Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie...

czy różnica 12 lat w związku to zbyt dużu??

Polecane posty

Gość jak myślicie...

Ona 25 lat, On 37 Ona zakochana, On poważnie zastanawiający się nad życiem Ona chiałaby znim być a On nie wie jaką podjąć decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
sama powinnaś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większym problem stanowi chyba różnica w podejściu do zycia i związku na daną chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-10 lat max
potem będą schody i starszy pan będzie miał dość fochów i postawy roszczeniowej dojrzałej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy moimi rodzicami
..byla taka roznica , mysle , ze na poczatku bylo ok , ale z latami coraz bardziej wychodzily na swiatlo dzienne roznice !!! To pokolenie roznicy- czlowiek inaczej sie wychowal , inne filmy , inna muzyka , inne poglady , inna polityka ... Jesli kobieta nie jest bardzo ulegla , nie potrzebuje partnera - ojca , to moze byc bardzo burzliwie , no i znajomi do siebie nie pasuja ! Polecam tylko ludziom zgodnym i o tych samych zainteresowaniach i hobbys !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana młodas jeszzce
róznica wieku w Twoim przypadki nie jest az takim problemem tylko to co napisałas to On ma wątpliwosi zastanawia sie nad zyciem uprawia filozofie jak chłop nie wie jaka podjac decyzje to wiej z tego związku ROZUMIESZ On nie jest do końca pewien czego i kogo chce a to pewnik porazki na przyszłosc źle postawiłas pytanie Ty zastanawiasz sie nad różnica wieku a to akurat jest Pan Pikus z reklamy z tej maki chleba nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie...
myślę że nie. Tylko On ma wątpliwości. Ale ja już nie mam siły czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
wyłożyć kawę na ławę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest do przeskoczenia, wiek, kalectwo, trudny charakter, ale to: "jak chłop nie wie jaka podjac decyzje to wiej z tego związku" popieram - wiej od filozofa, nie ważne czy młody, czy bogaty, czy piękny - zatruje życie wszystkim wokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie...
Tak może wreszcie coś do mnie dotrze. Bo już mam dość zrywania z Nim. A i tak do siebie wracamy.........i tak jest już od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie...
Tylko nie tak łatwo Go zostawić.. On jest dla mnie ważny i kocham Go ....Szkoda tylko że jeszcze nigdy ja nie usłyszałam tych słów od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie...
Co masz na myśli mówiąć ,,Może jesteście siebie warci"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esprit12
Taka różnica w tym wieku to żadna różnica tak naprawdę. U mnie jest podobnie, 10 lat różnicy a w ogóle tego nie odczuwam. Wręcz przeciwnie, starszy facet jest dojrzalszy, mądrzejszy i już nie ma głupot w głowie. Faktem jest,że mamy dużo wspólnych zainteresowań i pasji, tym samym też znajomych, ale w każdym związku to pomaga, nie ma to związku z różnicą wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Moorland. Zalezy na jakich etapach zycia jestescie. Bo co innego jak ktos ma 32 a laska 20, a co innego jak koles ma 40, a laska 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie...
Dziękuje za wypowiedzi. Decyzję i tak muszę podjąc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esprit12
Ona 20, on 30 też się sprawdza. Zwłaszcza jeżeli kobieta ie jest już dzieciakiem tylko pragnie założyć rodzinę, mieć dzieci. Rzadko to się zdarza,ale zdarza się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie...
On prauje, ja też On po trzech nieudanych związkach, ja po jednym on ,,uwielbia mój głos, uśmiech, śmiech"" ja .....jest dla mnie wszystkim i dobrze o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@esprit: to zalezy w jakich srodowiskach. Jesli panna w wieku 20 lat jest gotowa na zalozenie rodziny itd to spoko. Mi chodzilo o studentke, ktora w wieku 20 lat zaczyna studia i jest skupiona bardziej na nauce i zabawie i facecie w wieku 30 lat, ktory ma w tym samym czasie troche inne oczekiwania od zycia i partnerki:) Dlatego dla takiego faceta lepszym wyborem jest dziewczyna np. z ostatniego roku studiow lub tuz po studiach. Oczywiscie sa rozne przypadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
dobre wypowiedzi w watku z zycia wziete, a maciek tylko jakies dziwne teoryjki bez pokrycia 12 lat, to spora roznica i z wiekiem rowniez bardziej widoczna, kobieta 30 lat i facet 42 lata maja zupelnie inne preferencje, chyba, ze facet przezywa kryzys wieku sredniego. najlepsze sa zwiazki rowiesnikow lub z roznica kilku lat - bez 2 zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
po drugie, po co Ci facet, ktory nie wie czego chce:o? szanuj sie dziweczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
z jakiego zycia, jestes dlugo w takim zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
czy tylko nieudolnie chwalisz sie, ze zdarzylo ci sie przeleciec mlodsza kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze o sobie. Znam za to ok 6-7 par, w ktorych roznica wieku jest ok 7-9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli facet jest niedojrzaly i mlodo wyglada, to te 12 lat mozna wlasciwie podzielic przez 2. Wiekszosc kobiet jednak troche szybciej dojrzewa emocjonalnie niz faceci, dlatego roznica wieku w zwiazkach jest dosyc czesto spotykana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghghh
Jak to to pokolenie roznicy? Pokolenie to roznica 20-25 lat. To tylko 12 lat, jest to mała roznica wieku u doroslych ludzi. Ona ma juz 25 lat i jest dojrzałą kobietą, a kobiety sie szybciej starzeją niz mezczyzni, wiec ona 25- on 37 to zupelnie normalna roznica wieku, niezauwazalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara jestes
25 lat to stara juz jesteś, bierz tego 37 latka bo niebawem nie bedziesz mogla juz przebierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×