Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Iftar,żeby trochę rozładować napięcie,to zmienię temat (jak już tu jesteś) na pogodniejszy: pamiętasz łabędzie?Wczoraj jednak widziałem je koło mariny; czyli wiadomo,gdzie je wtedy wcięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupowaty maciej
pewnie piecze porcje karkówki za całe 4,75 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noż kurwa mać jak nie maćkowy żurek to Xxa łabędzie chyba cream ma więcej weny twórczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus nie spinaj sie tak od razu. Ja nie zamierzalam kontynuowac z toba tej pogawedki. Stwierdzilam jeno fakta w odpowiedzi na twoje stwierdzenie. A brzydz sie czym chcesz mamy w kraju wolnosc i pluralizm ja sie brzydze robieniem bagna pod przykrywka nie wyciagajmy tego bo to obrzydliwe. To sie jakos tak nazywa na samo ha ale wylecialo mi z glowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie latały za kucharzem
z kisielem w majtach ike i iftar nie byly wyjatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy maciek b.
to też prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 4,70 za gruby plaster, plus papryka, cebula i ziemniaki. Bedzie na dzis dla mnie na kolacje i na jutro dla rodzicow na obiad i dla mnie ofc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ike ,iks sie rozwija on teraz ciasta piecze... niedluga bedzie szydelkowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdu pierdu iftar właśnie widzę twój całkowity brak potrzeby:) x dostałaś po dupsku to się kretyńsko nie mścij sianiem plot:) załatwiaj to z kopiącym twarzą w twarz czy też w tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznańczyk
ja dzisiaj na siłowni całkiem niezłą pannę widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedluga bedzie szydelkowal x to jeszcze nie umie ???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"noż k**wa mać jak nie maćkowy żurek to Xxa łabędzie chyba cream ma więcej weny twórczej" x Przepraszam,że nie wykazałem dość starań,by sprostać wysublimopwanym gustom Waszej Rudości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Rycerz nie próżnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hooj ci ike do moich potrzeb??? Czy ja ci wypominam jak publicznie dostalas po dupsku od mistrza i jak po dzis dzien lizesz rany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Oho? Iftarka vs Ike. Idę po popcorn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez ta ifka jest
22:04 [zgłoś do usunięcia] ifka* nie no ja zdaje sobie sprawe ze ci sie ta upierdliwosc nie zmieni. I niestety w zwiazku z tym trudno cie nie czytac bo bywasz na polowie tutejszych tematow nawet jesli cie tam ewidentnie nie chca. ­ polub Maciusia tak jak lubisz kazdego trola, jak lubisz mnię :classic_cool: nie badz taka przeciez ksiondz ci rozgrzeszenia za taka postawe nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie skubaniec nie pochwalil ale dzien sadny nadzije niebawem :D juz przylecial iksik nosem wyczul ze o nim cos brzecza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez ta ifka jest
loj osy sie na siebie szykuja :classic_cool: to ja spię 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz i kto tu się spina:) pożyczyć ci krem nawilżający? bo się zaraz żywcem spalisz z przegotowania :) szkoda cery... x ale skoro mowa o lizaniu ran:) nie mierz mnie swoją miarą :) daleko mi w tym do ciebie:) ja się do twojego mistrza nawet niespecjalnie zbliżam ty szlochałaś na kafe za każde kuku od swojego guru:) nawet tchórzliwie pod pomarańczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kisiel ani popcorn panie i panowie. To tylko kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I niestety w zwiazku z tym trudno cie nie czytac bo bywasz na polowie tutejszych tematow nawet jesli cie tam ewidentnie nie chca." Tak, na tym polega idea forum dyskusyjnego, ze ludzie sobie pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus nie spelnie twojego pragnienia kafe boksu. Musisz sobie pobiegac za zelkiem, moze ona znajdzie dla ciebie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×