Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Ustalmy jedną rzecz. Ten kraj to nie jest dla żyjących normalnie w nim ludzi. xxxx jaki kraj? mówisz o swoim małym zamkniętym przesiąkniętym agresją światku? faktycznie- nie jest dla mnie i mi podobnych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ten kraj to nie jest dla żyjących normalnie w nim ludzi." x od lat błagam tych "normalnych" ludzi żeby wreszcie przestali wierzyć w te socjalistyczne utopie i wybrali polityków którzy pozwolą im żyć. ale nie, "normalni" tak bardzo chcą "darmoszki" że nie są w stanie zobaczyć i zrozumieć jak dużo ich ta "darmoszka" kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ifko- umówmy się, że cenię sobie swój czas i gdy widzę wyraźnie, że go tracę, to kieruję energię i zainteresowanie na coś innego. polecam ten sposób na życie (jeszcze lepszy od networkingu);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna ale najbardziej agresywną jesteś Ty sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałaś mnie agresywną ;) nie jestem agresywna, tylko zwykłam wkładać jakiś wysilek i energię w to, co piszę/ robię, dopóki nie zobaczę, że to faktycznie sa jakies perły przed... starałam sie spokojnie wyjasnic offermie swoj punkt widzenia- ale nie da sie, bo faktem jest, że frustracje życiowe zaciemniaja obraz i nie pozwalaja nawet rozwazyć innej opcji, innego myslenia. chcialabym tylko zobaczyc, jak bardzo taki offerma faktycznie potrafi zaryzykowac, isc na całosc, opowiedziec sie za okreslonymi wartosciami - oj chcialabym. ale oczywiscie na tym sie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam dziubus? doszedles? zeby ci pochodnia nie opadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kraj to nie jest dla żyjących normalnie w nim ludzi. x slowem ofciu zyje w ukladach skoro kupuje sobie kask i jedzie na narty do wloch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
!offerma "od lat błagam tych "normalnych" ludzi żeby wreszcie przestali wierzyć w te socjalistyczne utopie i wybrali polityków którzy pozwolą im żyć." ­ A sam byłeś na wyborach? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"starałam sie spokojnie wyjasnic offermie swoj punkt widzenia" x ale twój punkt widzenia to jest mi znany z każdej możliwej strony. począwszy od słynnego "dyrektora" z "poszukiwany, poszukiwana" symbolu prlowskich układów a na henrym paulsonie i angeli merkel skończywszy. co ty możesz jeszcze dodać do tego obrazu? chcesz mnie przekonać że ty i ten twój "network" to co innego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, ze jestes sponsorowany --- dziubka sponsoruje gazprom :) ma niezle nagrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co proponujecie mądrale, bo na razie to się tylko kłócicie, a jeszcze... I od tego ma się polepszyć w kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce dobrze się żyje. W serialach wszyscy są bogaci, dobrze im się żyje. Np Rodzinka.pl typowa Polska rodzina. Każdy tak żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie każdy, wszędzie są i bogaci i średnio zamożni i biedni... W zależności od tego w jakim środowisku się poruszamy widzimy bogatych ludzi, przeciętniaków bądź plebs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdasd
Offerma, przecież ty jesteś za socjalistycznym PiS. To co się zgrywasz, że nie jesteś za socjalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W Polsce dobrze się żyje. W serialach wszyscy są bogaci, dobrze im się żyje. Np Rodzinka.pl typowa Polska rodzina. Każdy tak żyje" he he no właśnie, a kto tak nie żyje, znaczy że łatwiej mu będzie odstać się do nieba, więc niech nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super
Przecież w mediach gadają że PKB rośnie,bezrobocie wcale nie jest takie duże bo przecież 10 lat temu wynosiło 18% no i jesteśmy najbardziej zadowolonym narodem z całej UE,zarabiamy coraz więcej,wyrzucamy tony jedzenia na śmietnik więc jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak się składa, że media należą do ludzi z networking mówiąc w uproszczeniu;) Tylko zastanawiam się od kiedy pani N&S się znajduje w tym towarzystwie wzajemnej adoracji(co notabene przedstawiała dyskutującym tutaj jako zarzut), że tak farbe puszcza? Chyba niedługo dostanie kopa w swoją zapewne superzgrabną dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka w mandarynkach
Tylko nie wieprz. Na diecie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu kolezanka chyba prowokowala i nic wiecej, bo nie wierze, ze mozna uwazac ludzi, ktorzy zyja na zasilku, za patologie. moja mama miala pol roku zasilek, bo dostala wypowiedzenie z pracy (redukcja etatu niby), ale po pol roku dostala zasilek przedemerytalny (znow patologia:D) aha ksiezniczko- no nie wszyscy sa taka elita, jak Ty. przecietniak zarabiajacy 1600-2000 brutto nie ma z czego odkladac, ba, nieraz mu brakuje na utrzymanie:) patologia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kraju wszystkie wieprze są na diecie więc sie nie chwal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawlii uwierz mi, że są tacy ludzie i to oni decydują o tym co się dzieję oraz o min sytuacji Twojej matki tylko po to żeby móc później ich sprowadzić do poziomu wieprzy. Zapewne wiesz co się robi z wieprzami? Branża mięsna jest u nas w wielkim rozkwicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka w mandarynkach
Pewno angielskiego nie znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka w mandarynkach
Świnia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jeżeli ktoś uważa, że za 400 zł na miesiąc można przeżyć to gratuluje umiejętności survivalowych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×