Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 789xs

Jestem we Francji, tu nie ma pracy...

Polecane posty

Gość gość
Praca jest wszędzie... trzeba tylko chcieć pracować, a nie wybrzydzać! http://indygostyle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi sie cholernie francuski podobaja :/// musze z tej angli kiedys wyrwac sie gdzie do Francji i znalezc sobie fajna zonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Pracy jest do wyboru do koloru a 2.500-3.000€ to pensja początkowa. " Ty mi powiedz co bierzesz, bo towar masz pierwsza klasa :D :D :D :D 3000€ pensja poczatkowa ??? Gdzie ??? W jakim zawodzie ??? Tyle to ja mam po 10 latach pracy w IT i z dyplomem BAC+4. OK, ja nie jestem ambitna :P, nie nadaje sie szefa, pasuje mi moja spokojna i bezstresowa praca, dzieki niej mam czas dla rodziny i przyjaciol, wiec sie do gory po trupach nie wspinam.... ale nie znam NIKOGO kto na "dzien dobry", prychodzac z ulicy, dostal 3000€ :D Chyba ze mowisz o zarobkach brutto... ale to tak jak mierzyc wzrost stojac na drabinie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie byli twoj znajomi, ze "bylo jak w Senegalu"?! W najgorszej dzielnicy? Dokladnie tak samo wygladaja najgorsze dzielnice w Niemczech, we Wloszech, w Hiszpanii, w Grecji, w Szwecji, w Szwajcarii, w Stanach, itd. NIE MA ROZNIC. Tylko w Polsce jest w miare jednorodnie, bo NIESTEY Polska jest biedna jak mysz koscielna, wiec... Polacy z Polski wyjezdzaja w milionach, za chlebem, doklatnie tak jak mieszkancy Bangladeszu i Senegalu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja to jedno z najlepszych miesc do zycia na calym swiecie: ma doskonale jedzenie, szczuple kobiety, radosc zycia, tolerancje, otwartosc, do tego to oblednie piekny kraj, itd. Niestety, teraz Francuzi maja klopoty, bo za duzo obcych chce korzystac z ich fajnego panstwa. Szkoda. Mam nadzieje, ze sobie jakos poradza. Fajny narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że szczupłe kobiety to kryterium które decyduje o tym czy kraj jest dobrym miejscem do życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legalna praca liczy się zawsze w zarobkach brutto. 2.500€/początek to nic wielkiego. Oczywiście jak znasz chociaż podstawy francuskiego. A jak chocby trochę praktyki masz w zawodzie to 3.000€/początek to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie zgodze, tylko trzeba pamietac ze 2500-3000 brut to zaledwie 1900-2300 net :D Dla mnie zarobek 3000€ to 3000€ na reke. Jedyna sytuacja kiedy wymienam kwote zarobkow brutto to negocjacje z pracodawca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wracaj do Polski i zaczynaj nowe życie! Nowe mieszkanko, nowi ludzie, nowe doznania. Czas na zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1239
Ja właśnie zastanawiam się nad wyjazdem za granice i rozważam Francję albo Niemcy, ale zawsze marzył mi się wyjazd do Francji. Jednak wydaje mi się, że w Niemczech jest więcej ofert pracy. Jak ktoś chce, to tu są aktualne: http://zagraniczneofertypracy.pl/all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza768
Ja byłam w pracy we Francji z firmy Eurokontakt. Wiadomo, że trochę sie bałam za pierwszym rzem, ale okazało się, że nie było czego. Praca troche ciężka, ale za to z eurokontaktem nie miałam żadnych problemów, kasa na czas i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początek w Arras dostałem 3.000€/brutto. A pracuję w sklepie (rozkładam towary ) więc to nie jest jakaś skomplikowana praca. 3.000€/mies to tutaj każdy ma. Życie jest równie tanie jak w PL ale lepszy wybór świeżych produktów. Język znam komunikatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka44
Jeśli poszukujecie aktualnych i legalnych ofert pracy we Francji, to polecam Wam stronę z takimi ofertami: http://zagraniczneofertypracy.pl/francja . Ja też zastanawiam się nad wyjazdem do Francji, ale rozważam jeszcze Belgię, dlatego obserwuję, jakie pojawiają się ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech jeżeli pracujesz legalnie płacąc podatki to łatwo zarobisz 3.000 €. Żaden Niemiec nie pracuje za mniej (no może ci z terenów DDR, bo tam jest większe bezrobocie). 3.000€ to ma każdy niemiecki emeryt i nie musi dorabiać. We Francji są niższe zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.aterima.pl/pracuj-z-nami.html Kwestia taka, jakie jest Wasze podejście, jakie oczekiwania, ale ogólnie wszystko jest zdecydowanie do zrobienia. Pracy we Francji nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visionhouse
Szanowni Państwo, poszukuję osoby pracującej na terenie Francji (legalnie) do krótkiego wywiadu dla telewizji France 2. Język francuski nie jest wymagany. Tematem reportażu jest dyrektywa unijna o o delegowaniu pracowników. Zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na priv lub mailowo: am@visionhouse.eu, podam więcej szczegółowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na majówkę wyjeżdżam do Francji a dokładnie do Paryża. Już nie mogę się doczekać. Zaraz zaczynam się pakować i pierwsze co to pakuje dowód z offshoreidcardscom. Zdecydowanie wolę nosić przy sobie tą kolekcjonerską wersję niż oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co idioto te stare tematy odkopujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilku moich znajomych pracowało we Francji i mówili, że jest ok. Jak się chce pracować to wszędzie znajdzie się pracę. Rynek pracy we Francji też idzie w dobrym kierunku, przynajmniej branża budowlana, bo moi znajomi pracowali właśnie jako murarze czy spawacze, a jeśli liczycie że z miejsca dostaniecie stanowiska kierowniczy czy coś takiego to nigdzie nie będzie pracy. Wystarczy poczytać o rynku pracy we Francji np. tutaj http://finansowe-abc.pl/2018/04/27/praca-fizyczna-we-francji/ żeby wiedzieć, że praca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja śmierdzi murzynami i turbaniarzami. Zycie tam to czas stracony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz wygórowanych aspiracji to te marne 2.000€ we Francji zawsze zarobisz. Jest tutaj pełno pracy typu „przynieś podaj”, której rodowici Francuzi za te pieniądze się nie podejmą. No, ale Polacy od razu by chcieli zostać miljonerami po roku pracy. A tak dobrze to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne 2.000€ to ja mam w PL wiec nie przekonales mnie biedaku do muzulmanskiej francji ;) gnij tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz PGR-wski pomiocie. Ty masz 2.000 ale w simsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz PGR-wski pomiocie ze masz 2.000 we francji. Za ci du/pe sciska ze w PL mamy lepiej niz ty smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety PiS sprawił, że turbaniarze i arabscy terroryści opanowują Polskę, będzie gorzej niż we Francji, bo oni tam mają białych z Algierii i Maroka, a PiS ściąga Pakistańczyków, Bengalczyków, Uzbeków, Czeczenów, najgorsze g****o tego świata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesio

W Eco job jako monter ;) parę tysiaków na miesiąc, także jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×