Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Gość tak ike to nic nie znaczy
dla ciebie, oczywiscie stopke tez zmienilas nie z powodu zawodu milosnego z szczerusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne kwiatki z kuchni
na temat dystasu ike: x x 21:08 [zgłoś do usunięcia] ike nie no retro nie przesadzaj nikt go stąd nie wygonił rozumiem, że sytuacja jest niefajna ale obie dobrze wiemy, że nie takie rzeczy rozchodzą się po kościach tym bardziej, że jednak większość normalnych nicków stanęło po stronie kucharza w tym całym zamieszaniu kucharz nie chce tu być to nie jest i nadal podtrzymuje to, że praktycznie nie było go również przed cala tą aferą a nawet jak był to raczej cieniem niż gościem i to był jego wybór to, że niewiele osób chciało do takiej (między innymi nadziejowatej) kuchni przychodzić to po części też był jego wybór bo kuchnię dobrowolnie oddał a, ze obdarowana okazała się niewdzięcznicą to już insza inszość kuchni nie było od dawna i żadna w tym niesprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike pisze na czarno nie na czerwono. Przestalam bo jestem w pracy. Specem od pomaranczowych wpisow jest kto inny ale ty sie przeciez brzydzisz wywlekania tego typu spraw wiec udajmy ze ich nie ma ;) masz problem z odroznieniem wagi kafe od wagi reala i rzeczywistosci. Ale to jak pisze macius twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oczywiście, że stopkę zmieniłam z powodu zawodu miłosnego ze szczerusiem przez tydzień chodziłam też do pracy na czarno :(:P nie moja wina, że obiecywał mi tytuł mistrzyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiem w to watpic iksiku ale piecz ciasto bo ci sie przypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar nie pierdol kobieto bo doskonale wiesz, że pomarańcz to twoja druga natura:) i tak wiem, że kucharz też potrafi z naciskiem na "też" więc jakbyś tak zaczęła od siebie i ok być może to jakaś nadzia albo pavlo jak to mówi twój mistrz?:) jeden z was pies (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie zawsze
niestety jak byla draka to jak zwykle mnie o ominac a dowiedziec sie kto i o co i z kim to jak ciagac iemowlaka za jezyk i pytac czy kocha mamus czy tatus 😠 zawsze mnię ciekawostki omijaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mnie ktoś
jakiegoś skróta dać kafenewsów dzisiejszych?:classic_cool: nie kce się czytać 6 stron a trzeba być na bieżąco, co u elyty słychać:D a widzę piórek parę poleciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do odróżnienia wagi kafe i reala jeszcze raz ci powtarzam to ty na kafe kończyłaś swój kafeteryjno- realny związek z wielkim hukiem ty zakochałaś się w kafeteryjnym facecie który był znany z wielu, wielu podrywów i walczyłaś o niego jak lwica ze starczką w świetle tego co wyprawiałaś twoje tekściory są śmieszne i co ważniejsze- bez żadnego pokrycia no ale najlepszą obroną jest atak... nikt ci nie powiedział, że chodzi o skuteczny atak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green.girl
fiku, te tematy już się przejadły. inne ci sprzątają sprzed nosa facetów, a wiesz czemu? bo one nie stoją jak sieroty i nie gapią się tylko działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie zawsze
podniese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie zawsze
ty zakochałaś się w kafeteryjnym facecie v chyba tylko ja nie wiem w kim kochala sie iftar 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wsze szczerbaty
iftarka [przynajmniej miala jakis zwiazek, love, emouszyn a ty ike ciagle sie tu kisisz i robisz sie z dnia na dzien coraz bardziej wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam też zapytać czy się z pomarańczą wymieniacie bo dla zasady jak ty się pojawiłaś to ona biedactwo się spłoszyła no ale może też pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz druga zmiana a ty co tu robisz pomarańczo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ike ike...jak to bylo o tych mlodych pelikanach??? X pisanie na pomaranczowo czarno wojny obozowiska...zaklinanie rzeczywistosci...ike sorki ja sie teraz musze zajac naprawde czyms waznym. X a rzeczywistosc jest jaka jest. I nie zmieni jej ani poezja ani proza ani dziesiatki pelikanow. I to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Choc tez tak bardzo wkurzajace :P x ps. To ktory to juz facet z powodu ktorego skaczesz mi do gardla??? Pytanie retoryczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ike w realu nikt nawet
nie pierdnie, no chyba ze jej pan i wladca spod koldry, dlatego ona sie wyzywa na ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kce mi siem
ike czy ty masz wieczny pms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze to fenomen ,nigdy nie maja stalego nicka zawsze sa tylko ot tak przypadkowo i tylko tam cos poczytaja i widza wszytko :D taka poparaczcza nachwile wszedobylaska nic nie wiedzaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mnie ktoś
jak rzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wszyscy wiedzieli ze
ike bujala sie w kucharzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green.girl
iftar ty po nocy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inne ci sprzątają sprzed nosa facetów, a wiesz czemu? bo one nie stoją jak sieroty i nie gapią się tylko działają!" znaczy wskakują im do łóżka a potem jęczą że facet ich nie szanuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike czy ty sie czasem zastanawiasz co piszesz??? Wylacz na chwile emocje bo ci przeslaniaja rozsadek. Nie da sie na dluzsza mete rzucac sie do gardla wszystkich ktorzy sa w poblizu. Pomysl czasem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś lubiłem ike
ale teraz robi się coraz bardziej wkurwiająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej na chwile niz gnic tu
cale zycie jak ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie zawsze
o ja sie produkuje, oczy psuje i... jak nie wiem nic tak nie wiem a icta jusz spac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×