Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość forumowicz bierny
Gdybyś opisał, na pewno kilku niedowiarków by się znalazło. Kliku by was podziwiało, kilku zganiło, dla kilku byłoby pewnie inspiracją do jakiejś zmiany we własnym życiu itd. Jak to na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staw kolanowy
cieszę się, że temate żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 584
Sperma co mózg wyżarła, nie masz innych priorytetów w życiu jak tylko jebanie, jesteś pusty, dobrze, że uwolniłeś żonę od siebie, bo ona nie zasługiwała na takiego snoba jakim ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej 30 przez weekend. Większość wielokrotnych. >584 żeby Ciebie nigdy nie dopadła taka kobieta jak moja żona. Wg niej w każdym związku MUSI nastać oziębienie po tylu latach związku. Czy to zdrowe podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 584
Ożeniłem się 15 lat temu i mam nadzieję, że innej nie będzie. Może nie jest tak jak na początku małżeństwa, bo seksu już nie stawiamy na pierwszym miejscu, są inne priorytety, a Ty chyba tylko myślisz o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. Ale miałem dwa trzy razy na m-c i to marnej jakości. Wręcz na odwal się. Ileż można. A zdradzć nie chciałem. Innego rozwiązanie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gttytytu
jak juz sex sie wypali to co wam pozostanie, pewnie nawet nie macie o czym pogadac oprócz tego jak by tu jeszcze podymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charles a
pendzior dobrze zrobiłeś, coś takiego sztucznego bez uczucia musi się rozpaść,innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charles a
do wyzej dlaczego sądzisz ze nie maja o czym rozmawiać? może to miłość gdy nie ma miłości wspólne życie NIGDY nie będzie szczesliwe, chocby było i małżeństwo to jest TLKO iluzja współżycia, fałszem i umownie zaakceptowanym kłamstwem, kobieta która tak mówi to obłudnica, choćby nawet i wyszła za tego mężczyznę to przysięgając miłość popełnia krzywoprzysięstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
Znów mitomanisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitomaniasz, he, he
Tak, 30 orgazmów miała, akurat. Przez tyle lat nie doprowadziłeś żony do orgazmu, bo kiepski z ciebie kochanek a obcą babę doprowadziłeś do 30-stu orgazmów, akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mamy o czym rozmawiać. Lubimy rozmawiać o wszystkim jak i siedzieć bez krępującej ciszy. Orgazm zależy też o kobiety. Sam się sobie dziwię, że tak na nią działam, co mnie niezmiernie cieszy. Żony nie doprowadziłem bo zimna ryba z niej i myślami była gdzieś indziej w trakcie seksu. Sama mi o tym mówiła. Więc czego można było od niej oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak....
Tyle tematów na kafe już się przewinęło na temat seksu,orgazmów, ale nigdy żadna kobieta nie napisała, że przez weekend miała 30 orgazmów lub więcej, ale ty jesteś wyjątkowy i Julia też.......tylko jej to się zdarzyło, bo ma takiego wspaniałego kochanka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkgghhjjj
30 razy musiała udawać dobra aktorka z niej, taki duzy a taki naiwny.Pobawi sie i wróci do męża w podskokach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubaju
kkgghhjjj, można udawać raz, może dwa, ale jechać pół dnia żeby udawać 30 razy. Puknij się w co tam masz kolego vel koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo :) Widzę, dyskusja na temat moich orgazmów ;D No więc rozczaruję niedowiarków - nie udawałam! Muszę przyznać, że dla mnie to też zupełnie nowe doświadczenie, taka ilość orgazmów w tak krótkim czasie.. Ja oczywiście straciłam rachubę po kilku pierwszych ;P Ale co poradzę na to, że Pendzior tak na mnie działa! Ciągle mam ochotę, a On nie odmawia :) A minetka pierwsza klasa! Teraz jestem znów tak daleko a wciąż "dochodzę".... do siebie!! :) To prawda - jesteśmy wyjątkowi dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co takiego? Ten temat na cafe, czy nasz romans? Temat - na prośbę zainteresowanych.. Jeśli chodzi Ci o nas - chcemy być razem i cały czas dążymy do tego. Mamy do siebie daleko i to jest główny problem. Muszę pozałatwiać trochę spraw tutaj, zanim zostawię to wszystko i wyjadę. Nie chcę palić za sobą wszystkich mostów. Jak już obydwoje będziemy "czyści", zaczniemy życie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo
cieszę się waszą radością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie wejdę to tam pendzior żali się o orgazmach :D no dobra, już nie żali, teraz przeżywa niby orgazmy niby kochanki ;) cały świat kręci się wokól orgazmu.............. jeszcze nie trafiłam na post w którym nie byłoby to wspomniane. tak tak ale co mam się dziwić przecież z żona ileś tam naście lat nie miałeś teraz masz to jak masz nie przeżywać - ja pierdolę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 orgazmów
12:00 [zgłoś do usunięcia] julia.julietta Ale co takiego? Ten temat na cafe, czy nasz romans? Temat - na prośbę zainteresowanych.. I To ja proszę, zebyscie już nie pisali o "sobie" bo nikt nie jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, skąd u niektórych tyle zawiści. Przecież temat jest dobrze znany niemal każdemu i ja na miejscu tych "zniechęconych czytaniem o nas", widząc go i wiedząc o czym jest, zwyczajnie bym go nawet nie otwierała. Przecież to jest forum erotyczne, więc czytanie o życiu seksualnym innych nie jest tu raczej nikomu obce. Różnica polega na tym, że my odważyliśmy się wdrożyć nasz wirtualny świat w rzeczywistość i spotkaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 30 orgazmów
Zainteresowani jednak są. Sam chciałbym przeżyć to czego doświadcza autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjtyhjhj
pendzior dla mnie największą przyjemnością, jest by żonie było dobrze. Jeszcze nie zdarzyło się, bym skończył wcześniej niż by tego chciała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie czytam
kontynuujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze chetnie
czytam a zawisc stad,ze wam sie udalo poznac,spotkac i czerpac radosc z siebie a 90% uzytkownikow tego forum:O moze tylko pomarzyc o czyms podobnym i sie wkurwiaja,ze tyle siedza a nie wychodzi:-D Faceci to najnizsza polka nie potrafiaca zainteresowac kobiety a kobiety tylko madre przez internet w zyciu odwagi mniej niz kot naplakal. Teraz rozumiesz zawisc i skad sie bierze? To pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze chetnie
leb sobie zautoryzuj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj szydzą z czyjegoś szczęścia i cieszą się z niepowodzeń innych. Taka polaczkowata przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×