Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kkkkkkkkkkkaccccc

Jaki byl najgorszy kac jakiego przezyliscie , jak sie czuliscie wtedy?

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkaccccc

????? bo ja wlasnie umieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój najgorszy kac
to dziwne, też się wczoraj strasznie nawaliłem prawdopodobnie stracę pracę, w tej chwili powinienem być w poznaniu :)2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego JA? ,.
ja sie nachlałam3 piwami w listopadzie, chcialo mi sie rzygac przez 3 dni, ciagle czulam sie pijana, krecilo mi sie w glwie, wczoraj wypilam 2 tatry mocne i tez sie kiepsko czuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f56444444444444444mu pierdzimy
wczoraj byla sroda popielcowa aty masz kaca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och to było 2 lata temu. We dwie z koleżanką kupiłyśmy sobie whisky Jacka Danielsa. Opieprzyłyśmy go z colą, pizzą i trawką. Dramat. Dwudniowy kac i urlop na żądanie w pracy, bo nie byłam w stanie zleźć z łóżka. Rzygałam dalej niż widziałam. Głupota życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaccccc
ja ledwo na nogach stoje masakra a najgorsze jest to ze na zakupy musze jechac bo walentynki dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaccccc
oooooooo to kupie magnez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaccccc
piszcie jakos w gropie razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuska90
Po 3 dniowym melanżu, pilam chyba każdy rodzaj alkoholu, waliłam w nos, jadłam piguły i nie spalam, jak wszystko zaczelo ze mnie schodzić, to naprawdę miałam ochotę umrzeć. Nie bylam w stanie podniesc sie z lozka, chcialo mi sie rzygac, ale nie mialam czym, bo nie jadlam, łeb mi pękał, do tego mialam straszna pustke w głowie i depreche, usnac tez nie moglam, nawet oddychac mi bylo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaccccc
wiem o czym mowisz jakies 8 lat temu tesz tak pobalowalam dzisiejszy kac to nic w porownaniu do tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój najgorszy kac
Właśnie dzwonili do mnie z pracy, udało się :) Teraz czas się dobić, ide po browary :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś piłam tanie wino, wymieszałam to z piwem i na drugi dzień miałam taki ból głowy rano, że nie mogłam nią w ogóle poruszyć, nie mogłam w ogóle wstać z łożka, bo bym chyba runeła od razu na podłoge, moja współlokatorka musiała mi włożyć do ust tabletki przzecibolwe i popijałam je przez rurke.. masakra nigdy nie bylam tak sparalizowana przez ból głowy, już nigdy nie wypije taniego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgibskv
Po wieczorze panieńskim mojej siostry.Leżałam cały dzień z miską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruweiorupq
najgorszy kac latem zeszłego roku, oblewane moje prawko i zaręczyny siostry, poległam na tequili...nie sądziłam, że kac może tak wyglądać, serio niemal schodziłam przez jakieś 6h, koszmar, ból żołądka, głowy i doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaj
po moich urodzinach rok temu...Od tamtej pory nie pije bo mam taki strach ze znow sie to powtorzy. Chcialam jechac na kroplówke tak sie zle czulam... nie poptrafie nawet tego opisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzyn zrobil mi dowcipa i pomieszałam wódke z winem domowej roboty:o myślalam, że to mój koniec:o naprawde nie żartuje. to bylo 2 lata temu i znienawidzilam wódke oraz wino pije tylko piwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zero sie nie dzieli
Najgorszy jest kac moralny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ludzie duzo wiecej pija a sklepy monopolowe  bija kase :classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najgorszego jak kiedyś z kolegami na blałce wpadlismy na pomysł, zeby kupić 200 gram dykty nasączyć nią watkę i wsadzić sobie w 0dbyt, bo bedzie tanio bomba 😩

Mialem wtedy zrywkę filmu, zwieracze puściły, a koledzy zaniesli mnie nieprzytomnego osranego i obejszczanego do domu, dokladnie zostawiając mnie pod drzwiami, gdzie podobno widziało mnie kilku sąsiadów.

Sytuacja na faktach, jednak czlowiek jak bym mlody byl głupi 🤦🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ja byłam na kroplówce tak się czułam 🙂

Kiedy to pisałaś ty koooorwo, oosba pod która sie podszywasz była operowana. Mam nadzieję że nie wyjdzie ci to na zdrowie, ale na chorobę, konkretnie na raka, operacji życzę SZZMATO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ja byłam na kroplówce tak się czułam 🙂

Kiedy to pisałaś ty koooorwo, oosba pod która sie podszywasz była operowana. Mam nadzieję że nie wyjdzie ci to na zdrowie, ale na chorobę, konkretnie na raka, operacji życzę SZZMATO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ja byłam na kroplówce tak się czułam 🙂

Kiedy to pisałaś ty koooorwo, oosba pod która sie podszywasz była operowana. Mam nadzieję że nie wyjdzie ci to na zdrowie, ale na chorobę, konkretnie na raka, operacji życzę SZZMATO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×