Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Gość za pisu było lepiej
"tacy "specjaliści" jak mucha, rostowski, arłukowicz czy nowak mówią sami za siebie" a kto mówi za "rząd fachowców"? 60 letnia bezdzietna panna Pawłowicz mówi o nieprzydatności dla społeczeństwa ludzi "jałowych", a Jarosław bije jej brawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Nie jestem studentem już hoho ale jakoś ja nie narzekam, a to że plebs sobie nie radzi to tylko jego wina' I pewnie nigdy nie byłeś, więc się zamknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie, skąd bierze się bogactwo? zastanawialiście się nad tym kiedyś? jak to zrobić żeby kraj z biednego stał się bogaty, co jest do tego potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trzeba sie zapoznawac dokladnie z programem wyborczym - chodzi mi o to, ze wielu z nas idzie do wyborow, bez zapoznania sie w ogole z tym, co dana partia "oferuje". wiem bo obserwuje a poza tym moje pierwsze glosowania tez tak wygladaly. teraz zamierzam robic to 100 proc swiadomie. obiecales-to sie z tego rozlicz. jesli przez dana kadencje ktos nie wyiwaze sie z tego co pisal, a wielu przeciez tak robi:P to nie glosuje na te osobe. moj glos moze malo wart sam jeden, ale jesli wiecej osob tk bedzie robilo? u nas jest ten problem, ze sie glosuje na populistow. albo sie nie glosuje wcale - patrzcie na frekwencje wyborcze i na udzial w lokalnych referendach. moze to tez wynik zmeczenia - ludzie maja poczucie, ze i tak nic nie zmienia, wrazenie, ze kogo nie wybiora i tak bedzie zle. ale to bledne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak myślicie, skąd bierze się bogactwo? zastanawialiście się nad tym kiedyś? jak to zrobić żeby kraj z biednego stał się bogaty, co jest do tego potrzebne?" harry potter albo inne czary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zbliza sie wykres dlugu publicznego" x tego to sie złodzieje boją jak ognia. bo w ten sposób każdy może zobaczyć jak kradną jak wyciskają z nas ile się tylko da. bo pierdolić jacy to oni "nowocześni i postępowi" na miarę "prawdziwych europejczyków" to mogą w nieskończoność. a podateczki, ceny, długi coraz wyższe dzięki nim. i płacić musi każdy a nie tylko "nowocześni i postępowi" tak ta ich "nowoczesność" wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejhfoahf
prawdę mówiąc lewaki nigdy nie odejdą od władzy sami ;) mają za sobą media:radio, tv, gazety, no i autorytety. Nikt im nic nie zrobi ;) oczywiście chyba, że jakiś bohater, mąż stanu zdecyduje się przygotować zamach ;) ale to raczej mało prawdopodobne :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja tam mam polityke w doopie, na wszystko mnie stać nawet czasem sobie "biore" na ulicy Jest fajnie, w sumie można się pośmiać tu z tych co sie tak użalają standard" Zapomniałeś dodać: Mam 30 lat i za wszystko płaci mi mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale większość tych "programów" to jest taka sama. wszyscy chcą się o nas "troszczyć" i przychylać nam nieba. więc jeżeli nie zadacie sobie pytania skąd się bierze bogactwo narodów to możecie te ich "programy" do usranej śmierci czytać i nic z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac ostatnie wypowiedzi, np " lewaki same nie odejda od wladzy" nasuwa mi sie teza ze pewnie zalujecie ze udaremniono ten zamach na sejm... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"" lewaki same nie odejda od wladzy" nasuwa mi sie teza ze pewnie zalujecie ze udaremniono ten zamach na sejm... prawda?" x jasne że tak. przecież każdy kto chce się pozbyć od władzy lewackich złodziei to "faszysta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE TO NIE JEST FORUM POLITYCZNE :O rozumiem że niektórzy mają problemy z logicznym rozumowaniem, ale po co w skrajności popadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejhfoahf
