranionego i zaniedbywanego męża,laski które mają podobnie w związkach lgną do takich.Ciagnie swój do swego.Poza tym nie zdziwiłabym się gdyby ta niby Julia była jego kolejnym projektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sie zaczyna
Ale to nie ma się czym chwalić :o uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
Ja tam cały czas uważam, ze Pendzior i Julia to jedna i ta sama osoba, Pendzior chce zobaczyć nasze reakcje i to jest prowo, raptem Julia napisała i się zakochali jak małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem sajgonki
I wszystko jasne,cel osiągnięty dziecko ma więc sex jej niepotrzebny ani Ty.Dziwi mnie też jedno...cały czas taki zakochany byłeś w żonie tak chciałeś walczyć o małżeństwo i nagle co? odwidziało się? już jej nie kochasz? i rozwód? nic tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadacie się, a nie czytacie autora. Jest pełny zarys sytuacji. Ile to by zajęło? f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5538487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendziorku, :D :D :D :D :D :D :D :D :D ... wiesz, ja mam skonczone 53 lata, zjezdzilam dobry kawalek swiata, poznalam wielu... bardzo wielu roznych ludzi i historie ich zycia :) ... do tego jestem w trzecim zwiazku malzenskim... choc po pierwszym obiecywalam sobie, ze juz nigdy z zyciu nie wyjde za maz :).... przez cale zycie pracuje z ludzmi i ocieram sie o najrozmaitsze ludzkie problemy.... zyje w rodzinie patchworkowej .... mam dwie corki i jednego ziecia, ktory ma problem z brakiem seksu w swoim zwiazku... i nie wciskaj mi prosze ciemnoty... :) moze faktycznie jest tak, jak tu ktos napisal... wyciagasz malolatki z internetu na swoje lzawe historie... i to jeszcze takie, ktore cierpia na syndrom pielegniarki :) jesli koniecznie chcesz tu wszystkich raczyc opowiesciami szcherezada (rodz meski od szcherezady) to napisz to wprost... w tej chwili twoje opowiadanie staje sie po prostu smieszne... i wymyslanie dodatkowych watkow nic juz tu nie poprawi :) ... no i znowu poczulam sie sprowokowana do napisania swojej opinii.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×