Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde aleee numer

znalazłam na allegro identyczny pierścionek jak mój

Polecane posty

Gość ładny i oryginalny
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co cieszysz się,
że jest taki zwykły i pospolity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka_na_igły
okropnyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i do czego to ????
? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtrete
no i co to kogo obchodzi? mało to na allegro takich samych rzeczy, jakie mamy w domu? i jakos nikt linkow nie wkleja kubla na smieci ktory ma a ktory znalazl tez na allegro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze jest na allegro ? chodzi o cene czy chodzi ogolnie o jego wyglad? no wiesz jak bys poszukala w aparcie tez bys go znalazla i mogla wkleic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde normalnie to
zadziorna sucz - właśnie nie mogłam go za chiny znaleźć na stronie apartu pomimo tego, że szukałam. A dzisiaj wpisałam szukając co innego. Dlatego jestem zaskoczona:) A opinie mnie guzik obchodzą, bo ja i tak wiem że jest najpiękniejszy tak samo jak mój facet :) I w dodatku jego kształt przedstawia pewien symbol naszego poznania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze koszt nie ma znaczenia- najwazniejsze ze jest szczerze dany :) - teraz rozumiem twoje zaskoczenie hehe - p[ierscionek jest delikatny fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
No jesli Twoj facet taki "piekny" jak ten odpustowy pierscionek zareczynowy to tylko zazdroscic! haha Naliczylam sie pieciu "brylantow"...Czy Ty na serio myuslisz, ze zolto-"srebrny" pierscionek z piecioma brylantami kosztowalby nie cale 150zl?!? To teraz juz chyba wiesz dlaczego na stronie aparta go nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde normalnie to
eerrr czy jak ci tam, to jest cena do licytacji ignorancje. Mój pierścionek kosztował na pewno powyżej tysiaka, bo facet się kiedyś wygadał, a ile to dokładnie nie wiem ;) Jest piękny i oryginalny i symbolizuje naszą historię. A tobie jak frustra dokucza to idź sobie pobiegaj :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjh;kw
sprzedawany pierscionek jest uzywany i cena aktualna jest 150 zl to nie znaczy ze tyle kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde normalnie to
Ja na prawdę nie liczę na żadne opinie, założyłam taki tu temat bo się zdziwiłam, że wreszcie go przypadkowo gdzieś znalazłam. Nie musi się nikomu tu mi obcemu podobać, ważne jest dla mnie to że mi się podoba i ważne jest dla mnie nasze uczucie :) xxx a tak swoją drogą to mam tu czarny nick, zaglądam na jeden temat od kilku już lat (związany ze zdrowiem) bo śledzę nowe wypowiedzi w temacie i to tyle (z tym wyjątkiem) w kwestii tego durnego forum ponieważ już się dawno przekonałam jacy tu debile siedzą i przede wszystkim nie ma nad tym żadnej kontroli. Admin śpi czy co:O Brak kultury i poziom poniżej dna.....myślałam że to tak wszędzie dopóki nie odkryłam innych forów. Większa kontrola i tu też można byłoby normalnie porozmawiać. Ale po co? :) Miłego dnia raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina6566
a mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde normalnie to - no tak ty nie liczysz na zadna opinie ale znajda sie takie dziewczyny ktre skrytykuja - to jest kafeteria ;/ plus jak nie ma jednego calego diamentu na srodku i nie kosztuje wiecej niz 2000 to pierscionek do dupy :/ - ale fajnie ze znalazlas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×