Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek..

prosze pomoc .chce do niej napisac

Polecane posty

Wczoraj z moja byla z ktora mam dziecka zaprosilem do siebie do domu razem z synem .Zrobilem kolacje wszystko bylo na dobrej drodze zebysmy razem do siebie wrocili .Gdy nagle male sprzeczka ktora dotyczyla jej pytania ,, DLACZEGO NIE MOGLEM SIE SPOTKAC Z NIA DWA DNI WCZESNIEJ . ODPOWIEDZIALEM JEJ POPROSTU ZE NIE NIE MOGLEM BEZ ZADNEGO TLUMACZENIA. Stwierdzilem ze nie zyjemy razem ze nie musze sie szczegolowa tlumaczyc .Nie zjadla kolaci zabrala syna i odjechala .Wczoraj myslalem ze spedzimy razem walentynki ,tesknie za nia i za synem .Chcialem co jej napisac (smsem ) ale sam nie wiem jak mam sie do tego odniesc taka mala glupota a ona sie obraza i fochuje .Co jej napisac prosze o pomocz gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jej napisac prosze o pomocz " - sorry ale za malo dzisiaj wypilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musisz byc
powiem tak : jesli dajesz jej komunikaty , ze chcesz byscie wrocili do siebie, to twoja odpowiedz byla bardzo nieuprzejma w stosunku do jej pytania.Trzeba bylo jej wytlumaczyc , jaki byl powod, ze nie mogles spotkac sie 2 dni wczesniej.Mysleenie twoje bylo bardzo aroganckie . Coz : wytlumacz, ze popelniles blad w mysleniu, ze na drugi raz wytlumaczysz , bo szczerosc to podstawa.Napisz, ze marzysz byscie wrocili do siebie i by dala wam szanse na zbudowanie od nowa rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytlumacz, ze popelniles blad w mysleniu, ze na drugi raz wytlumaczysz " - hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musisz byc
ale ty jestes glupia pisda -to do tej co tak lata za zs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×