Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Pierwszy weekend od dawna,że nie wiadomo co robić z czasem

Polecane posty

Cholera,tak chciałem mieć wolny weekend,kiedy nikt nie będzie niczego ode mnie chcieć,kiedy 100% czasu będzie wyłacznie do mojej dyspozycji.I jak już mam ten weekend,to nie wiem co z nim robić. Może pójdę sobie na coś do kina... tylko że wszystkie filmy co chciałem obejrzeć leciały wtedy,gdy byłem zarżnięty robotą :( Może upiekę ciasto?Tylko nie ma kogo nim poczęstować... Zostaje iść do sklepu po whiskacza chyba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź sie powesić
najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
"Pierwszy weekend od dawna,że nie wiadomo co robić z czasem w takim razie zacznę płakać na kafe, po czym będę groził, że odejdę na zawsze." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz włączyć red tube:P ihaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
A ta już o tubach, zaraz zacznie o wiadrach i innych gabarytach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrośnik:P to nie moja wina , że ty możesz sobie pooglądać jedynie MIKROkosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mało kreatywna strona x a skąd wiesz ? :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
ike "a skąd wiesz ?" ­ A skąd TY wiesz? I nawet nie chcę myśleć, co tam wyszukujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się nie przypominam sobie, żeby była kategoria "małe penisy" za to są duże cycki:P coś dla ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
ike "nie przypominam sobie, żeby była kategoria "małe penisy" ­ W Twoim wypadku nie chodzi o zawodną pamięć (chociaż w tym wieku miałabyś wybaczone :P), a o wybiórczą percepcje. :P ­ "za to są duże cycki coś dla ciebie" ­ WIEM CO TAM JEST! W przeciwieństwie do Rycerza ja nie będę udawał, że dla mnie to coś nieznanego i poniżej mego jakże wysublimowanego smaku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnal,ale wiemy doskonale,że duże cycki nie są poniżej TWOJEGO wysublimowanego smaku :P x Maciek: w ostatnie tygodnie już dość tysi przepuściłem,muszę trochę wyhamować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda:P wspomniana kategoria absolutnie mnie nie interesuje:) ale skoro jednak jest to cieszę się, że odwiedzasz swoich:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
ike "ale skoro jednak jest to cieszę się, że odwiedzasz swoich" ­ Jedyne miejsce, gdzie bezpieczny jestem przed zakusami Rudych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu na swoje gabaryty zawsze jesteś bezpieczny przed zakusami rudych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
ike "ze względu na swoje gabaryty zawsze jesteś bezpieczny przed zakusami rudych" ­ A mówią, że życie jest niesprawiedliwe. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda:) powiem ci więcej maleńki:) ze względu na swoje gabaryty jesteś bezpieczny przed zakusami wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Ike - wiem, że w grupie raźniej. Ale nie do końca bym porównywał Cię do innych. Uznaj to za komplement, gdyż właśnie nazwałem Cię wyjątkową. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek,na co innego poszło,zabawy dla mnie w tym było niewiele.Nie zmienia to faktu,że... zresztą i tak nie mam pomysłu,co dziś robić ;) Ale jak ja się tu swojsko na kafe czuję,jak Krasnal z Rudą znów o rozmiarach nawijają. To nie przemija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam doskonale zdaję sobie sprawę ze swojej wyjątkowości :P chociaż coś mi mówi, że inny rodzaj wyjątkowości mamy na mysli...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Ike - to by sugerowało, że myślisz. :P ­ A teraz uciekam, bo Rycerz zbyt swojsko się czuje i jeszcze przez nas nie uda mu się odejść z kafe na zawsze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odróżnieniu od twojej zielonej koleżanki owszem:) myślę:) i to całkiem nieźle:) a w zasadzie nawet bardzo dobrze żeby nie powiedzieć doskonale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek: Ike?Naturalnie farbowana.Ale natura jak u orginalnej :P x Berenka: kruche,z... wolę letnie warianty (z wiśniami lub śliwkami),ale zimą zostaje tylko tarte jabłko z cynamonem,na to dobrze ubita pianka z białek (dosłodzone cukrem pudrem) i na chwilę do piekarnika aż zapłacze złotymi łzami ;) Pyszszszsznnnnneeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×