Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Wasze dzisiejsze posiłki?

Polecane posty

05:35-06:15 - 5 grzanek, jajko na miękko, herbata, kawa, sok pomarańczowy, 2 drożdżówki 09:25-09:40 - Kanapki z szynką 12:00-12:45 - Zupa ogórkowa, filet z kurczaka z frytkami oraz surówka z marchewki polane sosem chili do popicia pół litra coli. Teraz zajadam się czekoladkami, pączkami, chipsami i mam do po picia 3 pesi i 2 tigery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
7 - sok z gruszek i selera naciowego 8 - owsianka z pieczonym jabłkiem i cynamonem 12 - orzechy włoskie, dwa paski gorzkiej czekolady i kawa 14 - pieczony indyk, surówka z marchewki z chrzanem, kuskus z papryką, ziołami i oliwą koło 18 zjem pewnie kanapki z wędzoną makrelą przed snem, jeżeli będę głodna jeszcze serek z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zgadzam się!!!!657
2 suche bułki ze słonecznikiem płatki cynamonowe z jogurtem bułka z zółtym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację kupię sobie rybę wędzoną, śledzie w sosie musztartowym i śledzie w sosie śmietanowym, cztery chleby oprócz tego jakieś jajka na miękko, dwa duże chleby, herbata i jakieś chipsy. Za godzine idę na kebab albo pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfffffjkdmm
8.00 - 2 kanapki i z pomidorem i rzeżuchą 9.00 - kiwi, jogurt naturalny 13.00 - krupnik z ziemniakami 15.00- bułka z pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko niczego sobie masz
apetyt.Mnie by to wystarczyło na 3-4 dni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że godziny są umowne :D nie jem z zegarkiem w ręku :) - drożdżówka z serem (mężuś był raniutko w piekarni) - 3 kanapki z pieczonym schabem i mleko - 2 "pałki" z kurczaka, pieczone + ziemniaki + mizeria W planach jeszcze może zupa (pomidorowa albo pieczarkowa, mam dwie), ale to pewnie na kolację. No i mam ochotę na kisiel... może żurawinowy, jeszcze nie wiem. Aha... właśnie zjadłam czekoladkę :D Leży też na stole pomelo i mnie kusi... ale może jutro, bo całego sama nie zjem a jak zacznę to się zeschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgda_21
9-kawa i bulka slodka 11- kawa 15-talerz zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladopolola
11.00 - serek wiejskie z jedna kromka chelba, woda mineralna 13.00 - przymusowy sok z burakow, selera i pietruszki 14.30 - kasza gryczana ze skwarkami i lyzka smietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis, 2 kanapki , chleb jakis razowy i ser zólty, herbata gorzka z cytryna obiad- talerz zupy jarzynowej, 4 skittelsy haha, banan, szklanka wody mam w planie diete, zreszta przeziebienie skutecznie zabralo mi smak i węch wiec nie ma znaczenia co jem, nic nie czuje, wiec malo jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jeszcze przed śniadaniem, ale już po pierwszej kawie. Za to na obiad szykuję się rybka:) Ogólnie bardzo lubię rybę w każdej postaci i staram się zarazić tym smakiem moją rodzinę, bo ryby są naprawdę bardzo dobre i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja parówka z chlebem, teraz racuchy i będzie barszczyk czerwony z ziemniakami i krokietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie płatki kangus z mlekiem drugie śniadanie jaja na miękko obiad łosoś na szpinaku i gnoci ( nie pamiętam jak to się pisze) plan taki że ma być deser babeczki kolacja bułka z dynią , szynka dębowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klddjdjdjjjd
śniadanie 2 kanapki z serkiem hochland obiad : gulasz z kaszą gryczaną i ogórkiem konserwowym i tyle na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peppi
kawa z mlekiem sojowym,2 kromki chleba razowego +biały ser i miód rosół,udka i ziemniaczki z piekarnika+sałata lodowa, teraz kawa+ciasto/sernik w cieście czekoladowym/-i na tym koniec w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka na topie
kolo 13 - 4 kromki chleba z maslem, salata, serem feta, pomidorem i sosem tatarskim przed chwila - zupka chinska amino pomidorowa i princessa kolo 21 zjem warzywa gotowane na parze (fasola szparagowa, kalafior, marchewka, brokul)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIECIEEEEEEE
RANO PAROWKA o 12 salatkao 15 ieso gyros, i saltka,18 to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci opowiem
7 ruskich pierogów zupa warzywna 3 naleśniki z musem jabłkowym i cukrem pudrem duża bułka z twarożkiem czosnkowym (za chwilę będę smażyć rybę) kawa z mlekiem, herbata earl grey, herbata owocowa, woda gazowana truskawkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraciociadobrarada
Niektórzy jedzą bardzo zdrowe śniadania:) Ja dzisiaj zaczęłam niezdrowo: 8.00 kawa 10.00 kaszanka z białą kiełbasą i cebulką z patelni + ciemny chleb z masłem 15.00 pierś indyka w sosie, ziemniaczki i sałata ze śmietaną 21.00 kanapki z ciemnego pieczywa z serem żółtym wędzonym, kiełbasą tatrzańską, pomidorem i majonezem coś ciężka ta moja dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×