Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gabimama

Starnia o 2 dziecko !

Polecane posty

Czy są ty jakieś mamusia które zaczynaja sie starać o 2 dziecko? A może jest już taki topik? Ja mam synka który w marcu skończy 2 latka, zaczęłam sie starać w tym miesiącu ale chyba nici w lutym czekam na @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paawka
hej ja tez mam zami ar starac sie o drugie dziecko i tez mam synkaa. narazie musze isc do ginekologa sie przebadaaaac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty bys autorko
chciala bach i juz:O to ze w 1 udalo sie szybko nie znaczy ze bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, też chętnie dołączę, choć starać będę się dopiero za parę miesięcy :). Ale o planach też już można gadać ;) I ja też mam synka :D , właśnie skończył 2 lata, a różnicę wieku dzieci planuję +/- 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do góry ja mam w tym roku 31 a walcze dopiero o pierwsze dziecko bedzie sie mialo udac to sie uda nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciała córeczkę! Ja myślała właśnie o różnicy 3 lata i chciała bym ur w kwietniu 2014 ale boje sie ze może mi to zajac pare miesięcy a do najmłodszych nie należę także zaczęłam już w tym miesiącu ciekawe kiedy zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazu
staram się już 4 miesiąc... moja mała ma 2 latka i 2 miesiące i już zaczynam panikować że za duża różnica wieku nam wyjdzie... o małą staraliśmy się rok... mam nadzieję że teraz pójdzie szybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny! dlatego dziękuje Bogu ze mam dzieko i życzę wszystkim żeby sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu jajeczkowanie miałam 23 dnia cyklu tak wyszło z testu a miesiąc wcześniej miałam dnia 15 ale sie jeszcze nie starałam pomostu miałam dostęp do testów i zrobiłam z ciekawości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampam
ja też mam już synka.We wrześniu skonczy 2 lata i planuje kolejne dziecko,ale dopiero pod koniec lata.Nie chce po raz 3 spędzić wakacji w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
hej staralismy sie 4 miesiace stracilam juz nadzieje ze sie uda bo co bylam pewna ze juz chyba sie udalo to okres przychodzil:/ az wkoncu wyczytalam ze bardzo pomagaja tabletki z wiesiolka bierze sie je od pierwszego dnia krwawienia do prawdopodobnej owulacji ja nie wiedzialam kiedy mam dokladnie to bralam tylko 10dni no i okres nie przyszedl :)teraz jestem w 4 miesiacu ciazy:):):) te tabletki moim zdaniem dzialaja cuda!!!!!!!! polecam serdecznie kupcie od razu nie ma co zwlekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
Ja co prawda staram się o pierwsze dziecko, ale też dołącze do Was. 4 cykl starań i dalej bezskutecznie.. Ja mieszkam w NIemczech i słyzałam o tym wisiołku ale nie wiem pod jaką nazwą kupić w Niemczech. Najgorsze jest to, że co miesiąc wmawiam sobie ciąże chociaż mam okres ale wmawiam sobie, że był skąpy bezbolesny.. że trwał krócej.. już wariuje z tego powodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazu
o wiesiołku nie słyszałam , ale skoro ma pomóc to wypróbuję:) chyba że już nie będę miała okazji, bo liczę na to że okres już nie przyjdzie;) Diomira mam podobnie tak ty... też świruję jak to ten mój okres nie wyglądał w tym miesiącu i mam ochotę robić test za testem:D ostatnio spóźnił mi się 2 tygodnie i już prawie byłam pewna że będzie bobas ale nic z tego..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28 lat, o pierwsze dziecko starałam się 4 cykle (4-ty udany). Mam nadzieję, że nie będę miała bardzo dużych problemów z poczęciem kolejnego dzieciątka. Gabi - ja też bym chciała teraz córeczkę. Chociaż z drugim chłopczykiem też będzie dobrze - ubranka będę miała po starszym, no i który chłopak nie chciałby mieć braciszka ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
mamazu- ile staracie się o dziecko ? Pierwsze dziecko czy kolejne? Powiem Ci, że ja identycznie testy za testami bym tylko robiła a mój narzeczony co miesiąc mówi przestań daj już spokoj nie wyrobimy z pieniędzmi za tymi testami ;p ale najbardziej boli chyba to rozczarowanie, że znowu się nie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
Po Niemiecku olej z wiesiolka to Nachtkerzenl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
mamazu teraz dopiero przeczytałam twoje wypowiedzi wcześniej .. Drugie dziecko a pewnie stres jeszcze większy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
kajejdn- Dziękuje Ci bardzo za pomoc. A powiedz mi dostane go normalnie bez recepty tutaj? Bo ja wg nie orientuje sie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31 bla bla
Ja man corcie 14 Mar a konczy dwa latka w brzuszku druga corcie 21 tygodni:-) NA koniec czerwca bedzie z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
niestety tego ci kochana nie powiem bo mieszkam w anglii ;):) ale tu ja kupilam normalnie w sklepie dalam 2f za 30 tabletek:) pewnie u was tez sa w sklepie normalnie :) napisz sobie na kartce i poszukaj po sklepach wydaje mi sie ze sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazu
stres troszkę większy bo nie chcę żeby różnica wieku była za duża... do pierwszego podeszliśmy na luzie w sensie że się nie zabezpieczamy i zobaczymy co będzie, ale nie żeby nam się specjalnie spieszyło... chociaż po roku zaczęłam się stresować... poszłam już nawet do lekarza który stwierdził że to jeszcze za wcześnie żeby się martwić, ale na szczęście kilka tygodni później okazało się że jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazu
kajejdn Ty tez z anglii:D to już przynajmniej cenę tabletek poznałam:) a pamiętasz może jak te tabletki po angielsku się zwą to mi googlowanie odpadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
evening primrose oil :) ja kupilam go w Tesco tak jak pisalam koszt to 2f za 30 tabletek:) jeszcze mi zostalo 20 bo zjadlam tylko 10 i zaszlam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazu
no to masz zapas jeszcze na dwie dzidzie;) mam nadzieję że u mnie tez tak szybko poskutkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
trzymam kciuki za was :) co do zapasu na dwie dzidzie to juz chyba nie bo mam juz jedno teraz drugie w drodze a trzecie planujemy zrobic za okolo 10 lat ;) :) wiec juz chyba beda przeterminowane ;):) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajejdn
prosze napiszcie czy wam sie udalo :) bede czasami zagladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze to i temat dla mnie, z tym, ze ja juz sie wystaralam o drugie dziecko. Jestem na poczatku drugiej ciazy, a w domu troszke ponad roczna corka. Powodzenia wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
kajejdn- Dziękuje Ci bardzo jutro udaje się w poszukiwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×