Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoki193

Zrozumieć kobiety.

Polecane posty

Gość Wysoki193

Szukam poważnej kobiety która pomoże mi zrozumieć kobiety. Może to nienajleprzy temat na erotyczny ale jakoś tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m c
po co je rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silviana
To zadaj pytania , a odpowiemy . Czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie buraczki :)
no juz napewno zrozumiesz kobiete czytajac w necie :) Czego Ci serdecznie zycze. :) Kobiety jak to kobiety chca miec swego mezczyzne. A jak jeszcze maja adoratora i przyjaciela to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :). A tak serio? Byleby w domku byl spokoj i wszyscy zdrowi byli czego wszystkim serdecznie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
Kiedys gdzies przeczytalem Nie ma sensu starac sie zrozumiec wszystkie kobiety ale jedna jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silviana
Może autor tematu ma konkretne pytania odnośnie konkretnej sytuacji i kobiety , więc niech pyta . Druga taka okazja sie nie powtórzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki193
To dosyć osobiste sprawy niechciałbym się tu wyflaczać. Codzi o moją żonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie najlepsza
najpierw zerknij z wysokości na slownik zrozum go potem ( może), przyjdzie pora na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
Zrozumiec kobiety mozesz jedynie z obserwacji Zadna kobieta Ci tego nie napisze ani nie powie bo one same siebie nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje wysoki
nie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silviana
Jesteś tu anonimowy i nikt nie prosi o dane osobowe . Więc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
Ale co tam sytuacje On moze opowiedziec o czym ale pominac wazne szczegoly ktore dla niego byly nieistotne a dla niej decydujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy to może jesteś
ale jak walisz byki to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
No to do AUTORA PISZ PISZ dlaczego Cie gowa boli i spac nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki193
Chodzi mi o to że żonka dziwnie podchodzi do sexu. Mam wrażenie że sex mógłby dla niej nie istnieć. W przeciwieństwie do niej dlamnie sex jest czymś co mnie napedza i daje mi wiele radości. Myśle że żonka została ustosunkowana przez rodziców że sex to coś wstydliwego i złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
Zawsze tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
Powiedziala Ci to sama ze to cos wstydliwego i zlego czy sam sie domyslasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki193
Przyznała się że krępuje ją rozmowa o sexie. Możemy rozmawiać na wiele tematów wymieniać poglądy dyskutować ale nie o sexie. Jak coś zapytam to mi odpowie ale sama nigdy nie pyta. Jest kąpletnie nieaktywna w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
To Twoje zadanie Musisz ja nauczyc swobodnie rozmawiac o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki193
Hehehe. No to zaszalałeś. Jesteśmy razem 10 lat myślisz że nie prubowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeerrorrrr
Wysoki ,wejdz na topik : pytanie do kobiet, jest tam jedna para ,która świetnie ze sobą rozmawia o seksie,może w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
Wiele kobiet tak ma Uwielbiam takie przypadki Maja tyle skrywanej seksualnosci W kobiecie seksualnosc trzeba obudzic ale nie rob tego bo jeszcze nie dasz jej rady zaspokoic Ale moze lepiej niech z Toba to przezywa bo jeszcze trafi na kolesia obcego i on w niej to obudzi a wtedy ty odeslany zostaniesz do kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki193
Ok widzę że ciężko tu o tej poże o radę. A pozatym trzymjmy się tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey Wysoki
Powiem tak: ciezka sprawa. Przyczyn moze byc tysiace. Poczawszy od wychowania, wstydliwosci, skonczywszy na jakis urazach z dziecinstwa itp..... Jestescie razem dosc dlugo wiec powinienes miec jakies podejrzenia co to moze byc. A jak bylo na poczatku waszej znajomosci? Tak samo czy sex moze byl ok? Moze jej libido jest na bardzo niskim poziomie? Czesto przyczyna sa tabletki antykoncepcyjne ktore bardzo wplywaja na nasze hormony. Moze powinna pojsc do lekarza wybadac czy mozna jakos pomoc? Albo seksuolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Do Wysokiego 193 Jesli po 10 latach Wasze zycie seksualne kuleje to jest malo prawdopodobne, ze to sie kiedykolwiek zmieni. Moze sie zdarzyc, ze probujac to poprawic wlozysz bardzo duzo wysilku i zaangazowania zupelnie na nic, jakby wrzucac pieniadze do ogniska. Po prostu zbyt duze koszta i zbyt marne rokowania. Ona najwidoczniej nie kojarzy seksu z przyjemnoscia tylko z koniecznoscia a takie ugruntowane juz postawy bardzo trudno przelamac. Rozumiem jednak, ze nie chcesz jej opuszczac (moze macie dzieci a moze Ci z nia dobrze w innych aspektach niz seks) wiec proponuje cos innego. Jest na swiecie wiele kobiet - takze w Twoim otoczeniu - ktore uwielbiaja seks, nie dostaja dosyc i bardzo tesknia za tym. Sprobuj znalezc taka kobiete (albo dwie!) i zacznij obrabiac je na boku, ku obopolnej satysfakcji. Seks bedzie fenomenalny, bo praktykowany z entuzjazmem ze strony kobiety a szkoda nikomu sie nie stanie bo Twoja zona i tak sie tym nie interesuje. Dla pozoru bzyknij zone raz na kilka tygodni, zeby nie bylo podejrzen a prawdziwy seks uskuteczniaj z kochankami. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezko CI bedzie
Po tylu latach zburzyć ten mur nie będzie łatwo. Ona się zaprogramowała że nie czerpie przyjemności z seksu. Każdą da sie rozbudzić ale musisz działać szybko zaraz po poznaniu. U Ciebie to bardzo duży okres i sam sobie nie poradzisz. Musiałbyś pójść do specjalisty od uwodzenia(dobrego a tych mało) i on musiałby ułożyć Ci plan codziennego mozolnego rozpalania żony. Ale to raczej nie byłby tydzień ani dwa a o wiele dłuższy okres ciezkiej codziennej pracy i poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
"Ciezko CI bedzie" ma racje w 120% i to jest wlasnie moj podstawowy punkt: bardzo duzo wysilku a wynik niepewny. Dlatego wlasnie uwazam, ze powinienes rozwazyc moja rade powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki193
Sami pesymiści. A na dodatek sporo tu facetów jak na forum dla kobiet. Proszę o kontakt z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×