Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie...

czy różnica 12 lat w związku to zbyt dużu??

Polecane posty

Gość pewnie, ze spora roznica
hahaha, czyli w jakim wieku biedni faceci dojrzewaja wedlug kafeteryjych facetow:D? biologicznie, to jest wiek 24-26 lat, a pozniej miedzy dojrzaloscia kobiet i mezczyzn nie ma roznic, chyba, ze ktos jest niedorozwiniety niezaleznie od plci;) tylko desperatka albo z sydnromem braku ojca bedzie brac za tyle starszego faceta (chyba, ze chodzi o tymczasowy seks z braku laku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie..
Dzięki za te odpowiedzi szczególnie za dwie ostatnie. Chciałabym żeby tym razem się udało. A może za bardzo tego chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-jagodziankaa
eee, pomiędzy mną a moim narzeczonym jest 8 i pół roku różnicy, wcale tego nie widać, dogadujemy się. To zależy jak wy będziecie się dogadywać, tylko pamietaj, że to już poważny facet więc na pewno nie będzie go interesował luźny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia w jakim wieku sa dojrzali kafeteryjni faceci, ja tylko napisalem o przykladach z zycia wzietych z mojego otoczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwa tratwa mac
Dla kobiety 25 letniej, 37 latek pasuje i nie jest to zadna roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwa tratwa mac
Jak myslicie, problem tkwi nie w twoim wieku, ale w niedojrzalosci, wydaje mi sie ze mentalnie zatrzymalas sie na etapie nastolatki. Mozna i w wieku 50 lat nie byc dojrzalym. Wiek nie ma nic wspolnego z byciem dojrzalym lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
ty pisales o mniejszej roznicy 7-9 lat, a 12 lat to jest duza roznica i z wiekiem bedzie jeszcze gorzej abstrahując od wieku Autorku, twoj facet ma Cie gdzies jesli nie moze sie zdecydowac, zreszta po co ci tyle starszy facet??? tego kiatu pol swiata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
taaa, swietnie pasuje dziewzyna dopiero co skonczyla studia, ludzie szukaja pracy, maja inne problemy i tworza inny swiat, a z drugiej strony facet pod 40stke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7-12 to w tym wieku jest to wlasciwie prawie to samo. Przeciez facet, ktory ma 30-37 i dobrze wyglada - nie szuka rowniesniczki:) Piszesz, jakbys zycia nie znala:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
hahaha naiwni i zalosni faceci, wyzej *** niz dupe maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, ze spora roznica
nie bylam nigdy z facetem starszym niz 3 lata, a akualnie mam mlodszego:p jestem ladna, inteligentna i mam wysokie wymagania:D po co komu tyle starszy facet:D??? myslicie, ze laski sa glubie czy naiwne, haha pomijam oczywscie zaburzone panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie..
,, ma mnie gdzieś'' troche mocne. Przeprowadziliśmy tyle już rozmów oczywiście nie tylko na ten temat i nie zgodzę się z tym że ma mnie gdzieś. Tylko oczywiście mógłby sie szybciej określić bo to za długo trwa. Czasami zastanawiam się czy to moje czekane ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierasz sobie kogo chcesz i jesli drugiej stronie tez to pasuje, to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllllliiiiiiiik
kobieta pod 30 stke a zadaje pytania jak jakas dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkat jest.,.;
no no a powiedzmy plany na przyszłośc ? jakie macie slub -dziecko ? ok a co bedzie za 10 czy 15 lat czego ty bedziesz oczekiwała a co on bedzie w stanie ci dac -- no jakos troche cienko to widze no ale mozge sie mylic w koncu mam dopiero 41 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasnxasaz457
aaaa tam, nie znacie się ;), ja mam 19 lat, a moj facet 31 (oczywiście wszyscy mu dają góra 25, tak jak ja na początku :P ) tworzymy bardzo dobrą pare, on jest dojrzały, rozumie mnie, moge z nim porozmawiać na każdy temat, nie jest tylko partnerem, ale tez przyjacielem :) również np. nie nalega z dzieckiem, sam powiedział, że nie zniszczyłby mi moich planów pójścia na studia tym, dlatego uzgodniliśmy, że tak mniej więcej za 3 lata wszystko sie potoczy. ja biore pod uwage to, że on za młody na ojcostwo nie będzie, a że samolubna nie jestem i też chce założyć rodzinę to się idealnie dobralismy. Najważniejsze jest uzgodnić już na samym początku wszystko. On i ja jednogłośnie stwierdziliśmy, ze najpierw musze skończyć studia. Dlaczego 31 latek, a nie ktos w moim wieku? Spotkałąm się z wielką niedojrzałością chłopaków w moim wieku. Tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeee
