Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie...

czy różnica 12 lat w związku to zbyt dużu??

Polecane posty

Gość jasiekkkkk
12 lat to nie jest duza roznica w doroslym wieku. Miedzy moja babcia i dziadkiem bylo wlasnie 12 lat- staruszkami byli oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkkkk
najlepiej go zostaw bo na co ci taki zgorzknialy facet? Zreszta to facet powinien zabiegac o kobiete a nie odwrotnie, to on powinien walczyc o ciebie a nie na odwrot. Zostaw go a przekonasz sie czy mu zalezey- jesli zalezy to zawalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasnxasaz457
No a Ty myślisz, że ja nie wiem? Moj szwagier (37 lat) i jeszcze nie ma dziecka z siostrą. Mój tato (49 lat) zrobił sobie dziecko ze swoją partnerką (35 lat) i wiele innych przypadków. Tak samo jak 14latki zachodzą w ciązę tak i 40latki (gdzie 40latków bardziej pochlebiam). Po raz kolejny powtarzam! Nie wytykam nikomu wieku! To są JEGO słowa, nie MOJE "strasznie się bał, że za pare lat go zostawie, on będzie przed 40tką i juz wtedy nic nie zrobi, a ja całe życie przede mną - jego wizje." ja się nie booje wieku 30 lat, a on uważa się za jakiegoś 50-60 latka (chociaż codziennie trenuje na siłowni i wygląda na góra 25 lat :P) Jeśli kogokolwiek uraziłam to przepraszam, widocznie się z tym kimś nie zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
Hmm 12 lat to nic, ja mam faceta starszego o 19 lat i jest super, kocham go i nie chce zadnego innego :). Jak sie kocha to nie zwraca sie uwagi na takie pierdoly jak wiek, wazna jest miłość, młodsi są dla mnie nieaktrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
Hmm 12 lat to nic, ja mam faceta starszego o 19 lat i jest super, kocham go i nie chce zadnego innego :). Jak sie kocha to nie zwraca sie uwagi na takie pierdoly jak wiek, wazna jest miłość, młodsi są dla mnie nieaktrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
Jak go kochasz to po prostu bądz szcześliwa, ja jestem baaardzo a gadanie ludzi mnie nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
To twoj tato tez zaszalał z duzo mlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasnxasaz457
To jest sprawa taty, chciał dziecko to zrobił ;) moi rodzice się rozwiedli dawno temu, związał się z nią i ona chciała dziecko, bo nie miała a bardzo pragnęła to jej zrobił ;) akceptuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkk
40 latki to nie, ale 30 latki sa mlode i ciaza jest jak najbardziej normalna. Z twoim facetem jest problem ze jest zgorzknialy, a jak bedzie mial 50 tke to tylko cieple kapcie i tv? W tej sytuacji roznica wieku moze przeszkadzac, jak facet jest stary mentalnie to z czasem bedzie coraz gorzej, zastanow sie czy aby na pewno chcesz z nim sie na powaznie wiazac. Niewykluczone ze zakochasz sie w innym a on nie znajdzie juz kobiety bo bedzie wypalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest OK....ale jak będzie za 10 lat. Jej libido znacznie wzrośnie, jemu znacznie opadnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkk
heh to tato musial sie zakochac skoro "zrobil" dziecko a sam nie byl zdecydowany, dziecka powinny chciec obie strony tak samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkk
Zyon, mylisz sie, faceci sa niezaspokojeni w lozku w kazdym wieku i moga dlugo, to kobiety zawsze maja mniejsza ochote na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasnxasaz457
Jasiekkk... no własnie mój zachowuje się młodo, ale gada na serio jak taki 50 latek czasami, jeździmy razem na imprezy do klubów, spotykamy sie ze znajomymi itp., tylko to jego gadanie, że jest już stary i na starość czeka mnie zmienianie mu pampersów - znowu jego słowa :P To wszystko przez jego byłą z którą był 5 lat, mieszkali razem już 3 lata, była 8 lat od niego młodsza, zdradzała go, potem go zostawiła dla młodszego i powiedziałą, że z kimś takim starym ni będzie. Myśli, że ja z wiekiem też się zmienie i zmieni się moje zdanie. Wkurza mnie to czasami. Pierwszy facet w którym się na serio zakochałam i mimo wszystko jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Jest bardzo przystojny i inteligentny, ustatkowany, czego kobieta może chcieć jeszcze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam roznice 18 lat i dogaduje sie jak z nikim innym.....najwazniejsze jak wy sie z tym czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkk
to wez go zostaw i uzasadnij to tym ze masz dosc zrzedzenia...Przestraszy sie i zmieni sposob bycia, tylko terapia wstrzasowa moze tu pomoc, inaczej cie zameczy tymi wizjami pampersow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkk
To on sie az tak przejal jej slowami? Nie zna wlasnej wartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekkk
hmm ale nikt nie ma na nikogo gwarancji, mozesz sie zakochac w innym, on tez, teraz ci sie wydaje ze on jest tym jedynym ale tego nawet ty sama nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo taki jest standard,,
Mloda dziewczyna to zachlysnie sie niby "dojrzalym" 30-latkie, bo ma jakis samochod i miedzkanie na kredyt, rowniesniczka uwaza to za norme i ma wyzsze wymagania, tak samo jak mloda dziewczyna za kilka lat juz nie bedzie wpatrzona w znacznie straszego faceta, zobaczy jaki jest przecietny i najdzie sobie mlodszego, sprawniejszego seksualnie i nie tylko oraz rownie dojrzalego, a nawet mozliwe, ze bardziej dojrzalego, bo facet po 30-stce bez stalego zwiazku to jest z nim cos nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wygral bez ryzyka? co moze zaoferowac niedojrzaly gowniarz? ja przynajmniej wiem ze bedzie dobrym ojcem i mezem. bo swoje juz wyszalał i pragnie ustatkowania jak ja. nikt mi nie zagwarantuje ze to jest TO, ale wart sprobowac jak sie kogos kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z toba jest zle
to z toba jest cos nie halo skoro oceniasz ludzi na podstawie tego czy sa w zwiazju czy nie. Mozna z roznych powodow byc samemu, nie chcec sie wiazac lub nie spotkac jeszcze nikogo z kim chcialoby sie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest duza roznica
na krotki zwiazek. Ja mialam faceta 17 lat mlodszego i dzialalo, dopoki on nie zechcial sie zenic i mnozyc, a ja juz z tego wyroslam. Moze u was bedzie odwrotnie, skoro roznica jest odwrotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie zapominaj starej
prawdy, że "kobiety starzeją się jak wino a mężczyźni jak mleko". Starość jest dużo bardziej nieubłagana dla mężczyzn. Spójrz na aktualnych 40latków. Twój niedługo będzie tak wyglądał, a Ty coraz bardziej będziesz wyglądać jak jego córka. Jesteś młoda, to kręcą Cię starsi, normalne. Ale im będziesz starsza, tym bardziej będziesz wolała fajnego młodzieńca u swego boku, zamaist stetryczałego dziadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susz antek
ja tam sie nie znam ale kolezanka napisła do poradnika domowego i tam jej odpisali że bedą 23 ale o co mu chodzi to siem do wczoraj zastanwiał bo oni som tacy nieprecyzyjni to znaczy dysponuja i owszem a lsom ciud powtarzalni mają na wszystko tom samom odpowieć eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest taka duża różnica
choć szczerze mówiąc to bym starszego faceta nie chciała, bo oni jednak po 25 roku życia starzeją się duuuużo szybciej niż kobiety i prędzej umierają. Ja też jestem w związku z różnicą wieku, ale mniejszą: ja 35, on 27. Na początku byliśmy przyjaciółmi i tak się jakoś potoczyło, wszyscy jego znajomi myślą, że mam 24 lata.... On wygląda na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susz antek
dziadek z młodą laską to jest para na okładkę a nie do życia - wytłumaczyć działanie czasu jest niewykonalne dla takiego człowieku gdyż on z racji lat doskonale zna ten mechanizm po co nadzieja jak w nią trafić mu trudno ;-) rozdać biednym, zdjęcia do National Geografić kupić se kuter i pływać promem miedzy Uznaniem nie dobijajac do Wolina tak? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ To nie jest taka duża różnica Musimy się jakoś pocieszać, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilku miesiącach wiem jak zakończyła się ta historia: Są razemi i Są bardzo szczęśliwi. -Autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i GRATULUJEMY !!!, Oby więcej takich Happy End'ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×