to nie był zamach :o główny argument oskarżający w tvnie, to, że twierdził iż rząd jest zły 🖐️ tak samo jak policja na marszu prowokowała i rzucała racami w tłum zwalając winę na zwykłych ludzi, tak tutaj z igły widły i nieprawda 🖐️ ale tak, nie mam nic przeciwko naruszeniu konstrukcji budynku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś rozmawiałem z koleżanką która była wielką zwolenniczką "opieki państwa". no i tłumaczyłem jej że to nielogiczne jest. bo państwo na "opiekę" nad nami może wydać tylko mniej niż nam zabierze, niż to co sami byśmy wydali. bo część tego co nam zbierze musi być zużyte na obsługę, część zostanie zdefraudowane i rozkradzione a dopiero pozostała część może być wydana "na obywateli". więc gdyby obywatele sami wydawali na siebie to mieli by więcej. no to ona mi odpowiedziała że "państwo powinno to jakoś pomnożyć". a była to początkująca księgowa po studiach ekonomicznych. skoro taka jest wiedza o podstawach ekonomii wśród "ekonomistów" to co wiedzą "normalni ludzie"? dlatego pytanie które ja zadaje wcale nie jest złośliwe tylko naprawdę trzeba się tym zainteresować zeby świadomie móc głosować w wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, nie popłacz się. to że to forum uczuciowe nie oznacza że jest tylko o dymaniu. polityka ma jak widać na tyle silny związek z życiem ludzi że też się kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejhfoahf
koniec pustego gadania, może jakieś pomysły jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się polityką specjalnie nie interesuje, ewentualnie regionalną , ile dostane dotacji no i jak ominąć niewygodne przepisy, to wszystko w sumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma-nie znam sie na polityce i wiadomo, ze nie jestem wrozka, zeby powiedziec kto na pewno wywiaze sie z tego, o czym mowil podczas kampanii. ale wiem za to na pewno juz kogo nie wybiore. i do tych co mowia ze my tu narzekamy - a co mamy zrobic? to nie jest tak, ze siedze na bezrobociu i wyje do ksiezyca, pracuje, sama probuje zawalczyc o swoj byt. ale jesli np. dostaje podwyzke kilkuprocentowa i caly kraj o to na mnie najezdza, bo sam jest glodny tej podwyzki (bo firma od 15 lat nawet jednej premii nie dala) to ja sie pytam - gdzie ja mieszkam? nie wolno mi dostac 13tki, bo zaraz cale fora sa zapelnione pluciem na mnie i moich kolegow z pracy tak. no parodia, to co tu sie dzieje. ponarzekam sobie troche, a pozniej wstane i pojde do roboty, jak codziennie. ale nie rozumiem, ze w innych krajach moj zawod jest na przyklad jednym z lepiej platnych, a u nas to jest zenada. w przeliczeniu na euro, ze wszstkim dorabianiem i w ogole zarabiam moze z max 600 euro. najczesciej - 500. a stala moja pensja to dokladnie 400 euro. a skonczylam dwa kierunki studiow, robie nastepny i MAM prace. dobrze, ze chociaz jest przejrzysty system awansowania, to nikt mi laski nie robi-przeskakuje o oczko w tabeli i juz wiecej mam. o ile mam prace, ofkors. bo to tez inna broszka-umowy mam z roku na rok jak na razie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zastanowić się SKĄD SIĘ BIERZE BOGACTWO. jak właściwie powinny wyglądać rządy żeby żyło się nam coraz lepiej. to jest pierwszy krok i jezeli nie odpowiemy sobie na pytanie co CHCEMY wybrać to na pewno nie będziemy wiedzieć na kogo głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma zapędziłeś się w prawo
