Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masz pytanie????

KONKRETNE PYTANIE DO KONKRETNEGO FORUMOWICZA

Polecane posty

Lubię swoją samotność T-tysiączku, swoje przegraństwo, swój wiek imię, które do mnie pasuje jak ulał... a Ty z uporem maniaka ciągle wspominasz o życiu w poza forum. Co tak o nim ciągle wspominasz? Chcesz je poznać, umówić się ze mną na piwo? To może być dla Ciebie szokiem. Zmień formę ataku, zanim zaczniesz wyzywać moją Bogu winną Matę od prostytutki. :O :O I tym samym pokazując swój własny upadek, który jak do tej pory jest dla mnie sprawą czystych pomówień, które można szybko zdementować. I napisać że to nieprawda że ciągniesz jak foka i lubisz jak na prawym policzku zasycha Ci sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalałaś Arni Miesiące pomówień o to że jesteś facetem i walka z pazurem i nagle ten zwykły zbieracz pokemonów ma wszystko zniszczyć. To Twój nick i możesz robić sobie z nim co chcesz, proszę tylko byś nie działała pod wpływami emocji. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
ze mną mu nie wyszło, radze sobie z emocjami ;) duza, kumata ze mnie dziewczynka. Chciałabym sie dowiedzieć dlaczego uparł sie na taką drogę radzenia sobie z samotnością i odrzuceniem społecznym. Samotne weekendy kumam, boli... jednak nawet tu sa wartościowi ludzie którzy pomagają, wysłuchają i pomogą w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie powiem wam tyle że nowy swoje opinię wyraża jak jakieś dziecko poprostu on lubi krytykować innych a sam nie lubi być krytykowany człowiek mam ogólnie trudne dzieciństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie powiem wam tyle że nowy swoje opinię wyraża jak jakieś dziecko poprostu on lubi krytykować innych a sam nie lubi być krytykowany człowiek mam ogólnie trudne dzieciństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Miłego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Trzeba mieć z kim wyjść na to piwo, czy choć pogadać na gg czy @ z kimś nawet z kafe, aby lżej było w trudnych chwilach. Nowy, zastanów się może te 5 minut czy warto zrażać do siebie każdego. Sam pracujesz na swoją samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałbym śmiałości dotknąć Góralki ręką, Jej dłoni, bez zgody, chroniczny zgadywaczu. 💤 I nie dla tego że jest kim tobie się wydaje że jest, tylko że miałem okazję poznać Ją w innych okolicznościach i to nie zawsze w miłych okolicznościach. Jukena w to nie mieszajmy. On jakby się nie golił, to kiedy tu startował ze swoim dziewiczym wąsikiem, teraz jego broda plątałaby się z włosami łonowymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa prawda jest taka że
Ala to jest zajebista laska z wyglądu i w ogóle.Nie jest modką wiem to na 100% ale co wy możecie o niej wiedzieć.Ktoś puścił plotę a wy to łykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zastanów się może te 5 minut czy warto zrażać do siebie każdego. Sam pracujesz na swoją samotność." płakłam :-o ja pierdole, za motzne jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
wpisz @ u siebie, to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój e-mail: gothic1994_1994@o2.pl na ten rocznik nie patrz bo wszyscy myślą że ten rocznik w mailu to moja data urodzenia ale to nie mój rocznik:-) odezwij się czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
bo Juken kogoś w tym domu ma, żartuje sobie, a nie leczy rany dowalając innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalmem przypiekali. :) T-tysiączku. Takie coś zrzucają ci na głowę i gówno kogo obchodzi co masz do powiedzenia. Za to ja mam. :) Dlatego uprzedzam fakty by do reszty Ci nie odbiło. Wydajesz się przyzwoitym adwersarzem ale za szybko odkryłeś karty. To mi będą bić brawo, bo chociaż jestem chuujęm, to nie pysznię się informacjami, które nabyłem a już tym bardziej używać ich w Atake. Dlatego wybacz ale zawsze będziesz dla mnie śmieciem, który swój smród zatuszuje kwiatuszkami i pokaże zaprezentuje w kwiatuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 99 razy. Tyle bowiem przypada Jego postów na mój jeden. :P :D :D :D Zbulwersowana pani o pomarańczowym nicku, kobietka pewna chyba się ze mną zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
wiem, zaliczyłam kilka bitew z Jukenem :) nie sama, pomoc była pierwszoligowa :D wiec dostał lanie :P i dokładnie tak się skończyło... na śmiechu, że to przecież żarty, tylko kafe i jego takie już poczucie humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy śmieciem to ty tu jesteś popatrz pokaz mi jakąś osobę która cię tu lubi zrobiłeś się pedalem w jeden dzień i weź się ogarnij bo czuć debila od ciebie i nie krytykuj kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Nie jestem zbulwersowana, tak się składa, że miło spędzam ten wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada i zenada
bo obaj jesteście debilnymi projektami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam sprzeciw The.Nie rozumiesz Nowego.On przy Jukenie to niespotykany spokojny facet jest. Nowy widze ze krytykę moją wziąłeś sobie do serca i znów z popiołów powstałeś:D No tak masz zdolność odkrywać mamejów a to woda na Twój młyn jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie możesz mi uwierzyć że nitz mi nie skacze T- tysiączku, to chyba jakaś Twoja osobista porażka. Nie mam zamiaru się nią pysznić rozkoszować, czy traktować Cię jak gówno. Nie ma takiej potrzeby, sam się rozdeptujesz. To koniec :D Teraz możesz sobie bełkotać do woli albo znajdź sobie chłopca, który wychłoszczę Cię kutasem po twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada i zenada
Nowy, kobietka to blondyna, ma wiele projektów :) ale sobą bywa tylko na pomarańczy, a to jej ulubiona :P i teraz tylko liczyć sex jak dostanie wpier na gg od kolezki za pisanie z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen a ja lubię ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie tego chciałem, byś miło spędzała wieczór, kobietka pewna. Aktywnie i z przytupem. ;) To nie romantyczna kolacja, ale witamy na Forume :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Przesadzacie już :) aby oceniać i wyzywać się, to wypadałoby się poznać. Ja się odzywam w tym temacie, bo nie podoba mi się jak Nowy się mnie czepia, mając informacji o mnie hmmmm... 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T-1000-- nie rozśmieszaj mnie tym jukenem.On Cie podkurvił powiadasz?/toż zabawkę miał z Tobą.Nie widziałeś jukena w prawdziwej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×