Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLASYKA na topie

GORĄCZKA

Polecane posty

Gość KLASYKA na topie

prosze mnie oswiecic moje dzieci przechodza infekcje wirusowa z silna goraczka od kilku dni. Wszyscy mowia, pisza ze goraczke trzeba zbijac zimnymi okladami, kapiela w letniej wodzie i lekami. A co mam zrobic z dziekiem, ktore walczy o koce, koldry bo trzesie go z zimna i chce sie w tej goraczce przykryc po nos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinessaofpersia
co to znaczy "od kilku dni"...ilu dni 3,5 czy 7 bo to roznica?? co masz zrobic z dzieckiem? daj mu spokój, zbijaj lekami i daj sie przykryc jesli ma taka potrzebe! nie drecz dziecka w chorobie! ja tez nie dalabym sie wlozyc z goraczka do zimnej wody ani ochladzac zimnymi okladami bo zawsze w czasie goraczki jest mi zimno i okrywam sie szczelnie kocem i koldra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA na topie
spokojniej od 3 dni, chociaz dzisiaj mozna powiedziec ze jest juz tylko stan podgoraczkowy wlasnie o to mi chodzi, ze jestem niby-doswiadczona mama i znam te metody na zbijanie goraczki a nie mam sumienia zabierac dzieciom koców i wyganiac z łóżka " na zimno ". Mieszkam w UK i tutaj lekarze zalecaja takie praktyki- rozebrac dziecko w goraczce do koszulki i isc z nim na dwór, na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wysoka jest ta 'silna' gorączka? bo to chłodzenie i okłady to robię jak już idzie pod 40 stopni, nie wiem, czy wcześniej jest sens; też mieliśmy jakiegoś wirusa w tamtym tygoniu i syn się skarżył ciągle, że mu zimno - gorączka taka sobie - 37,5 po paracetamolu - ubierałam go, żeby mu było ciepło; aha - paracetamol daję od 38 stopni, syn miał teraz 38, 9 najwięcej i ładnie schodziło po syropie (na parę godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA na topie
dokladnie przechodzą jakiegos rota, bo objawem jest tylko silna goraczka i wymioty ( nie bardzo nasilone ). Goraczka miedzy 39-40, nie schodzila po zadnym leku . Stosowalam oklady i kapiele , bez protestow na szczescie ale zaraz po kapieli dzieci walcza, marudza o cieple ubranie,... trzesa sie z zimnam, wskakuja pod kołdry i zaczynaja sie okropnie pocic. Wstaja doslownie mokre ale nie pozwola sobie odebrac przykrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA na topie
przy okazji zapytam - moj syn spi juz 3 godzine i mysle, ze pora go budzic, zeby poszedl spac o przywoitej godzinie . Czy pozwolic mu pospac w chorobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinessaofpersia
niech spi,nawet kosztem tego ze bedzie bawil sie do nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicom na pewno taki zestaw gorączkowy jak termometr BabyTemp + kompres się przyda. Sama sobie mega chwalę zwłaszcza termometr – wynik od ręki, precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Dzień dobry. Odnośnie termometrów bezdotykowych to polecę MultiTemp, na pewno termometr warty uwagi. Sama używam już prawie rok i w międzyczasie nie miałam z nim problemów. Wynik pojawia się na wyświetlaczu od razu, bez czekania, a badać można na różne sposoby – i dotykowo i bezdotykowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaa

Myślę że jak najbardziej Multitemp będzie dobrym pomysłem dla rodziny z dziećmi. Mierzy i dotykowo przy skroni/uchu i bezdotykowo (co się przydaje choćby jak trzeba sprawdzić czy mleko jest już ciepłe i gotowe do podania bobasowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×