(...) !offerma "prawnicy" to akurat zawód który nikomu pożytku nie przynosi a spija śmietankę z pracy innych. oddanie państwa w ich ręce doprowadziło do tego że prawo stało się tak skomplikowane że nie da się prowadzić żadnego sporu bez "pomocy" prawnika. w ten sposób wszystko stało się znacznie droższe bo każdy przedsiębiorca musi płacić prawnikom żeby móc normalnie funkcjonować a ceny ich usług dolicza do ceny produktu." ... IV RP. PiS. Lech i Jarosław. Bracia prawnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wpisalam swoją propozycję: zmieniac swinie przy korycie co 4 lata. w pierwszej kadencji kradną ale sumitują sie troche co by na drugą kadencję zasluzyć. najgorzej jak zostają na drugą, to juz rozkradają co sie da, bo wiedzą że następnej szansy nie dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dostaje podwyzke kilkuprocentowa i caly kraj o to na mnie najezdza," x no tak tylko że ty, urzędnik jakiś jak rozumiem , niczego nie wytwarzasz. nie robisz nic pożytecznego a wręcz przeciwnie - żyjesz z utrudniania życia innym ludziom. dlatego urzędników powinno być jak najmniej ale oni sami chcą aby ich było jak najwięcej. choć powinni dobrze zarabiać, żeby nie mieli pokusy kraść to jednak powinno być ich tak mało jak to tylko możliwe bo nie tworzą żadnej wartości dodanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawdaaaaaaa
Sukcesy Rządu Tuska: 1.Afera hazardowa, 2.Afera lekowa, 3.Afera z kupowaniem głosów w Wałbrzychu, 4.Afera Senatora Misiaka (ustawione przetargi), 5.Afera ministra Grada (firma jego żony przypadkowo wygrywa przetargi dla ministerstwa którym kieruje Grad...), 6.Afera ministra Grabarczyka, 7.Podsłuchiwanie dziennikarzy przez ABW, 8.Zakup samolotów Bryza bez przetargu, 9.Podwyżka podatku VAT, 10.Podwyżka podatku gruntowego, 11.Benzyna w górę, 12.Gaz w górę, 13.Kredyty w górę, 14.Żywność w górę, 15.Podwyżka energii, 16.Wzrost cen biletów komunikacji miejskiej o 100%, 17.Upadek stoczni(katarscy inwestorzy którzy nie istnieli), 18.Dramatyczna sytuacja w służbie zdrowia w NFZ-cie brakuje 600mil., 19.Od 4 lat brak nawet PROJEKTU poprawy stanu służby zdrowia podczas gdy za PiS podniesiono pensje lekarzom i pielęgniarkom, 20.Odwołanie szefa CBA który wykrył aferę hazardową, 21.Brak odpowiedniego przygotowania i bezpieczeństwa polskich żołnierzy w Afganistanie, 22.Skandaliczne szkolenie wojska - 4 katastrofy lotnicze (Bryza, Casa, Mi-24, Tu-154), 23.Pierwszy raz w historii ministrem sprawiedliwości została osoba bez wykształcenia prawniczego 24.Asystent Komorowskiego Roman Kuźniar publicznie deklaruje że Katyń nie był ludobójstwem 25.Pijani asystenci Komorowskiego na pogrzebie Anny Walentynowicz, 26.Asystenci Rózy Thun i Janusza Sepioła organizowali protesty młodzieżówki PO w sprawie pochówku pary Prezydenckiej, 27.Próby wmówienia przez media(TVN i Gazeta Wyborcza) o rzekomej kłótni pomiędzy Gen. Błasikiem a kapitanem Protasiukiem, 28.Brak reakcji na kłamliwe oskarżenia Rosji pod adresem polskich oficerów (raport MAK), 29.Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił - takie wytyczne zaraz po katastrofie rządowego samolotu otrzymali politycy PO, 30. Ponad 6 milionów zł wyniosły w roku 2011 koszty prywatnych przelotów premiera i jego rodziny do Gdańska, 31.Usilnie twierdzą że w Polsce niema kryzysu i jesteśmy zieloną wyspą a dług publiczny wynosi ponad 800 miliardów, 32.Wzrost bezrobocia do 13%, 33. 