Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość gość
Sam ze sobą pisze zyeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi sezon zapowiada sie na lepszy :P czy gorszy... moze uslyszymy slowko od producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jestem chwilowo zainteresowana ;) .... poczekam na rozwoj akcji 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxt
Oho, nie wierzę, topik zmartwychwstał, też jestem ciekawa losów Pendziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęliśmy od d.upy strony. Pierwsze spotkanie, bzykanie. Drugie spotkanie, bzykanie. Trzecie spotkanie, bzykanie. Czwarte spotkanie, zamieszkanie. A teraz randkowanie. A była... Nie da mi córki na żaden dzień świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxt
Co to znaczy nie da ci córki? to jej własność czy jak? nie wie, że takim zachowaniem krzywdzi dziecko? córka potrzebuje ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowata
czy aby na pewno krzywdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w święta nie pozwoliła wiedzieć mi się z córką. Poza tym nie ma problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Was po Sylwestrze? My odpoczywamy po ciężkiej nocy ;) Nowy Rok przywitaliśmy na Rynku we Wrocławiu, a później zwiedzaliśmy prawie do godziny 4:00 i czekaliśmy na autobus powrotny śpiąc na dworcu :D przydały się podróżne krzesełka ;) . Odwiedziliśmy most na Ostrowie Tumskim i zawiesiliśmy swoją kłódeczkę (zdjęcie poniżej) . http://images63.fotosik.pl/514/ad70bba2640cfb85gen.jpg . . A za rok.. Może Paryż? ;) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
ale ten czas leciiii... trzecia edycja "pedziora zycie po zyciu" ;) ... jestem pod wrazeniem 😴 musze kupic klodeczke. co prawda nie wiem z kim i gdzie ja zapniemy.. ale czlowiek powinien byc przygotowany na wszystkie niespodzianki ktore zsyla los ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość któy ma podobnie
OOOO Qrwaa zmroziło mnie , przeczytałem ten wątek jak bym to ja go pisał ,o qrwwwwa to mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkainka
Witaj Pendzior i Ty juliojulietto. Co tam u Was. Czy szał erotyczny nie zgasł? Jestem zaciekawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaa
Nie pamiętam już nawet jakie miałam hasło :) Co u nas.. Zostałam panią Pendziorową, synuś za kilka dni skończy pół roczku, a w marcu miną już 3 lata od naszego poznania na kafeterii :-) Między nami ciągle iskrzy, a ogień wciąż płonie :-) A panu, który ma tak samo, życzymy tak samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julio Twoj mail jest nadal aktywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaa
Pewnie tak, ale nie chce mi się wchodzić i sprawdzać. Na forum weszłam z ciekawości, czy ktoś coś pisał w naszym poście :-) Ustawiłam sobie powiadomienia o nowych komentarzach, więc zajrzę może od czasu do czasu :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego watku. Niedawna zaczelam tutaj zagladac, ale ciekawa bylam Waszej znajomosci i zwiazku. Gratuluje na marginesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×