Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gabimama

Starnia o 2 dziecko !

Polecane posty

Gość Diomira
Teraz wszystkie kupimy wisiołek i staranka w kolejnym cyklu :)) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tutaj tak cicho? Aneliese - czyli będziesz miała dzieci z różnicą niecałych 2 lat, fajnie :). U innych mi się podoba taka mała różnica, ale sama bym się nie zdecydowała... Mam w domu tak energicznego i głośnego urwisa, że nie dałabym sobie rady w tym momencie z noworodkiem. Mam nadzieję, że się w ciągu najbliższego roku uspokoi albo chociaż da bardziej "okiełznać", bo będzie więcej rozumiał ;) Co do wiesiołka, to na pewno kilka pierwszych cykli zamierzam się z mężem starać bez jakichkolwiek "wspomagaczy". Dopiero jeśli nie będzie wychodziło, to może spróbuję z wiesiołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
kochana wiesiolek nie jest lekarstwem polecam go serdecznie to roslina bardzo zdrowa :) ludzie biora to na poprawe wlosow paznokci cery itp:) ale ma tez dzialanie takie ze poprawia sluz plodny i wtedy szybciej mozna zajsc w ciaze :) oczywiscie to twoja sprawa czy bedziesz brala czy nie mi nic do tego:) ale polecam wszystkim starajacym :) Pozdrawiam Dobranoc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co to, temat zamarł? Gabimama - co tam u ciebie, ty chyba czekasz teraz, czy okres przyjdzie, czy nie. Kiedy masz zamiar testować? kajejdn - wiem, że to żadna chemia, ale te pierwsze kilka razy spróbuję całkowicie bez wspomagania organizmu, sprawdzę przy okazji jak się ma moja i męża płodność... Póki co czekam teraz na @... potem na dwa kolejne... i zaczynamy się starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
jestem w szoku bo chyba sie udało! Regularny okres- 5 dzien dalej nie ma.. mrowienie sutków ból ok 10 dniowy jak na okres, biały śluz, lekkie mdłości pojawiające sie przewaznie wieczorem.. czekam 5 dni i testuje nie chce kolejnego rozczarowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Hej ja tez sie staam o drugie dziecko. Mamy juz praiwe 5 letnieo synka i marzymy o kolejnym dZiecku. Ja sie jakims cudem uda to dam znac;-) a wam oczywiscie kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazu
u mnie porażka niestety... znowu się nie udało...:( pociesza mnie jedynie wizja że wiesiołek zadziała, więc zaczęłam go sobie radośnie łykać... Diomira trzymam kciuki oby to było ''to"" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_szklaneczka
witajcie dziewczyny. My mamy 3,5 letnią córe, bylam w drugiej ciazy ale ciązaq niestety obumarła i 31.01 mialam zabieg łyzeczkowania. Rowno 28 dni po zabiegu dostałam okres. i w tym cyklu mamy zamiar sie ponownie starac. Jeden lekarz pozowlił po pierwszym okresie. Powiedzcie mi czy ten wiesiołek to tabletki trzeba łykac czy mozna pic herbate ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
Dzisiaj zrobiłam test ale podejrzewałam , że tym razem jest coś na rzeczy pomimo tych moich ujoronych ciąż.. Piękne dwie kreseczki.. Nie mogę uwierzyć nadal.. Teraz czeka mnie wizyta u lekarza.. A za Was dziewczyny trzymam kciuki i będę tu czasem zaklądać :) Pozdrowienia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomira, gratuluję! :) Ja ciągle czekam. Teraz mam dni płodne i tak mnie już kusi, żeby się za robienie dziecka brać ;) :P. No ale chyba się jednak wstrzymam jeszcze te 2 miesiące... mala_szklaneczka - przykro mi z powodu poronienia, oby kolejny raz zakończył się szczęśliwie po 9 miesiącach na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×