Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos19

duże wesele

Polecane posty

Gość Andzeliikka

Przy większym weselu musimy mieć też odpowiednią salę, na której zorganizujemy swoje wesele. Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą to fajne i urokliwe miejsce i jest także duża sala weselna. Pomieścimy tu nawet wielu gości. Obsługa pomoże wszystko zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
Dnia 17.02.2013 o 11:03, Gość ktos19 napisał:

Witam. Czy ktoś z was robił lub planuje robić duże wesele?? u mnie będzie ok 250os. jest to bardzo dużo . jak to u was wyglądało chodzi o przygotowania do tak wielkiego wesela.

Tylu prosisz czy tyle osób już potwierdziło obecność, bo jak to pierwsze to pewnie będzie 150-180 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amilka

Ja miałam duże wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku,duża sala kameliowa. Pięknie było. My akurat mamy duże rodziny więc musieliśmy zorganizować na ładnej dużej sali i tam było idealnie. Smaczne jedzenie, pięknie podane.Można zakwaterować gości w hotelu obok. Pokaz sztucznych ogni. Bardzo klimatyczne miejsce w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim przestronna sala. Byłam u koleżanki na weselu - ok 350 osób i sala była bardzo mała w porównaniu do ilości zaproszonych gości. Z mężem siedzieliśmy przy samym wyjściu z sali a na plecy wiała nam klimatyzacja. Także kolejny tydzień mój mąż spędził w domu z powodu przeziębienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×