Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foffi212

Ratunku co na biegunke?

Polecane posty

Gość nienienienienieneieen....___b
myślę ,że najlepiej będzie sie za przeproszeniem wysrać do końca. tak naprawdę biegunki nie ma co zatrzymywać bo to są takie biotoksyny ,które i tak powinny wyjść z organizmu. Po wszytskim proponuję gorzką herbatę albo rosół ,żeby przynieśc ulgę układowi pokarmowemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienienienieneieen....___b
także ciekawa lekturka i okupuj kibelek poki sie nie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afolerka
Jest kilka domowych sposobów. Odsyłam na stronę: http://gastryczne.pl/biegunka/ Na której można sobie o nich poczytać. Najważniejsza w zasadzie jest zmiana diety. Powinna przede wszystkim zapobiec odwodnieniu organizmu co niestety nam grozi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekolada napewno kazdy ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą czekoladą to podobno mit, ja daję dziecku marchwiankę, kisiel z jagód, acidolac, orsalit i zazwyczaj szybko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzka czekolada... węgiel z leków Laremid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekka32
U mnie zawsze działa Smecta. Opakowanie 10 saszetek kosztuje jakieś 10 zł, także bardzo mało. Najważniejsze, że ona leczy biegunkę, a nie tylko ją zatrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helinka
zgadzam się Smecta to najlepszy wybór. Od lat stosuję. Wiadomo dużo płynów, jedzenie sucharki itp. Ale smecta to podstawa. Stoperan kiedyś stosowałam ale i tak po czasie biegunka wracała. Czyli tylko wstrzymywał, nie leczył problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robicie w przypadku biegunki u dziecka? Bo u mojej trzyletniej pociechy biegunki może nie zdarzają się nazbyt często, ale jak już się pojawiają to niestety czasem trwają i kilka dni. Od niedawna zaczęłam w takich przypadkach stosować Doppelherz aktiv na biegunkę, który można podawać u dzieci powyżej pierwszego życia. Suplement pomaga i na szczęście skraca czas biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakies herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia przydałby się synbiotyk przy tej dolegliwości. Multilac synbiotyk przywróci prawidłową florę jelitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie zdarza CI sie to czesto to wez tabletki, w aptece CI doradza, natomiast jesli to powracajacy problem jak bajszybciej udaj sie do lekarza, tutaj nie ma na co czekac... koniecznie odezwij sie do www.chirurgiakrakow.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na biegunkę dla dziecka kleik z ryżu, dla dorosłej osoby gotowany ryż. Dla psów gotowany ryż z dodatkiem organicznej masy w puszce lub ugotowaną na parze dynią. W każdym przypadku ryż pownien być gotowany bez dodatków tłuszczowyc!!! Gotować na wodzie i jeść/podawać w małych porcjach w ciągu dnia. Działa na 100%!!! Nie używać marchewki ani innych warzyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy będzie kołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toxinext i dużo wody ;) Czasami przyczyną jest to, że nasz organizm jest zainfekowany wirusami i pasożytami, warto to sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, nawet nie wiecie ile możecie mieć w sobie pasożytów, a wystarczy kupić sobie raz Toxinext, pić dużo wody i mamy problem z głowy ;) Mi pomógł i czuje się super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismiks
Poczytaj - http://smectanabiegunke.pl/ Ogólnie Smecta w mojej rodzinie sprawdza się zdecydowanie najlepiej - pomaga i mnie, i moim dzieciom. Zazwyczaj wszystko ustępuje w ciągu max kilku dni, ale najgorsze objawy - tego samego dnia. Innych leków już nie testujemy - to nam po prostu zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisna

Na biegunkę najlepsze Kebene i oczywiście duuuuużo wody, herbatek etc. Probiotyk także nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka

Intesta z maślanem sodu będzie tutaj najbardziej skuteczna. Także się nie zastanawiaj tylko biegnij do apteki po ten wyrób medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×