ale wy macie problemy ludzie z takimi durnymi pytaniami, niedlugo zapytacie czy miesiac to duza roznica, rece opadaja. 12 lat w doroslym zyciu nie jest zadna roznica, takie rzeczy trzeba tlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie..
Zdecydowałam się napisać na forum aby poznać opinie innych osób. Nie oczekuje gotowego rozwiązania. Chciałam poznać zdanie innych. I tak wiem, że sama muszę coś postanowić. Niektóre wpisy dały mi do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuulull
ech 19 lat to juz nie to samo co 15, nie te rysy :( Faceci tez zaczynaja dziadziec powoli...masakra ze mlodosc jest taka krótka ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuulull
jak myslicie, nie ma znaczenia wiek bo taka roznica jest nieistotna, ale to jaki jest ten facet, dojrzalosc nie ma zwiazku z wiekiem, bo jaki ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasnxasaz457
Noo to słuchaj, ja mojego też musiałam przekonywać do mnie na początku (dziwne, 18latka starała się o 30tke :D ) strasznie się bał, że za pare lat go zostawie, on będzie przed 40tką i juz wtedy nic nie zrobi, a ja całe życie przede mną - jego wizje. W końcu zrozumiał to moje staranie o niego i dobrze wiedział, że o nikogo wcześniej tak się nie starałam ;) teraz jesteśmy na serio szczęśliwi. Przez rok nie było ani jednej kłótni (dziwne, bo mam burzliwy charakterek :D ). Po prostu się dopasowaliśmy ze wszystkim, muzyką, poglądami itp. w naszym zwiazku panują KOMPROMISY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anasnax
anasnax a co ty myslisz ze ty za chwile nie bedziesz stara? lada chwila bedziesz miec 25 i bedziesz pod 30 stke a potem chwila i bedziesz miec 40 i 50 czas szybko leci, a ty najlepsze lata tez juz masz za soba, wiec nie obrazaj ludzi co maja 30 ze zaraz beda starzy bo ciebie tez to dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie..
Dziekuje za wypowiedzi. Dobranoc ZAMYKAM TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpka wina
u mnie jak się poznalismy bylo 24 - 36, teraz jest 34 i 46, rany kiedy to zlecialo??? Mamy dwoje dzieci, jest super, nie widzę i nie czuję róznicy wieku, jesteśmy do siebie podobni, a z zalet to że on zna życie i kobiety i wie np jak postepować, jak nie zaogniac konfliktów, na co warto położyć laskę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anasnax
On za pare lat wezmie sobie nastolatke a ty bedziesz juz stara i przechodzona, takie zycie, lada chwila nie bedziesz juz miala -nastu lat :) I to ty przegrasz zycie a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anasnax
pozatym ludzie przed 40 stka sa jeszcze mlodzi i dlaczego nie maja miec szans na zwiazek? chyba tylko w twojej chorej glowie "juz nic nie zrobia", jestes glupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasnxasaz457
Ludzie czytajcie dokładnie co napisałam "strasznie się bał, że za pare lat go zostawie, on będzie przed 40tką i juz wtedy nic nie zrobi, a ja całe życie przede mną - jego wizje." TO JEGO WIZJE, że potem go już nic nie czeka... co do ojcostwa to fakt, przechodzi mi jego myslenie juz na mnie, jak on to powiedział " przyjdę po moje dziecko do przedszkola i będą wołali "Adaś, Twój dziadek przyszedł" oczywiście uważam, że przesadza całkowicie. Czy zostawi dla nastki? wątpie, bo nawet ze mną nie chciał być z początku ze względu na dużą różnice wieku ( co najwyżej dla starszej ode mnie mnie zostawi :P ) absolutnie nie uważam, że wiek od 30+ to ktoś stary. niczego takiego nie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety w wieku 25 lat mają
jeszcze pstro w głowie są niedojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkkkk
anasax Wiele ludzi ma dzieci w tym wieku i nie jest to nic dziwnego, trafilas na faceta ktory jest stary mentalnie i musial byc taki sam od urodzenia. jak bedzie miak 50 tke to bedzie juz chyba sie szykowal do grobu, trafilas chyba na jakas babe w spodniach. I nie wytykaj 30 latkom wieku ze beda zaraz pod 40 , bo ty sama bedziesz miec zaraz owa 30 stke, czas mija jak blyskawica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×