2 mln dzieci w Polsce żyje na skraju nędzy, 34.Wzrost liczby bezdomnych, 35.Obietnica wybudowanie do końca 2008 3 000tyś km autostrad (nie wybudowano nawet 1 km), 36.Nowo oddana trasa S8 której 1km kosztował 200mln. nadaje się już do generalnego remontu, 37.Wstrzymanie budowy autostrady A2, 38.Wedłuk raportu NIK Połowę polskich dróg należałoby zamknąć z powodu stanu technicznego a przyzwoitych jest tylko 0,5 procenta, 39.Wstrzymano wiele inwestycji drogowych, 40.Z 17 miliardów przeznaczonych na KRUS rząd wydał 700tys zł, 41.Za poparcie PO w wyborach w 2007 roku Gronkiewicz Waltz dofinansowała stadion piłkarski Legii należący do TVN za ok 500mln, 42.Rząd do końca 2009 miał przyjąć 269 projektów (przyjął 74), 43.Ciągłe próby sprywatyzowania strategicznych polskich firm (Lotos, Orlen, WBK, SPEC, LOT,), 44.Coraz więcej opóźnień w przygotowaniach do EURO 2012 (brak autostrad, nowych lotnisk, dworców, hoteli, opóźnienia w budowie stadionu w Warszawie i Wrocławiu, problemy z murawą stadionu w Poznaniu która była już sześciokrotnie wymieniana) 45.Zabrali 1,5mln dla niewidomych, 46.Brak reakcji rządu na krytykę Polski w Parlamencie Europejskim przez holenderskich Eurodeputowanych, 47.Brak reakcji Polskiego rządu na oskarżenia Eriki Steinbach o to że Polska jest współwinna wybuchowi II Wojny Światowej, 48.Prezesa Narodowego Centrum Sportu otrzymuje 570tys zł premii od minister sportu Anny Muchy za brak dotrzymania terminu związanego z oddaniem do użytku Stadionu Narodowego, 49. Minister Mucha na stanowisko dyrektora mianuje swojego prywatnego fryzjera, 50.Wielki raport Pitery który miał skompromitować CBA a nawet go nie ujawniono, 51.Wykryli 3 wielkie afery PiS Klapka laptopa Ziobry, Kanapa podgryziona przez psa Ludwika Dorna, Afera wykryta przez minister Piterę: "Dorsz za 8.5"), 52.Jacek Karnowski z zarzutami prokuratorskimi za korupcję, popierany w wyborach na prezydenta Sopotu przez PO, 53.Mimo obietnic "odpolitycznienia" Telewizji Polskiej, PO obsadziło TVP swoim ludźmi natychmiast po tym jak Komorowski został Prezydentem, 54.Działania rządu w kierunku zalegalizowania narkotyków, 55.Doprowadzenie do likwidacja fabryki FSO, 56.Bardzo wysokie ceny mieszkań, 57.Zabierają pomostówki, 56.Brak reakcji na zamykanie Polskich szkół na Litwie, 58.Brak pieniędzy na wojsko i policje, 59.Wzrost przestępczości, 60.Brak zapowiadanych reform, 61.Próby na siłę wprowadzenia w Polsce Euro, 62.Brak podwyżek, 63.Planowane zwolnienia, 64.Wyższy wiek emerytalny, 65.Coraz niższy poziom szkolnictwa, 66.Zamykają i likwidują sanatoria dla dzieci, 67.Tragiczna sytuacja na polskiej kolei, a czekamy jeszcze na CUD gospodarczy i drugą Irlandię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiiiiinhijhn
by 07: Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozsprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie,gdzie te cuda? Same kłamstwa i obłuda. Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci' :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta debata i tak nic nie zmieni. Ludzie będą głosować na innych i też będzie źle. Dojdzie do tego że do władzy dojdzie ta idiotka Pawłowicz i inne pisiole wystąpimy z unii i bedzie the end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch narodowy
dla osób z Krakowa, Spotkanie z Przemysławem Holocherem (Kierownikiem Głównym Obozu Narodowo-Radykalnego). O co chodzi z Ruchem Narodowym? Jakie ideały nam przyświecają? Kim jesteśmy? Czym jest i czym ma byc Ruch Narodowy? Jaki jest nasz cel? Kto i jak może działać i wspierać Ruch Narodowy? Czy dla Ciebie jest miejsce w Ruchu Narodowym? Przyjdź i dowiedz się tego sam, spytaj o więcej. :) 23 lutego 2013 Hostel Brama, ul. Floriańska 55 17:00 19:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKĄD SIĘ BIERZE BOGACTWO?
"służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży" co widać dosadnie na przykładzie nadreprezentowanych tu chorych psychicznie nieuków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"już są nachapani na maksa i zaczynają coś robić dla dobra innych" x ooo tak. teraz to już tylko "dobro innych" im będzie przyświecać. :D no jakie jaja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×